Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaset çalara usb yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    merhaba dostlar aracım kaset calar ancak bildiğiniz gibi kasetler milattan kalmaoldu artık bu nedenle bende usb calar bişe almayı düşünüyodum ama cuzdanım beni uyardı düşünme bosyere heveslenme dedi bende söyle bişe buldum 10 lira sudan ucuz ama internetten sadece bi kitap almıstım o da d&r ın sitesinden aldım baska alısveris yapmadım öğrenci adamım su an 10 liramda yok olunca alacam su ürünü kullanan var mı alıyım mı sizce ?
    çalısma mantıgıda anladıgım kadarıyla telefonun kulaklık girişine takıyosun kasetide arabaya takıyosun telefondan müziği acınca kaset teybe teyipde hoparlorlere aktarıyo böylece güzelce müzk dinliyoruz bak öğrenci oldugumu unutmayın ha sonra 10 liralık bişe için konu mu acılır demeyin
    aha bu ürün http://urun.gittigidiyor.com/ses-gor...ct-information
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Zamanında teknosa'dan en kalitelisini aldık. O bile bozuldu. Çabuk bozuluyor.

Ardından gittik FM Transmitter aldık yine en kalitelilerinden (ürün temsilidir aldığım ürün değil.), yine bozuldu gitti.

Bu böyle olmayacak bari ucuz yollu USB/Hafıza kartı okuyan bi teyp alalım dedik. Piranha marka aldık. O da bozuldu gitti.

Tüm bunlara verdiğim paranın toplamı kadar paraya Pioneer aldık. Sonunda rahat ettik.

Yani yol yakınken heves etme bu tarz dandik şeylere Sonra adım adım her çeşidine para yediriyor insan

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    ben bunu kaset teyipli arabada cd dinlemek için kullanıyordum.discmane bağlıyordum. gayet güzel iş gördü bir sene kadar sonra araba gitti bir süre sonra o da kayboldu gitti.
    şimdi aynısının cd çalar için olanından bakıyorum.

bence al kullan. ucuz elektronik biraz da şans işi.

kocc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    magsonVE
    Parasi bakimindan denemekte fayda var ama kullanisli degil neden dersen bunun yaninda birde kablo ile baglanan mp3 yada cd çalar lazim ve o çalar pillerle çalismakta ve onuda herseferinde doldurmus olmalisin birde kalabalik olur arabanin içi. Ben 6 yil evel FM TRANSMITTER aldim alttaki örnek foto, çakmak yerine takinca zaten USB yada hafiza kart takma yeri var sarkilari doldurup takiyorsun sonra hiç pil dordurma yada kalabalik olmuyor arabnin içi bu anda 20lira arasi her yerde var ... ben memnunum hiç arza açmadi haala tikir tikir ötüyo..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Sana bi öneri, teyp i sakla veya satılıga cıkar en az 150 Tl eder Bununla kendine Pioneer Alabilirsin

Bunlarla ugrasma bos iş

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Yaşadığıniz yerin küçük olması sebebiyle radyo frekanslarinda muhakkak boş yer vardir. O yüzden cakmakliga takilan radyo vericisini tavsiye ediyorum. İkisini de kullanan birisi olarak. Kaset calarin kablosu sorun oluyor.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ben o kasetliden kullanıyorum, bozulmadı.
    tek kusuru kafamı karıştırıyor olması;
    mp3'ten kasete dönüşüm teknolojisini hiç anlamadım

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o kasetliden kullanıyorum, bozulmadı.
    tek kusuru kafamı karıştırıyor olması;
    mp3'ten kasete dönüşüm teknolojisini hiç anlamadım
    sen cep telefonları ilk çıktığında da anlamamıştın sanki abi,
    takma kafana bu kadar
    ANGARAJ

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    öğrenci adamın cepte parası yoktur ama cebinde son model dokunmatiği vardır onun için telefonunuzda FM TRANSMITTER özelliği varsa arabanın teyibiyle eşleştirebilirsiniz. diğer bir yolda FM TRANSMITTER cihazları piyasada çokca satılmakta.
    ha bu arada unutmadan teybininizin aux çıkışı varsada mp3 ,telefon,flash gibi cihazları bağlayabilirsiniz

altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğrenci adamın cepte parası yoktur ama cebinde son model dokunmatiği vardır onun için telefonunuzda FM TRANSMITTER özelliği varsa arabanın teyibiyle eşleştirebilirsiniz. diğer bir yolda FM TRANSMITTER cihazları piyasada çokca satılmakta.
    ha bu arada unutmadan teybininizin aux çıkışı varsada mp3 ,telefon,flash gibi cihazları bağlayabilirsiniz

http://img11.imageshack.us/img11/8883/dscn2134m.jpg
    Son model dokunmatiklere fm transmitter koymuyorlar maalesef

Motosikleti
    Alıntı altınkartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son model dokunmatiklere fm transmitter koymuyorlar maalesef
    Haklisin telefonumda fm transmitter i bırak fm radyo bile yok (bkz : S4 )

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hımmm nokia n8 de vardı demek radyoyuda internetten dinlesinler beleşe olmaz diyolar
    bende bi akıllı tele geçemedim bizim öğrencilikte böyle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    fm transmitter ses kalitesi kötü. bence kaset adaptörü kullanılabilir. eski arabamda ben de mp3 dinlemek için almıştım. Şimdi bir yerlerde atıl duruyordur.
    kaset, cd falan hepsi çöp oldu. Arabanın ses sistemi çok iyi değilse hiç uğraşmaya değmez. Takın kulaklığı öyle mp3 dinleyin; Sıfır masraf.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Oğlum 11 yaşında , geçenlerde ilk defa kaset görmüş. Şaşırmış çocuk ,bana soruyor "bu nedir ?" diye
    Bitti artık onlar, ıvır zıvıra para verip kendini üzme. Paran yoksa radyo dinle, inan daha rahat edersin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

Alıntı kocc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parasi bakimindan denemekte fayda var ama kullanisli degil neden dersen bunun yaninda birde kablo ile baglanan mp3 yada cd çalar lazim ve o çalar pillerle çalismakta ve onuda herseferinde doldurmus olmalisin birde kalabalik olur arabanin içi. Ben 6 yil evel FM TRANSMITTER aldim alttaki örnek foto, çakmak yerine takinca zaten USB yada hafiza kart takma yeri var sarkilari doldurup takiyorsun sonra hiç pil dordurma yada kalabalik olmuyor arabnin içi bu anda 20lira arasi her yerde var ... ben memnunum hiç arza açmadi haala tikir tikir ötüyo..
    http://analysisandreview.com/wp-cont...th-remote1.jpg
    FM transmitter istanbul da çalışmıyor. Boş frekans yok. Mümkün değil, kullanamıyorsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    bende de bir dünya kaset vardı. zamanında ne paralar harcamıştım onlara öğrencilik harçlığımızın önemli bir kısmı kasete cd ye gitti, atmaya kıyamazdım nostalji diye saklıyordum. Son son uyduruk bir kasetçalarla evde çocuklar oynuyordu. Sakladığım dolabı attım, kasetlere de yer bulamadım üzülerek de olsa hepsi çöpe gitti. Şimdi dinlemek istediğim bir şarkı olursa internetten bulup indiriyorum beleş.

Motosikleti
    hepinize teşekkürler siparısı verdim 3-4 güne gelir kullanınca yazarım

Motosikleti
    Bugun geldi ayni resimdeki gibi kutusunda geldi taktim guzelce calisti ama telefonun sesini 5/15 ten fazlaya getirince cizirdiyo az olunca yine cizirdiyo mukemmel degil ama is gorur 10 liraya daha ne olsun tavsiye ederim

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Ah keske imakni olsa da burdan gonderebilsem.10-15 euro ya en kalitelisinden cd-mp3 player bulunuyor.
    Celica nin orjinal cd calarini satiliga cikardim 10 euro anca verdiler.Bende 75 euroya 7 inch lik media player aldim.camera,tv usb vs vs
    Panter38 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)