Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

kredi kartın yoksa olmuyor.....

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı yvzipek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bence sen İng müşterisi değilsin, müşterisi olsan hiçbir ücret almadıklarını çok iyi bilirsin.
    gir bir İng bank şubesine ben günlük paketten faydalanmak istiyorum de gör bak bakalım neymiş.
    sana burdan bir link vereyim oku öğren. bilgin olmadan da yorum yapma, insanları yanıltma.

Raklam kısmına gelince, İng bank babamın bankası değil diye yazdım daha önce. Açıkçası İng bank yarın benden kesinti felan yapsa anında bu banka ile ilişkimi keserim, diğer bankalar ile olduğu gibi. Burada amacım sadece insanların faydalanmasıdır.
    daha fazla sana cevap vermeye uğraşamayacağım kusura bakma.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-...luk/ing-gunlukhttps://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-...luk/ing-gunluk

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-...luk/ing-gunluk
    Bankacılar çalıştıkları Bankalardan en fazla maaşının 3 katı Kart, en fazla 5 katı kredi kullanabilir, owerdraftınız varsa bu tutarda bu katlardan düşülür, kanunen üstü yasaktır. Bu sebeple bir bankacı diğer bankalarla çalışmak zorunda kalır, Tr de yeni kurulmuş bankalar hariç hepsi ile çalışıyorum. İşim gereği rakip banka uygulamalarını web tabanlı analizde ediyorum. Yani anlayacağın bu işleri iyi biliyorum... En basiti alttaki linke gir bir oku bakalım

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/ing-bank
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Abi aynı sıkıntı bende var kağıda ödeme arıyorum ilanlarda

yvzipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125 E
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıllık kart aidatı yok ama taksit avantajı üye işyerisi yok bu kartlarında bildiğin odun gibi kart

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

Yıllık kart aidatı olmasıda bi yerde iyi oluyor caydırıcı tarafı kart aidatıdır bence

Adama bakıyon asgari ücretle geçiniyor bi bakıyon cüzdanına 10 tane kredi kartı ile geziyor ?
    bu kart bonus kart (ing bonus kart) garanti bonus kart ile aynı özellikte, taksitte var üye işyeride var.
    bu senin bildiğin odun gibi kartlardan değil yani.. garanti bonus ne ise ing bonus kart ta aynı

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Sanal kart kullan. Benim garantiden kredi kartım yok ama hesaba bağlı sanal kredi kartım var. harcama öncesi para yüklüyorum , siparişimi veriyorum. tavsiye ederim. Aidat , masraf vs de yok

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Bence kredi kartı kolaylık sağlıyor; nasıl kullandığına bağlı olarak. Motosiklet çok tehlikeli kaza yaparsan ölürsün diyenler de var ama akıllı uslu kullanan var apaçisi var. Kredi kartının da apaçileri var bir yerde, 7-8 sene oldu heralde kullanalı hiç öyle borca da girmedim, sıkıntı motor taksidi öderken biraz yaşadım o da yaz vaktiydi; benzin parasıydı şuydu buydu derken kartla ilgili bir durum değil. Kredi kartım olmasaydı motosikleti almak için bir 6 ay daha bekleyecektim. Senet kullanmam kredi kullanmam; gereksiz masraf. Banka da kredi kartıyla bişey alınca 1 lira 2 lira ödeyin taksitlendirelim diye mesaj atıyor sadece ona gıcık oluyorum. Ama kredi kartı apaçisi olmayıp ayağını yorganına göre uzatınca sıkıntı yok ortada.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Evet araştırıyorum bu konuyu.
    Murat hoca ben kart kullanmamayı prensib edindim....

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Yok tercih herkes kullanacak diye bir kural yok, benim işime yaradı fazlasıyla. Rahatsızlık vermeyebiliyor harcama stillerini kişi kendi düzenleyince devlet babanın müdahalesini beklemeyip. Yakında kredi kartlarımıza da el koyacaklar bunlar harcamayı bilmiyor diye, gece 10da evde olacaksınız filan diyecek devlet baba olan o olacak.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Zaten bu yasaklar yüzünden herkez bunalım takılıyor adamlar ne yasak derse vatandaş ona saldırıyor

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    bu kart bonus kart (ing bonus kart) garanti bonus kart ile aynı özellikte, taksitte var üye işyeride var.
    bu senin bildiğin odun gibi kartlardan değil yani.. garanti bonus ne ise ing bonus kart ta aynı
    İnternetten alıs veris yaparken ıng bonus secenegi yok garanti bankası secenegindenmi giriyorsun

Bonus.comda üye listesi var bu üye listesi aynı zamanda ıng bonusundamı üye listesi olmus oluyor

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Aidat almayan bir bankanın kartı şart bence...
    Acil bir şey oluyor, başını eğip milletten borç istiyorsun, kimsede olmuyor, olsa da mahçup hissediyorsun...
    Sok kartı versin istediğin kadar borç, hiç kimseden medet ummana gerek kalmıyor...

Özendirmek gibi olmasın da
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanal kart yazacaktım fakat arkadaşlar yazmış.
    Sanal kart candır.
    Banka kartın ile internet şubesine giriş yap.
    2 dakikada sanal kart çıkart.
    Sanal karta alışveriş yapacağın kadar parayı banka hesabından at.
    Sanal kart bilgilerinle internette alışverişini yap.
    Profit.

Motosikleti
    Var
    müşteri hizmetlerini arayıp iade etmelerini talep edebilirsiniz. iade etmeleri insiyatiflerine kalmış. denemenin zararı olmaz
    Alo garantiyi arayıp 59 tlnin iptalini iadesini talep ettim
    iptal edemeyiz fakatkartınıza alısverislerde kullanmanız icin 59 tl bedava tl bonus kartınıza yükleriz dediler

İade iptal talebinde bulunmalısınız yoksa geri iadesini yapmıyorlar

Motosikleti
    Var
    Yıllık kart aidatının iadesini aldım kredi kartı kullanmasını bilene candır 12 taksit yapıp zıfır faiz nerde var böyle bir güzellik

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    konu cortlamış ..
    kredi kartım allahtan yok yoksa her ay 300 500 ödeme olurdu cebimde nakit kalmazdı

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu cortlamış ..
    kredi kartım allahtan yok yoksa her ay 300 500 ödeme olurdu cebimde nakit kalmazdı
    benim artık bır bankamatik kartı felan almam lazım... para iyice birikti...evde saklanacak gibi değil...

Motosikleti
    Var
    Kullanmasını bilene dedim zaten durduk yere 300 - 500 tl niye borç çıkartıyor

Motosikleti
    Kullanmasını bilene dedim zaten durduk yere 300 - 500 tl niye borç çıkartıyor
    hacı senin sayende time-shift oyununu indirip bir daha bitirdim...

Motosikleti
    Var
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı senin sayende time-shift oyununu indirip bir daha bitirdim...
    Bende bitirdim bir kaç kere olsada oynasam diyorum bazen ..

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Valla bu devirde kredi kartsız olmaz ama kullanmasını bileceksin
    Bi abim var muhasebecilik yapıyor mesela bu excelden tüm borçlarını yazıyor ne aldıysa 5 ay sonrasını görebiliyor yeni düğün yaptığı için borçlandı ama bu şekilde kredi kartı kullanmak çok iyi.
    Mesela beyaz eşya alıcaksın toplam 6000 tl diyelim 12 ayda ödeyeceksiniz bankadan başka kim verir size taksitle bide 12 ay para biriktirsin nakit alsın diye düşününlerde var ama adamın 1 yıl daha beklemesi gereksiz ödeyebilecek durumu varsa kredi kartı ile alışveriş yapmak çok mantıklı bence her kredi kartı olan excelden takip etmeli borçlarını

Motosikleti
    Bende bitirdim bir kaç kere olsada oynasam diyorum bazen ..
    önceden de 3-4 defa oynamıştım... 1 ay felan önce senin niki görünce aklıma geldi... daha yenı bıtırdım oyunu da...
    keşke devamı gelseydi...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)