Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

köpek arıyorum !

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hani böyle dere akıyor tam yolun ortasında yani mahalle adı veya sokak bilmem hatta hatta 2000 yılından beri de gitmedim çok değişmiştir oralar..
    ama abicim iskender falan deme yaw zaten bende de 3 5 kilo fazla var şu sevdiğim yemekleri önüme koymasalar gerçekten onlardan da kurtulurum ama işte dayanamıyorum
    gerçi önüme yemek koymasalar da fark etmez ben kendim yaparım güzel yemek yerim yani canım ne isterse pişirme kapasitesi var azcık da...
    bende seni sakarya ya beklerim hatta yeni evime geçeyim gel mangal yapalım rakı içelim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani böyle dere akıyor tam yolun ortasında yani mahalle adı veya sokak bilmem hatta hatta 2000 yılından beri de gitmedim çok değişmiştir oralar..
    ama abicim iskender falan deme yaw zaten bende de 3 5 kilo fazla var şu sevdiğim yemekleri önüme koymasalar gerçekten onlardan da kurtulurum ama işte dayanamıyorum
    gerçi önüme yemek koymasalar da fark etmez ben kendim yaparım güzel yemek yerim yani canım ne isterse pişirme kapasitesi var azcık da...
    bende seni sakarya ya beklerim hatta yeni evime geçeyim gel mangal yapalım rakı içelim
    Biz göçmeniz , Bulgaristan dan. Daha doğrusu ailem. Dedem el yapımı kendisi yapar rakı ve şarapları İçli dışlıyız yani

Fatih abi sorma zaten o yüzden birazda 112 kiloyum , ye iskenderi ye iskenderi habire , sonra kaldır ağırlıkları , koş koş koş

Zaten sırf bizde Mangal-Lucky için bahçeli evdeyiz Eğer Sakaryaya yolum düşserse mutlaka haber ederim ozaman.

Bu sene Üniversite sınavım var , nolucak bakalım artık , ona göre birşeyler düşünüyorum ...
    F54 bunu beğendi.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sakarya gerçekten yaşanacak yer istanbul kocaeli bursa ankaraya yakın sanayi var üniversite var
    kıyafet yiyecek ücretleri normal yaşamak kolay yani
    ben seni her zaman beklerin ilk bahar da akarsın bu tarafa bi güzel gezeriz...
    aman kardeşim bana boğma rakı deme buz gibi soğurum senden

Motosikleti
    sakarya gerçekten yaşanacak yer istanbul kocaeli bursa ankaraya yakın sanayi var üniversite var
    kıyafet yiyecek ücretleri normal yaşamak kolay yani
    ben seni her zaman beklerin ilk bahar da akarsın bu tarafa bi güzel gezeriz...
    aman kardeşim bana boğma rakı deme buz gibi soğurum senden
    Bu sene hayırlısıyla bir gireyim sınava , sonuca göre tekrar gözden geçireceğim şehirleri. Aslında en çok İzmiri istiyorum. Sakarya yıda bir araştırayım ozaman.

Aslında cbr ile uzun yol düşüncem var Fakat bu önümüzdeki sezon satıpta V-strom , Fazer veya Transalp gibi düşüncelerim var Tabii ailemin desteği ile.

Tamam ozaman Fatih abi at gitsin rakıyı, Şarap var )

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abovv sen daha hiç uzun yol yapmadın mı 250cc ile ben de olsa varya gezmediğim yer kalmazdı
    gerçi ben cbf le de ybr ile çok gezdim ege akdeniz marmara gezmediğim bi karadeniz kaldı orası da kısmet ama yakın diye beni cezbetmiyoo..
    bende birkaç yıl daha cbf ile takılacağım sonra ise varadero düşünüyorum
    fazer taransalp te yakıtlar gerçekten çok diye düşünüyorum aynı yakıtla 1000cc motora binmek bana daha cazip geliyor
    fiyat olarakta 20000 civarına nc700 alacağıma varadero alırım
    biraz da yeni makina almak istiyorum 7 8 yaşında makina almam...

Motosikleti
    abovv sen daha hiç uzun yol yapmadın mı 250cc ile ben de olsa varya gezmediğim yer kalmazdı
    gerçi ben cbf le de ybr ile çok gezdim ege akdeniz marmara gezmediğim bi karadeniz kaldı orası da kısmet ama yakın diye beni cezbetmiyoo..
    bende birkaç yıl daha cbf ile takılacağım sonra ise varadero düşünüyorum
    fazer taransalp te yakıtlar gerçekten çok diye düşünüyorum aynı yakıtla 1000cc motora binmek bana daha cazip geliyor
    fiyat olarakta 20000 civarına nc700 alacağıma varadero alırım
    biraz da yeni makina almak istiyorum 7 8 yaşında makina almam...

Cbr ı daha bu sene aldım Fatih abicim.

Bu sene tabiri caizse at yarışındayım. Sabah 9 da okul başlıyor. Okul bittiği gibi servisle Dershaneye. Ondanda 8.00 da çıkıyorum. Yani 12 saat ders görüyorum. Hafta sonu 2 günde dolu.

8 er saat ten 16 saatte haftasonu ders var. Mecbur çıkamıyorumki. Anca Şehir içinde tatmin etmek zorunda kalıyorum kendimi

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    anladım abicim ilk önce okul iş sonra gezmek kısmet se önümüzdeki zamanlar da gezersin
    motor zaten garaj da boş vakitinde takıl şehir içide olsa iyidir...
    bizde vardiyalı çalışıyoruz millet gezerken biz çalışıyoruz bazende ben geziyorum millet çalışıyor işler değişir bazen....

Motosikleti
    Haklısın Fatih abicim.

Üniversiteyi kazandıktan sonra , bir V-strom a sahip olabilirsem . İşte ozaman asıl başlar Geziler

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hadi bakalım hayırlısı allah gönlüne göre versin belki maddiyat daha iyi olur yeni bi model motosiklet alırsın bmwf800 gs gibi

Motosikleti
    hadi bakalım hayırlısı allah gönlüne göre versin belki maddiyat daha iyi olur yeni bi model motosiklet alırsın bmwf800 gs gibi
    Fatih abi zaten ailemi V-stroma nasıl ikna ettim bak anlatayım.

Tabi annemin kanına girdimki babamıda yumuşatsın Genelde başarılı olur. Tıpkı Mashten Cbr ye geçişimde olduğu gibi

Anneme gittim dedim , anne bak şuan ss motor kullanıyorum, riskli, tekere çabuk geliyor. Hızlı . Ama V-strom yavaş motordur , gezi amaçlıdır dedim.

Tamam dedi, madem yavaş daha emniyetli , gezi amaçlı. üniversiteyi kazan düşünürüz dedi

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Merhabalar, sahibinden.com sitesinin evcil hayvan bölümünde oldukça çok sahiplendirilecek köpek ilanı vardır. Ücretsiz sahiplendirme olarak. Oradan da bakarsanız bulabilirsiniz. Örneğin;

http://www.sahibinden.com/ilan/hayva...41121236/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/hayva...42013293/detay

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, sahibinden.com sitesinin evcil hayvan bölümünde oldukça çok sahiplendirilecek köpek ilanı vardır. Ücretsiz sahiplendirme olarak. Oradan da bakarsanız bulabilirsiniz. Örneğin;

http://www.sahibinden.com/ilan/hayva...41121236/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/hayva...42013293/detay
    tşk ederim tavsiyen için bende arada bakıyorum ilanlara fakat bana uzak illerde gerçekten güzel köpekler var
    ama berkut tan yavru alamassam ya bu siteden yada bi barınaktan yavru köpek alacağım...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    tşk ederim tavsiyen için bende arada bakıyorum ilanlara fakat bana uzak illerde gerçekten güzel köpekler var
    ama berkut tan yavru alamassam ya bu siteden yada bi barınaktan yavru köpek alacağım...
    Evet haklısınız ben il olayına dikkat etmedim ancak elbet size yakın da vardır inşallah aradığınız köpeği bulup bi cana iyi sahiplik edersiniz
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    Fatih abi yanlız çiftleşme dönemleri Ocak gibi başlıyor. Birde 3 ay falan derken , 1-2 ayda emse 7-8 ay var daha

Acelen yoksa neden olmasın tabii.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    acele yok zaten çift tutmassan diğer seçeneklere yönelirim...
    zaten benim eve geçmem şubat ı geçer işte yerleşme alışma vs derken anca yani...

Motosikleti
    acele yok zaten çift tutmassan diğer seçeneklere yönelirim...
    zaten benim eve geçmem şubat ı geçer işte yerleşme alışma vs derken anca yani...
    Hah tamamdır Fatih abi ozaman.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    koca mt de sadece ben miyim köpek sever üye merak etmiyor değilim.....

Barınaktan yavru köpek alarak hata yapmamanı öneririm , üzülen sen olursun.. Çoğu hastalıklı oluyor.. Geçen sene aldım 1 hafta bende kaldı her şeyi yaptık , tedaviyi yaptık kurtaramadık ne kadar etkilediğini bir ben bilirim.. Sokaktan sahiplenin inanın en iyisi .. Ben benim keratayı sokaktan sahiplenmiştim 1 yıl oldu hastalıklar atlattı ama dirençli çıktı ..
    Her zaman size sadık kalacağına eminim..
    Bu da benim ufaklık ..
    14 aylık ama ufak cins Pincher - setter melezi ( tahmini ) Erkek ..
    Yaradan ne güzel şeyler yaratıyor ya .. O kadar gereksiz insan varken anlıyorum bunu ..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Shadow59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barınaktan yavru köpek alarak hata yapmamanı öneririm , üzülen sen olursun.. Çoğu hastalıklı oluyor.. Geçen sene aldım 1 hafta bende kaldı her şeyi yaptık , tedaviyi yaptık kurtaramadık ne kadar etkilediğini bir ben bilirim.. Sokaktan sahiplenin inanın en iyisi .. Ben benim keratayı sokaktan sahiplenmiştim 1 yıl oldu hastalıklar atlattı ama dirençli çıktı ..
    Her zaman size sadık kalacağına eminim..
    Bu da benim ufaklık ..
    14 aylık ama ufak cins Pincher - setter melezi ( tahmini ) Erkek ..
    Yaradan ne güzel şeyler yaratıyor ya .. O kadar gereksiz insan varken anlıyorum bunu ..
    http://j1311.hizliresim.com/1h/2/u50gf.jpg
    sakarya da da sahiplenilmeyi bekleyen yavru pincher lar var ama ufak ırk istemiyorum
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vaybe koca sitede köpek sever bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az..
    köpeğim yok ama iş yerimin karşısında romen vatandaşlar var onların köpeklerine evde ki ekmek yemek artıklarını götürüyorum artık beni tanıyorlar bi ıslık çalıyorum hop yanıma koşuyorlar

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)