Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

vw bora yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Merhaba arkadaslar honda civic megane derken en sonunda 2003 model bi bora aldik gayette iyi yapmisim cok memnunum
    Ama anlamadigim bise var bu arabanin gosterge ekraninin ortasinda yol bilgisayari gibi bise var bitten tanken diyo algass vaget o tür almanca seyler yaziyo arastirdim sadece bitten tanken demek tankin bitti yani bana benzin al demekmis baska bulamadim acaba bilen var mi bu yazilarin bi klavuzu felan var mi yada sitesi yardimci olursaniz sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:54 ----------

Kimse bise bilmiyo mu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Ne kadar ekmek o kadar köfte demek istemiş hocam. Sende depoyu doldurup tanken bitten dedinmi tamamdır. : ]

Hayırlı olsun.
    Panter38 bunu beğendi.

Motosikleti
    sagolun daha ıyısı sızın olsun ama bilginiz var mı bu tür yazılar hakkında ? yada katalog felan ?

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Bilmukabele. Malesef bilgim yok hocam.
    Panter38 bunu beğendi.

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Kardeşim aracın hayırlı olsun. Bitte tanken uyarısı yakıtla alakalı. Aracınızı Vag-com'a bağlayarak ingilizce veya türkçeleştirebilirsin. Birçok ilave detayda yükleyebilirsin. VW grubunun 2000 senesinden sonraki bir çok aracı buna izin veriyor. Bu işi bilen ve hakim birisi olması lazım. İstanbulda olsan yardımcı olacak arkaşlarım var. VW grubunun 2000 senesinden sonraki bir çok aracı buna izin veriyor.
    Panter38 bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha xmax
    Benzin al kardeş bitte tanke benzin ışığıyla beraber yanar (abgast werkstatt) uyarısı benzin kirliliginde çıkar 2005 bora sahibiyim ilk sahibiyim sor bana dökeyim seceresini sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:03 ----------

Bir defaya mahsus opetten 97 oktan benzin al arabayı biraz suratli kullan devirli kullan iyice temizlesin ciğerlerini sonra sürekli 95 oktan bak birdaha o uyarilari goruyormusun tabi benzin isigi yaninca harin unutma pis benzin olursa depo dolu olsa bile abgast werstatt uyari alirsin alman arabasi kullanmak boyle bisey iste saygilar
    Panter38 bunu beğendi.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    al bir Almanca Tükçe sözlük hepsini öğrenirsin
    Panter38 bunu beğendi.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.2002 bora comfortline sahibiyiz bizde.1 ncisini söylemişler zaten 2 nciside abgast werkstatt tır benım aracda brc tüp var.Emisyon hatasıda verir araç sarı arıza lambası yanar sildiriyorum ben yine geliyor araçta herhangi bir sorun yok.
    Panter38 bunu beğendi.

Motosikleti
    Öncelikle hepinize teşekkür ederim.Allah sizlere daha almanını nasip eder inşallah gerçi kadına etek erkeğe vtec prensibim vardı bu nasip oldu babam sağolsun adam saat 23.00 da istanbula gidecek saat 21.00 da arabayı halletmiş götürdü beni adamla tanıştırdı anlastık felan sağolsun adam bana öz abim gibi davrandı 2 gün sonra notere gittik daha bebeyim 18 e gireli 1-2 ay oldu hayatımda hiç notere girmemişim bırak araba almayı yardımcı oldu baya benimde ona sözüm var mühendiz diplomamı aldıktan sonra ya en klasiğinden bi merso yada sıfır passat alacam bide anamla beraber hacca yollayacam sonra ver elini top speed'ler wheelie'ler
    Aracım 2003 model trendline 160.000 de prins lpg takılı bırak değişeni tek kalem boyası bıle olmayan bi arac sadece arka sol camurlukda çizik var o da duruyo--nazar boncugu o da
    aracı eniştemle almıs (oto-elektrik ustası ) her yer tasdikledi aracın boyasının orjinalliğini bu kadar temiz olacagı aklıma gelmezdı cıncık gibi 4lastık mıchelin galiba sıfır daha kıslık gibi baya sevdim ya bide ilk arabam bide bora bide öğrenciyim bide okul 2 km bide Allahtan daha ne isteyim ki
    2 kasımdakı ehliyet sınavına girecem inşallah simdilik anamı teyzeme götürüp getiriyom trafiğe cıkmıyorum babama sözüm var
    inşallah ilerde ne biliyim 600rr aldım şununu çözemedim diye konu açarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:34 ----------

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim aracın hayırlı olsun. Bitte tanken uyarısı yakıtla alakalı. Aracınızı Vag-com'a bağlayarak ingilizce veya türkçeleştirebilirsin. Birçok ilave detayda yükleyebilirsin. VW grubunun 2000 senesinden sonraki bir çok aracı buna izin veriyor. Bu işi bilen ve hakim birisi olması lazım. İstanbulda olsan yardımcı olacak arkaşlarım var. VW grubunun 2000 senesinden sonraki bir çok aracı buna izin veriyor.
    valla bunu yapmam lazım yazı geliyo 10 saniye sonra gidiyo ama s4 ü rootlarken tırsmıstım borama yapmam heralde

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:37 ----------

Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al bir Almanca Tükçe sözlük hepsini öğrenirsin
    olmuyo işte bırak sözlüğü foto cekmek için telefonu cıkarmaya zaman olmuyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin.2002 bora comfortline sahibiyiz bizde.1 ncisini söylemişler zaten 2 nciside abgast werkstatt tır benım aracda brc tüp var.Emisyon hatasıda verir araç sarı arıza lambası yanar sildiriyorum ben yine geliyor araçta herhangi bir sorun yok.
    dediğiniz lamba bendede yanıyo duruyo oyle zaten daha 24. km deyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Alıntı erhan seçen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin al kardeş bitte tanke benzin ışığıyla beraber yanar (abgast werkstatt) uyarısı benzin kirliliginde çıkar 2005 bora sahibiyim ilk sahibiyim sor bana dökeyim seceresini sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:03 ----------

Bir defaya mahsus opetten 97 oktan benzin al arabayı biraz suratli kullan devirli kullan iyice temizlesin ciğerlerini sonra sürekli 95 oktan bak birdaha o uyarilari goruyormusun tabi benzin isigi yaninca harin unutma pis benzin olursa depo dolu olsa bile abgast werstatt uyari alirsin alman arabasi kullanmak boyle bisey iste saygilar
    benzin meselesi aklıma takıldı simdi 97 oktan benzin aldık benzinde kullandık yan vere vere sonra 95 oktan alırım zaten ilk çalıstırmada benzin kullanıyo sonra lpg ye geçiyo doğru anlamıs mıyım ?
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Aman kardesim ilk arabansa galeyane gelme sakın yüksek modelde bişi almıssın Wv gibi niye böyle birsey yaptın ki (Tek sana aitse) Ha babayla kullanıcaksan sorun yok.

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman kardesim ilk arabansa galeyane gelme sakın yüksek modelde bişi almıssın Wv gibi niye böyle birsey yaptın ki (Tek sana aitse) Ha babayla kullanıcaksan sorun yok.
    Yok aklim basimdadir oyle bebe gibi gaza basip cekmem hiz yapmam ;) 6. Siniftan beri kullaniyorum babam istanbulda calisiyo anam ben kardesim kayserideyiz 1 hafta sonra ehliyet sinavim var bide babama sozum var kesinlikle kacirma yok annem ve babamdan habersiz calistirmiyorum bile gezerken yanimda en azindan annem oluyo bizim siniftaki siyahi arkadasinda dedigi gibi '' sikinti yok '' ( aynen aktardim küfür filan etmedim yanlis anlamayin sadece komigime gidiyodu soyledim )

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Vw'nin binekte amiral gemileri golf ve passattır. Genel itibari ile bir model 6-7 sene bantta kalır. Almanlar golfün ve pasatın üretimini pek dışarıya (macaristan, polonya, ispanya vb.) vermek istemezler. Polo ve Bora (Jetta) genellikle ispanyada üretilir ve genel itibari ile golf ve passattan daha pasif işçilik ile kendini hemen belli eder. Türkiye'de Boranın 2005 model pacific donanımı 19-22 arası satılırken, 2004 model golf4 pacific donanımı ise 24-25 liralara kadar çıkar. Kapı megeslerinden, iç panzotların kalitesi ve montajına kadar herşey kendini belli eder.

Bu arada mk4 kasa kodlu bora ve golf'lerde iş yapan motor BCB motor kodu ile 16v 105 bg olan 1600 cc'lik motordur. 2003 öncesi olanlarda AKL 8v motor kullanılmıştır bu motorun kronik sıkıntıları vardır.
    Panter38 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vw'nin binekte amiral gemileri golf ve passattır. Genel itibari ile bir model 6-7 sene bantta kalır. Almanlar golfün ve pasatın üretimini pek dışarıya (macaristan, polonya, ispanya vb.) vermek istemezler. Polo ve Bora (Jetta) genellikle ispanyada üretilir ve genel itibari ile golf ve passattan daha pasif işçilik ile kendini hemen belli eder. Türkiye'de Boranın 2005 model pacific donanımı 19-22 arası satılırken, 2004 model golf4 pacific donanımı ise 24-25 liralara kadar çıkar. Kapı megeslerinden, iç panzotların kalitesi ve montajına kadar herşey kendini belli eder.

Bu arada mk4 kasa kodlu bora ve golf'lerde iş yapan motor BCB motor kodu ile 16v 105 bg olan 1600 cc'lik motordur. 2003 öncesi olanlarda AKL 8v motor kullanılmıştır bu motorun kronik sıkıntıları vardır.
    Orasini bilemem ama guzel araba bana yeterde artar bile
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)