Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

köpek arıyorum !

Motovento
    REKLAM ALANI
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ördek verem sana mühre.yaban ördegi.olamamı........
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel kardeşim eğer seninle anlaştıysak ben bir daha köpek aramam ...
    sözümde dururum yapamayacağım şey için de söz vermem
    ölmez sağ kalırsak senden güzel haberler bekliyorum
    benim secere ile işim yok hayvanı yarışmalara sokma gibi bi amacım da yok sadece iyi bir ırktan geldiğini bileyim vücut anatomisi ve karakteri güzel olsun benim için yeterli
    ....

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim secere ile işim yok hayvanı yarışmalara sokma gibi bi amacım da yok sadece iyi bir ırktan geldiğini bileyim vücut anatomisi ve karakteri güzel olsun benim için yeterli
    ....
    Fatih abi şöyle söyliyeyim , eğer ki sorun olmazda yavruları olursa hiç sorun değil fakat daha öncedende böyle bir girişimde bulunmuştum , babam sonradan şuanlık vaktimiz yok zaman ayıramayız gibi sebeplerden ertelettirdi. Babam Lucky konusunda ani kararlar verebiliyor.

Bence siz devam edin aramaya eğerki ozamana kadar bulamassanız ve biz çiftleştirir isek bir dişi yavru sizin olabilir .

Yarın lucky nin resmini çekerim, koyarım. Bir bakarsınız yinede.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ördek verem sana mühre.yaban ördegi.olamamı........
    aga canlı mühre işi sakat o sebeb le tşk ederim
    ama portakallı ördek yaparsan yemeye gelirim

---------- Post added at 01:23 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih abi şöyle söyliyeyim , eğer ki sorun olmazda yavruları olursa hiç sorun değil fakat daha öncedende böyle bir girişimde bulunmuştum , babam sonradan şuanlık vaktimiz yok zaman ayıramayız gibi sebeplerden ertelettirdi. Babam Lucky konusunda ani kararlar verebiliyor.

Bence siz devam edin aramaya eğerki ozamana kadar bulamassanız ve biz çiftleştirir isek bir dişi yavru sizin olabilir .

Yarın lucky nin resmini çekerim, koyarım. Bir bakarsınız yinede.
    peki berkut anlaştık o zaman
    kısmet diyelim o zaman ben gene de bi bakayım araştırmaya devam edeyim eğer adam gibi bi ırk sahiplen me fırsatı bulursam sahiplenirim
    eğer sen çiftleştirirsen sende alırız zamanım var daha taaa mart a kadar
    evin iskan benim eve geçmem vs 5 ay sürer
    bu ara da bulursam iş yerinde müsafir etme yeri de mevcut (50 dönüm arazi 11 adet kapalı depo 3 tane si boş yer sıkıntısı olmaz yani..)
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    aga canlı mühre işi sakat o sebeb le tşk ederim
    ama portakallı ördek yaparsan yemeye gelirim

---------- Post added at 01:23 ---------- Previous post was at 01:17 ----------

peki berkut anlaştık o zaman
    kısmet diyelim o zaman ben gene de bi bakayım araştırmaya devam edeyim eğer adam gibi bi ırk sahiplen me fırsatı bulursam sahiplenirim
    eğer sen çiftleştirirsen sende alırız zamanım var daha taaa mart a kadar
    evin iskan benim eve geçmem vs 5 ay sürer
    bu ara da bulursam iş yerinde müsafir etme yeri de mevcut (50 dönüm arazi 11 adet kapalı depo 3 tane si boş yer sıkıntısı olmaz yani..)
    Tamam ozaman , bu sefer büyük ihtimalle çiftleştirceğiz gibi gözüküyor ama ben yinede yüzde yüz diyemeyeceğim birşey için söz vermek istemedim Fatih abicim .

Ocak gibi dönemleri , 3 ayda doğurma 1-2 ayda süt desek biraz var daha. Zaten hamile kaldığında haber ederim , aramayı durdurursun .

Dediğim gibi yarın resmini çekerim fırsat bulursam , en azından için rahat olur Fatih abicim.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    eğer kızıl renk maskeli bi dişi alman çoban köpeğin varsa sen çok şanslısın kardeşim.....

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Valla hocam bizim oraya çok cins köpekleri getirip bırakıyorlar. biraz ilgilenince hepsi can oluyo koruyor. Alşamları 4 beş köpekle gezmeye çıkıyorum. Bende bizim orada sokakta bulmuştum benim kini tibet terrier çıktı. Geçenlerde bi siyah kurt vardı, ondan önce dobermanlar akbaşlar terrierler hatta bira alman kurduda vardı ama hep yetişkin hayvanlar tabi ilgilenirsen istedigin gibi birşey gelirse haber ederim gelir bakarsın. Ben sögütlüdeyim yakın hem.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Tmm kardeş köpek bahane si ile de tanışmış oluruz...

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    tamam hocam iyi bişey görürsem haber veririm bu ara gece çalışıyorum gündüz uyuyorum pek vaktim olmuyor ama bakarım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    biz perşembe akşamları sedat kirtetepe caddesinde seak house ta toplanıyoruz saat 7 30 gibi müsait olursan çık gel...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    len olm, napcan koca köpğeği ? sana hamster gagalayalım bu arada berkut kardeşimizin torunlarından çok olursa bende isterim artık banada şart oldu , benim evi ve bahçeyi biliyorsun köpek için çok müsait bir ara sibiryam vardı lakin ,çok oyuncu hayvanlar , hayatta havladığını duyamazssın gık demez ve köpek olayını komşularda istiyorlar böyle garip bir mevzuu var trafik canavarına kurban verdim o ayrı konu ....

berkut kardeşim bu fatih adamı köpeğe bakamaz boş ver onu sen bana ver, dişi olur erkek olur hiç farketmez

bu arada şu telefonunu bana mesaj atarmısın arıyorum ama eski numarayı yenisi karambole geldi rehberde bulamıyorum .

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ....

panpa şu kırmızı olarak işaretlediğim cümle bana mete şabalağını anımsattı.. ama diğer özelliklerinden haberim yok bu bölüm sanki ona uyuyor

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    panpa şu kırmızı olarak işaretlediğim cümle bana mete şabalağını anımsattı.. ama diğer özelliklerinden haberim yok bu bölüm sanki ona uyuyor
    koray destursuz yazma şekerim mete duymasın !!!! ayırırsam ne olayım
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray destursuz yazma şekerim mete duymasın !!!! ayırırsam ne olayım
    şekerim bende bi sıkıntı yok, meteyi tanıdığım kadarıyla uyuyor , fatih için bi aramasını isterim

Motosikleti
    şekerim bende bi sıkıntı yok, meteyi tanıdığım kadarıyla uyuyor , fatih için bi aramasını isterim
    uyuyorsa uyanana kadar sen tüymüş olursun bu arada şu telefonlarınıza bi bakın be olm fatihin yeni telini versene bana , eskisi vardı, yeni telden aramıştı kaydetrtiğimi sanıyorum ama rehberde bulamadım
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    ....
    Bu soylediginiz mevzuyu cins kopeklerde bulmanin ne kadar zor oldugunu biliyor musunuz, gunumuzde, herhangi bir nesneyi attiginizda onun pesinden gidip de alarak size geri getiren bir labrador ya da golden yavrusu bulmak bile sandiginiz kadar kolay degil. Kaldi ki bu alip getirme isi, retriever irki kopeklerin asli gorevi zaten, adi ustunde golden retriever, labrador retriever yani. Saglam karakterli kopegi buldunuz diyelim, bu sefer de saglik sorunlariyla ugrasmaniz gerekecek buyuk ihtimalle, cunku gunumuzdeki irklarin cogunda milyon tane hastaliga yatkinlik var, kalca cikigi, omurga ve eklem problemleri, kalp hastaliklari basta olmak uzere. Yani hem anatomisi iyi olsun hem de karakteri duzgun olsun diyosun ya, bunu bulma ihtimalin cok ama cok dusuk.

Tabii bunun yerine, barinaktan, kirma bir kopek alabilirsin, illa tipi onemliyse tipini begendigin bir kopek al tabii ki, kirma kopekler, cins kopeklere oranla cok ama cok daha saglikli bir genetige sahiptirler, ornegin arkadasimin macar kokenli 1000 kusur dolarlik kocaman alman kurdu, buyudukce arka bacaklarinin ve kalcasinin genel yapisinin zayif olmasi itibari ile cok hantal kalirken, benim alman kurdu kirmasi kopegim ona oranla cok ama cok daha hizli ve saglikli bir hayvandi. Yani demem o ki, illaki bir cinsi sevebilirsin ama bu islerle ugrasmaya baslayinca mevzunun goruntu olmadigini, sana anlatilan o alman kurdu her isi yapar, goldenlar cok zekidir, dobermanlar super bekcidir laflarinin hakkini verecek kopek bulmanin ne kadar zor oldugunun farkina variyorsun ve anliyorsun ki, goruntusu hic onemli degil, yeter ki saglikli olsun ve saglam bir karakteri olsun. Bunu da kirma kopeklerde bulma ihtimalin daha fazla. Tabii yurtdisinda bilinen ve guvenilen bir ureticiden cins kopek almadigin takdirde ki ona da saglam bir para ayirmak lazim.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu soylediginiz mevzuyu cins kopeklerde bulmanin ne kadar zor oldugunu biliyor musunuz, gunumuzde, herhangi bir nesneyi attiginizda onun pesinden gidip de alarak size geri getiren bir labrador ya da golden yavrusu bulmak bile sandiginiz kadar kolay degil. Kaldi ki bu alip getirme isi, retriever irki kopeklerin asli gorevi zaten, adi ustunde golden retriever, labrador retriever yani. Saglam karakterli kopegi buldunuz diyelim, bu sefer de saglik sorunlariyla ugrasmaniz gerekecek buyuk ihtimalle, cunku gunumuzdeki irklarin cogunda milyon tane hastaliga yatkinlik var, kalca cikigi, omurga ve eklem problemleri, kalp hastaliklari basta olmak uzere. Yani hem anatomisi iyi olsun hem de karakteri duzgun olsun diyosun ya, bunu bulma ihtimalin cok ama cok dusuk.

Tabii bunun yerine, barinaktan, kirma bir kopek alabilirsin, illa tipi onemliyse tipini begendigin bir kopek al tabii ki, kirma kopekler, cins kopeklere oranla cok ama cok daha saglikli bir genetige sahiptirler, ornegin arkadasimin macar kokenli 1000 kusur dolarlik kocaman alman kurdu, buyudukce arka bacaklarinin ve kalcasinin genel yapisinin zayif olmasi itibari ile cok hantal kalirken, benim alman kurdu kirmasi kopegim ona oranla cok ama cok daha hizli ve saglikli bir hayvandi. Yani demem o ki, illaki bir cinsi sevebilirsin ama bu islerle ugrasmaya baslayinca mevzunun goruntu olmadigini, sana anlatilan o alman kurdu her isi yapar, goldenlar cok zekidir, dobermanlar super bekcidir laflarinin hakkini verecek kopek bulmanin ne kadar zor oldugunun farkina variyorsun ve anliyorsun ki, goruntusu hic onemli degil, yeter ki saglikli olsun ve saglam bir karakteri olsun. Bunu da kirma kopeklerde bulma ihtimalin daha fazla. Tabii yurtdisinda bilinen ve guvenilen bir ureticiden cins kopek almadigin takdirde ki ona da saglam bir para ayirmak lazim.
    hacı bizim ıhtiyar nası ama?
    fizik, kimya, karakter on numara.
    köpeğin dibi la!
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Takdir almis ortaokulda fizik kimyadan

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sevgili bülent yararlı tavsiyelerin için tşk ederim..
    evet bu senin söylediklerin de gerçekten doğru çok iyi ırklarda çok sayıda sağlık sorunu çıkardığını herkez söylüyor özellikle de benim araştırdığım ırkları besleyenler kalça çıkığı karaciğer hastalıkları vs kurt köpeğinin genetiğinde vücut anatomisi kadar varlar
    bende senin dediklerini düşünüyorum istediğim gibi secereli bi yavruya sahip olduktan sonra bi hastalığı çıkarsa ne yapacağım diye
    evet iyi ırkların iyi yavruları gerçekten çok afaki rakamlara satılıyor misal ankara dan bi yetiştiriciden doberman sordum 1000euro fiyat çekti bu rakam gerçekten beni çok aşıyor..
    berkut diye bi arkadaş bana çok ince bi teklifte bulundu bende kabul ettim
    artık ondan bi yavru alırmıyım almaz mıyım bilemiyorum ama
    dediğim gibi her zaman iyi bi soydan gelen bi dost edinmek isterim
    golden konusuna gelince bu gün istesem gerçekten meraklısından yavru alma imkanım var bi müşterimizde 4 tane yavru var istersen vereyim dedi bende kibarca teşekkür edip geri çevirdim..
    yani istediğim hem biraz yakışıklı olsun hemde koruma iç güdüsü yüksek bi köpeğim olsun istiyorum

---------- Post added at 00:47 ---------- Previous post was at 00:45 ----------

len oğlum onun vücud anotomisinin neresi güzel de bu kırmızıyı buldun çıkardın ordan

---------- Post added at 00:51 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len olm, napcan koca köpğeği ? sana hamster gagalayalım bu arada berkut kardeşimizin torunlarından çok olursa bende isterim artık banada şart oldu , benim evi ve bahçeyi biliyorsun köpek için çok müsait bir ara sibiryam vardı lakin ,çok oyuncu hayvanlar , hayatta havladığını duyamazssın gık demez ve köpek olayını komşularda istiyorlar böyle garip bir mevzuu var trafik canavarına kurban verdim o ayrı konu ....

berkut kardeşim bu fatih adamı köpeğe bakamaz boş ver onu sen bana ver, dişi olur erkek olur hiç farketmez

bu arada şu telefonunu bana mesaj atarmısın arıyorum ama eski numarayı yenisi karambole geldi rehberde bulamıyorum .
    bana bak irfan aga senin de aklında bulunsun iyi bi yavru denk gelirse 2 tane al biri sana biri bana
    piyanist_irf bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    İrfan abi Lucky bu sene sağlıklı bir şekilde yavrularsa sanada sözüm olsun Ne demek.

Resim koyacaktım , vakit bulamadım. Artık cumartesi veya pazar dershane çıkışı çekmeye çalışırım şöyle güzel bir poz
    piyanist_irf bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)