Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Marmaray açılıyor vatana millete hayırlı olsun.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla 35 kerre filan yazmışımdır herhalde.
    esas cumhuriyetle sorunu olanlar "cumhur"un (halkın) tercihlerine itibar etmeyenlerdir.
    cumhuriyet sizin zannettiğiniz gibi adını kaskatı kemalist bir gazeteden değil halktan alan bir kavramdır.
    diyerek "rest" diyorum.
    Kaybettin Fatih.
    Halkin her alandaki tercihlerini söyle bir kafandan geçir.
    Bak bakalim begenecekmisin?
    Sonra yine konusuruz.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı McBay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sabah.com.tr/Ekonomi/2013/08/27/dolar-2-lirayi-asti

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/24589448.asp

http://www.radikal.com.tr/ekonomi/dolar_2_tlyi_gordu-1147488

http://ekonomi.milliyet.com.tr/dolar-2-lira-oldu-ayse-teyzem-yandi/ekonomi/ydetay/1754240/default.htm
    Tam tersini söylemişsin.

1 Dolar 2 liraya denk geldi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam tersini söylemişsin.

1 Dolar 2 liraya denk geldi.
    Tamam sonra alttaki posta özür dilemişim.

Yanlış yazım olduğu için.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı TheArcheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim inancıma kin ve nefret besleyene gayet doğaldır aynı hissiyat içersinde olmam . ayrıca içimdekileri dökmedim gerçeklerden bahsettim herkes yaptıklarının hesabını verecek bir gün

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

kin ve nefret mi demiştiniz ?
    http://www.youtube.com/watch?v=LXaXT2APSYk
    Ohaaaaaaaaa.Hala var mı böyle insanlar yaw.Ne kadar çağdaşlar,ne kadar laikler takdir ettim.İnsan bu kadar küçük düşürebilir kendini.Birlik ve beraberlik bu bu bu bunlar mı sağlayacak?Harbiden çok üzüldüm ya.İçim acıdı.Keşke izlemeseydim.Herşey beklenir bu insanlardan.Hazmedemiyormuş.Yazıklar olsun.chpden bir kez daha nefret ettim.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı McBay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam sonra alttaki posta özür dilemişim.

Yanlış yazım olduğu için.
    Hıııı..
    Düzeltme yapmışsın, ben geç farkettim.
    Tamam şimdi oldu.

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ohaaaaaaaaa.Hala var mı böyle insanlar yaw.Ne kadar çağdaşlar,ne kadar laikler takdir ettim.İnsan bu kadar küçük düşürebilir kendini.Birlik ve beraberlik bu bu bu bunlar mı sağlayacak?Harbiden çok üzüldüm ya.İçim acıdı.Keşke izlemeseydim.Herşey beklenir bu insanlardan.Hazmedemiyormuş.Yazıklar olsun.chpden bir kez daha nefret ettim.
    Benimde daha çok ilgimi çeken olay, marmaray projesinden arkadaş nasıl bir alaka kurup olayı kendi inancına bağladı
    McBay ve alp_tunay bunu beğendiler.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    şşşt...fazla ses cıkarmayın...bının dıyorlarsa binin...

"Döversem döverim, sana mı kaldı, avukat mısın? Kanun var. Burası Uganda değil"...

http://video.cnnturk.com/2013/haber/...te-maruz-kaldi

burası muz cumhuriyeti...uganda bile değil...

Motosikleti
    Asya Elegant 150
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hıııı..
    Düzeltme yapmışsın, ben geç farkettim.
    Tamam şimdi oldu.

Benimde daha çok ilgimi çeken olay, marmaray projesinden arkadaş nasıl bir alaka kurup olayı kendi inancına bağladı
    Çok basit sıkışınca manevra yap yersen
    Sinan Aksu bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Valla Sinan abi gerçekten çok üzüldüm.Ben de İmam Hatip Lisesi mezunuyum ama bunlar kadar dar kafalı değilim.Bi de bize yobaz derler yıllardan beri.Arkadaş konuyu nasıl buraya bağlamış bilmiyorum ama unuttuğum bir gerçeği eski günlerimi hatırlattı.Zamanında çok saldırmışlardı bu aydın kesim bize.Ama gerici dediği insanlar son 10 yılda beyenmesekte,yetinmesekte bize o günleri unutturdu.Ne kadar inkar etsekte yapılan hizmetler ortada.Biz de zamanında hükümeti protesto etmiştik ama şimdikiler gibi değil.Aklımızın bir ucunda aman fazla kargaşa olmasın,insanlar yanlış anlamasın,ülke karışmasın derdik hep.Şu anki hükümeti takdir ettiğim kadar yine aynı şekilde benim kadar eleştiren yoktur.Ama sosyal medyada,forumda değil partililerle,il yönetiminle tartışırım.Burada çoğu arkadaşın fikri sabit zaten.

ufukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco venox
    uzaktan bakmayın, binin gezin gezin gezin hizmet gelmiğişşşş neyimeee, anam anammm garibemm , ha bide güççük emrah var, vurmayın abi beni yerden yereğeeeğe vurrrup durmayınnının

Motosikleti
    pani / 3colore
    az makarna etkilerini gösteriyor.en kısa zamanda ilçe temsilcisiyle görüşün.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Sinan abi gerçekten çok üzüldüm.Ben de İmam Hatip Lisesi mezunuyum ama bunlar kadar dar kafalı değilim.Bi de bize yobaz derler yıllardan beri.Arkadaş konuyu nasıl buraya bağlamış bilmiyorum ama unuttuğum bir gerçeği eski günlerimi hatırlattı.Zamanında çok saldırmışlardı bu aydın kesim bize.Ama gerici dediği insanlar son 10 yılda beyenmesekte,yetinmesekte bize o günleri unutturdu.Ne kadar inkar etsekte yapılan hizmetler ortada.Biz de zamanında hükümeti protesto etmiştik ama şimdikiler gibi değil.Aklımızın bir ucunda aman fazla kargaşa olmasın,insanlar yanlış anlamasın,ülke karışmasın derdik hep.Şu anki hükümeti takdir ettiğim kadar yine aynı şekilde benim kadar eleştiren yoktur.Ama sosyal medyada,forumda değil partililerle,il yönetiminle tartışırım.Burada çoğu arkadaşın fikri sabit zaten.
    Abi üzülüyoruz tabiki,

Eğer bir İnsan inancını özgürce yaşayamayacaksa, o zaman yaşamasinin ne manası var?

Açıkçası Din merkezli bir insan olmadığım için bu konulara pek fazla girmeyi tercih etmiyorum, fakat bir İnsanın inandığı değerlerin ayaklar altına alınmasına da karşıyım. Yani inandığı değerler derken, bunu sadece ''İslamiyet'' olarak algılamayın. Şahsım adına bu çok geniş bir yelpaze.

Gerekirse başka bir başlık altında bunu tartışırız,
    Konuyu dağıtmak istemiyorum açıkçası.

Motosikleti
    pani / 3colore

bu arada ;

bugun istenen turban tepkısı alınmadı.bilakis bircok kısıden destek aldı.

bakalım baska hangı magdur edebıyatları ıslenecek secım oncesı...
    Levent E. bunu beğendi.

Motosikleti
    kymco venox
    bu türbanı kafanıza niye bu kadar taktınız, dış ülkelerde bu kadar takan yok

Motosikleti
    pani / 3colore
    a cumlesı : bugun istenen turban tepkısı alınmadı.bilakis bircok kısıden destek aldı.
    b cumlesı : bu türbanı kafanıza niye bu kadar taktınız, dış ülkelerde bu kadar takan yok

he sen neden bızımkıler bu kadar turban edebıyatı yapıyor demek ıstedıysen onu konusabılırız bak...

*kayınvalıdem başortulu bu arada...5vakıt namazında nıyazında ınsanlara uzak bır adam degılım.babam da keza oyle.neden basortusu degıl de turban? hadı neden turban taktırmak ama elele genclerı tartaklamak? neden bızdensen cebın dolsun degılsen sus? bızım ses cıkardıgımız seylerı algılamaya calısın yahu 1 kere.1 kere dıyorum.elbette elestırı yapanların ıcınde gayrı muslımler de vardır ama neredeyse hepsı musluman.anlayamadıgım konu da bu.her elestırı altında dın elden gıdıyor nıdaları atmak son derece yersiz...tartısma bu degılkı.dının sıyasete karıstırılarak rant kapısı olması...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ufukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu türbanı kafanıza niye bu kadar taktınız, dış ülkelerde bu kadar takan yok
    Biz takmıyoruz paşam...
    İlla da takacaz diyen sizsiniz...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    kymco venox
    kayınvalidene saygılarımı sunarken ellerinden öpüyorum ve diyorum ki kayınvalidenizin seçme ve seçilme özgürlüğü var mı? ve istanbul dan millet vekili adayı olsa artık meclise girecem siyasete din karıştımayım türbanımdan vazgeçeyim mi diyecek

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a cumlesı : bugun istenen turban tepkısı alınmadı.bilakis bircok kısıden destek aldı.
    b cumlesı : bu türbanı kafanıza niye bu kadar taktınız, dış ülkelerde bu kadar takan yok

he sen neden bızımkıler bu kadar turban edebıyatı yapıyor demek ıstedıysen onu konusabılırız bak...

*kayınvalıdem başortulu bu arada...5vakıt namazında nıyazında ınsanlara uzak bır adam degılım.babam da keza oyle.neden basortusu degıl de turban? hadı neden turban taktırmak ama elele genclerı tartaklamak? neden bızdensen cebın dolsun degılsen sus? bızım ses cıkardıgımız seylerı algılamaya calısın yahu 1 kere.1 kere dıyorum.elbette elestırı yapanların ıcınde gayrı muslımler de vardır ama neredeyse hepsı musluman.anlayamadıgım konu da bu.her elestırı altında dın elden gıdıyor nıdaları atmak son derece yersiz...tartısma bu degılkı.dının sıyasete karıstırılarak rant kapısı olması...
    dediğin gibi olay meclis te kavga çıkarıp türban karşıtlarını seçim malzemesi olarak kullanmak...herşeye gücü yeten iktidar meclis iç tüzüğünde yapacağı ufak bir değişiklikle zaten bunu çözebilirdi..ama ne gereği var, kadın millet vekilleri taksın girsin kavga çıksın ki rant sağlansın...milletin giyim özgürlüğüne bu kadar düşkün olsalardı tek bacağı protez olan kadın millet vekilinin pantolon giyme talebini reddetmeyip onu etek giymeye mahkum etmezlerdi, ya da 2 yıl önce verilen "meclise türbanla girilebilsin" önergesini reddetmezlerdi...

riyakar ..............rı

türbana ne ara geldik ya...

Motosikleti
    kymco venox
    yavv arkadaş bu siyaset, adam oyu almak için yaptığını milletin gözüne sokacak tabi adamın mesleği bu, başkası gelse marmarayı yap denize at balık bilmezse halk bilir mı diyecek sanki
    geçmiş dönem devlet adamları başörtüsüne el uzatmasaydı Tayyibin böyle bir kozu olurmuydu. Başkaları ezanın orjinalliğini bozup Türkçe metin haline getirmeseydi menderes bunu kullanabilirmiydi yani

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu kadar derin su basıncı altında çalışan ve en ufak bir arıza veya ihmalde çok büyük tehlike arzedecek bu sistemin , denetimsiz ve alele acele hizmete sokulmaması lazımdı. Kaza göstere göstere geliyorum diyor .

Böyle bir şey olursa olayı yine "Kıskanan " dış mihrahlara bağlarlar. Ölende öldüğüyle kalır.
    Barış Şuşut bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amman oğlu da gelmişmiş haber yapmışlar hemen...

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25023862.asp

Beleş olduğunu duyunca mezara atlamış bana göre...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)