Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

logo tasarım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Vitello Life 80
    ıyı gunler sevdıgımız bırseyle ılgılı logo yapmam gerekıyor odev gıbı yanı bende motosıkletı sectım mesela bı motosıklet gurubu ıcın kaska ve ya motosıklete yapıstırmak ıcın logo yapmam lazım bunun ıcın bı program falan varmıdır yapabışıcegım. vede sızınde onerılerınız varmıdır yapabılıcegınız bıseyler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Tasarım konusunda kendi sektörümde (Ambalaj) adobe illustrator kullanıyorlar. Vektörel dizaynlar bu program ile hazırlanıp revize ediliyor diye biliyorum.
    ama bu konuda çok fazla program var bildiğim kadarı ile Sony ninde bir programı vardı bunlar profesyonel işler için tabi
    Sanırım sana daha basite indirgenmiş anlaşılabilir birşeyler lazım inndir.com vardı bir ara bi oraya bak istersen
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    CORELDRAW X5 kullanmak için biraz anlamak lazım. amma velakin süperötesi bir proğram

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk olarak autocad de istediğin şekli düzgün bir biçimde rakamsal değerlerle çiz. Çizdiğin şekli fotoshop programına aktar sonrasında renklendirme gölgelendirme diyafram ayarlarını yap.En kolay yöntem budur.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    photoshoptan anlar misin?

Motosikleti
    Vitello Life 80
    ben beceremedım bana ornek yaparak yardımcı olbılıcek varmı acaba nasıl ıstersenız yapabılırsınız yeter kı olsunda

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    photoshoptan anliyorsan benim logo örnegini yollayim sana - üzerinde oyna istedigin gibi

Alıntı E_N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk olarak autocad de istediğin şekli düzgün bir biçimde rakamsal değerlerle çiz. Çizdiğin şekli fotoshop programına aktar sonrasında renklendirme gölgelendirme diyafram ayarlarını yap.En kolay yöntem budur.
    Hocam Sende Bisiklet Sürmeyi Bilmeyen Adama Hayabusa Veriyorsun Resmen:D

Motosikleti
    Vitello Life 80
    @forzaBJK gercekten cok iyi olurbya gonderebilirmisin

kocc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar XVS 650 Custom
    Arkadas yukarda deyilen Illustrator en iyisidir logo için tabii profesyonellerin tercihidir bunun yaninda coreldraw da isini görür ama birde ücretsiz olanlar var mesela Inscape ücresizlerin en iyisidir burdan indirebilirsin -tikla indir-
    Kullanabilirmisin buda baska bir sorun. Buna ekleyerek birde hazir bulunan internette birçok logo var onlardan birini begenip biraz degistirerek kendi verziyonunu yapabilirsin. bak birkaç örnek ekliyorum al bunlardan birini ve biraz üzerinde degismeler yap.

Kestim biçtim oldu chopper (önemli olan baskasinin yaptigini degil kendi zevkini yapip binmek).
    Benim askim http://www.motosiklet.net/forum/members/58264-albums466.html

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Vektörel , Yani plotter cihazı ile veya kesip kullanacaksan Corel veya İllustrator
    Yok ben baskı halde kullanacam dersen Photoshop öneririm.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)