Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

köpek arıyorum !

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topraam köpeği bulduğunda buluşmalara kamplara da getir. Sevelim oynayalım keratayla
    cihan hiç merak senin oynayabileceğin bi ırk bakıyorum mesela...
    dobermann....

doogooo

veya caeeee

---------- Post added at 11:58 ---------- Previous post was at 11:54 ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barınaktan dişi bir golden aldım. Klübümüzün köpeği oldu, çocuklarla akşama kadar oynuyor. Barınağa bakmanı tavsiye ederim. Birçok terkedilmiş cins köpek var. Hem de bedava.
    en son çare zaten barınaktan bakacağım ama golden olmayacak ve de yavru sahiplenmek isterim aramızdaki bağ sağlam olsun..

İMPORTANT kardeş kangal besledim gerçekten sadık ve akıllı ama şehir içi hayatına pek uyum sağlayamaz diye düşünüyorum ve çok büyük ırk bana orta büyüklükte bi ırk lazım
    fazla yemeyecek çok eğzersiz ihtiyacı olmayacak
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cihan hiç merak senin oynayabileceğin bi ırk bakıyorum mesela...
    dobermann....
    doogooo
    veya caeeee
    Hiç farketmez hafız. Köpeklerle iyi anlaşırım. Ben de uzun süreler köpek besledim tek katlı bahçeli bi evde olsam yine bi köpek edinirdim
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    cihan sen köpek edinmeye çalış iyi ırk alman çoban köpeği ara
    bulursan bana hediye edersin
    cihan54 bunu beğendi.

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    jack russell...

ahmettpc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Usta ben derim ki barınaktan bul. Başıboş olarak bilinıyorlar ama küçükken alışır sana hoş da olur. Bir yıva kazandrış olursun

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arkadaşlar benim amacım bana 10 yıl arkadaşlık edecek bi köpek aşı sı yemeği sıcak yuvası ve ölene kadar sevgi dolu muamele görecek kesinlik bakamayacak olsam aramam zaten yerimde müsait olacak 2 veya 3 ay sonra yeni bahçeli eve geçeceğim..
    bu gün küçük kızımla bi pet shop ta yavru köpeklere bakarken bi goldenn yavru vardı bi pekinez birde terierr
    golden 350 tl dedi gerçekten çok tatlı sevecen ve bir o kadar da yılışık bi ırk olduğu için daha akıllı başlı koruma iç güdüsüne sahip bi ırk beslemenin benim için çok daha iyi olacağına bi kere daha karar verdim..
    herkese tavsiyeleri için tşk ederim beyler tavsiye vermeyin bi köpek bulun yaw

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    arkadaşlar benim amacım bana 10 yıl arkadaşlık edecek bi köpek aşı sı yemeği sıcak yuvası ve ölene kadar sevgi dolu muamele görecek kesinlik bakamayacak olsam aramam zaten yerimde müsait olacak 2 veya 3 ay sonra yeni bahçeli eve geçeceğim..
    bu gün küçük kızımla bi pet shop ta yavru köpeklere bakarken bi goldenn yavru vardı bi pekinez birde terierr
    golden 350 tl dedi gerçekten çok tatlı sevecen ve bir o kadar da yılışık bi ırk olduğu için daha akıllı başlı koruma iç güdüsüne sahip bi ırk beslemenin benim için çok daha iyi olacağına bi kere daha karar verdim..
    herkese tavsiyeleri için tşk ederim beyler tavsiye vermeyin bi köpek bulun yaw
    Fatih Rot istemem demişsin ama, daha önceden köpek deneyimin varsa ben şahsen bi düşün derim
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    daha önceden köpek deneyimim var uzun yıllar pitbul av köpeği kangal ve sokak köpeği besledim benim için iletişimde sıkıntı yok ama işte ailem de işin içinde olunca işler daga değişik
    rot biraz başına buyruk bi köpek bu da önemli değil
    önemli olan ev şehir içinde yani yanlışıkla da olsa zinciri den boşansa allah muhafaza bi çocuğu falan saldırır sonra üzülürüm köyde veya çiflik evinde olsam ilk düşüneceğim ırklardan biri de rot
    pitbull veya dogo olurdu
    pitbul ve dogo da çocuklarla iletişimde sıkıntı yok ama rot o konu da da sıkıntılı birde benim ufaklığı falan ısırır dost katili olmayalım

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    daha önceden köpek deneyimim var uzun yıllar pitbul av köpeği kangal ve sokak köpeği besledim benim için iletişimde sıkıntı yok ama işte ailem de işin içinde olunca işler daga değişik
    rot biraz başına buyruk bi köpek bu da önemli değil
    önemli olan ev şehir içinde yani yanlışıkla da olsa zinciri den boşansa allah muhafaza bi çocuğu falan saldırır sonra üzülürüm köyde veya çiflik evinde olsam ilk düşüneceğim ırklardan biri de rot
    pitbull veya dogo olurdu
    pitbul ve dogo da çocuklarla iletişimde sıkıntı yok ama rot o konu da da sıkıntılı birde benim ufaklığı falan ısırır dost katili olmayalım
    Abi aslında iyi sosyalleşmiş bi Rot gereksiz reaksiyon göstermez, ama beslenme ve eğitim konusunda maksimum hassasiyet istiyor.
    Ama dünyanın en iyi bekçi köpeklerinden biridir

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bizim yeğen karasu sahilde bakımsız cılız bi rot buluyor tipini beğenip alıyor fındık bahçesine bağlıyor köpek ilk geldiğinde sokak köpeği gibi saftirik duruyordu
    aradan 10 gün geçti bahçeye kimseyi sokmuyor yanına kimseyi yaklaştırmıyor zincirle bağlı olmasa yoldan geçenleri ısıracak çok vahşi bi hal aldı yani
    bu sebeblerden dolayı rot bana uymaz

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Yaw arkadaşlar dayanamadım kusura bakmayın

Kangal alır diyorum

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kangal alır almasına da işte az daha ufak olsa yoksa ne işimiz gavur köpekleri ile
    tr_select bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    3 aylıkken alıp 5 yaşına kadar büyüttüm , saf alman kurdu kızım olan , Lucky i.

Benim canım sıkkın olduğu günler sırnaşmaz beni izler. Mutlu olduğum gün canımı okur, üstüme atlar , kendini zorla sevdirir.

Küçük kardeşimin üstüne asla atlamaz, hissediyor hayvan. Yanına yavaşça gelir kendini sevdirir. Böyledir Alman kurtları. Bakmayın tiplerine sahibine karşı en sevecen ve vefalı köpek cinslerindendir alman kurtları.

Ama 2 hafta önce bahçeye giren postacının ayakkabısı paramparça halde hala bahçede
    Evin 2 metre önünden geçirmez kimseyi kızım. Komşularıda tanıyor, sadece yabancılara havlıyor.

Bakın birgün canım çok sıkkındı, dayanamadım, hafiften gözyaşım aktı. İnanamırmısınız Lucky de benle birlikte ağladı.

Birdaha köpek alacak olsam Alman kurdundan başka birşey almam. Kesinlikle en vefalı ve koruyucu cinslerde üst sıralarda.

Birde son olarak tekrar söyliyim , iyi düşünün. Şuan sırf lucky olduğu için taşınamıyoruz. Çünkü öyle bir bağ varki aramızda inanamazsınız.

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benim canım sıkkın olduğu günler sırnaşmaz beni izler. Mutlu olduğum gün canımı okur, üstüme atlar , kendini zorla sevdirir.

Küçük kardeşimin üstüne asla atlamaz, hissediyor hayvan. Yanına yavaşça gelir kendini sevdirir. Böyledir Alman kurtları. Bakmayın tiplerine sahibine karşı en sevecen ve vefalı köpek cinslerindendir alman kurtları.

Ama 2 hafta önce bahçeye giren postacının ayakkabısı paramparça halde hala bahçede
    Evin 2 metre önünden geçirmez kimseyi kızım. Komşularıda tanıyor, sadece yabancılara havlıyor.

Bakın birgün canım çok sıkkındı, dayanamadım, hafiften gözyaşım aktı. İnanamırmısınız Lucky de benle birlikte ağladı.

Birdaha köpek alacak olsam Alman kurdundan başka birşey almam. Kesinlikle en vefalı ve koruyucu cinslerde üst sıralarda.

Birde son olarak tekrar söyliyim , iyi düşünün. Şuan sırf lucky olduğu için taşınamıyoruz. Çünkü öyle bir bağ varki aramızda inanamazsınız.
    Bizim eski işyerinde Golden Retriever vardi, Birgün işyerine hırsız girmiş
    Kamera kayıtlarından izledik, nerdeyse koşup terlik getirecek hırsıza
    turkish39 ve sardokar bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim eski işyerinde Golden Retriever vardi, Birgün işyerine hırsız girmiş
    Kamera kayıtlarından izledik, nerdeyse koşup terlik getirecek hırsıza
    goldenler sadece sevmelik .Lakin çok agresif golden larda görmedim değil .

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Arkadaşım barınaklardan labrador bulursanız 1 yaşına kadar kesinlikle sahiplenin derim.. Yerine göre sert, yerine göre sevecen bir hayvandır.. Çocuk dostudur.. Hırsız kovalar, çocuk bakar... Çok golden gibi şımarık değildir.. Ağır abidir.. WD40 gibi köpektir Egzersiz ihtiyacı orta düzeydedir.. Sende bilirsin ki sürekli bağlı duran köpekler sen ne kadar seversen sev bir süre sonra agresif tavırlar sergilemeye başlarlar.. Haklıdırlar da..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

köpekler gerçekten onları sevmeyen veya tanımayanların tahmin edemeyeceği kadar akıllı duygusal ve sevecendir sevmesini bilene
    benim de kararım alman kurdu büyük ihtimal yani ilk sıra da
    bi arkadaşımda geçen yıl 12 tane yavru vardı dağıtacak adam aradı tırım tırım zar zor sahiplendir di dün ona söyledim bana bi kurt ayarla diye bana saldırdı
    bu arkadaşım da da bi golden da var ama bekçilik için kesinlikle kurt dedi dişi olursa daha sadık daha sahiplenici dedi
    araştırmalar devam ediyor..
    olmadı senin LUCKY yavrularsa onlardan verirsin bi tane
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    köpekler gerçekten onları sevmeyen veya tanımayanların tahmin edemeyeceği kadar akıllı duygusal ve sevecendir sevmesini bilene
    benim de kararım alman kurdu büyük ihtimal yani ilk sıra da
    bi arkadaşımda geçen yıl 12 tane yavru vardı dağıtacak adam aradı tırım tırım zar zor sahiplendir di dün ona söyledim bana bi kurt ayarla diye bana saldırdı
    bu arkadaşım da da bi golden da var ama bekçilik için kesinlikle kurt dedi dişi olursa daha sadık daha sahiplenici dedi
    araştırmalar devam ediyor..
    olmadı senin LUCKY yavrularsa onlardan verirsin bi tane
    Dişi veya erkek konusunda şöyle örnek veriyim.

Bizim burda bir abi ile tanıştım. Erkek alman kurdu var. Tasmasız hiç gezdiremez. Kaçar gider diyor. Fakat ben bahçe kapısını açık unuttuğum zaman bile lucky nin kaçmadığını bilirim. Zincirli gezdirmem zaten genelde. Elimde zincir olur acil durumlar için fakat takmam. Asla sözümden dışarı çıkmaz. Dur dediğimde yanımda öylece bekler bu bahsettiğim abide benim dişi köpeğime hayran kesinlikle birdahakine dişi alacağım diyor.

Erkekler daha başına buyruk , dişiler ise daha duygusal oluyor.

Aynı şey evi korumadada geçerli, dişiler annelik içgüdüsünden dolayı çok daha iyi koruyorlar.

Fatih abicim zaten secereli safkan erkek alman kurdu bulduk. Ocak gibi dönemleri var çiftleşme için. Büyük ihtimal çiftleştirceğiz. Karşı taraf zaten razı da, babam, yazık yavrularından nasıl ayıracağız diyor, fakat kabul etti gibi.

3 ay doğum süreci var. Eğer beklerim dersen , neden olmasın. Yeterki lucky nin yavrularının emin ellerde olduğunu bileyim...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    berkut güzel teklifin için tşk ederim...
    tabi ki adam gibi yavru köpek almak isterim (secere li ile seceriz arasında ki fark ı defalarca av köpeklerin de gördün alman çoban köpeklerinde de fark hissedilir fark olduğunu blog lardan okudum 1 komutu sadece 2 tekrar da öğrenmek gibi)
    eğer eş tutma söz konusu olursa 1 tane dişi yavru yu sahiplenmek isterim (1 paket mama karşılığında)
    itiraz istemem .....
    evet erkek köpekler her anlamda dişilerden daha sert olurlar (dominant başına buyruk kavgacı hırçın olurlar erkekliğin vermiş olduğu deli kan diyelim)

Motosikleti
    berkut güzel teklifin için tşk ederim...
    tabi ki adam gibi yavru köpek almak isterim (secere li ile seceriz arasında ki fark ı defalarca av köpeklerin de gördün alman çoban köpeklerinde de fark hissedilir fark olduğunu blog lardan okudum 1 komutu sadece 2 tekrar da öğrenmek gibi)
    eğer eş tutma söz konusu olursa 1 tane dişi yavru yu sahiplenmek isterim (1 paket mama karşılığında)
    itiraz istemem .....
    evet erkek köpekler her anlamda dişilerden daha sert olurlar (dominant başına buyruk kavgacı hırçın olurlar erkekliğin vermiş olduğu deli kan diyelim)
    Kesinlikle dişiler daha olgun ve mantıklı hareket ediyorlar.

Peki madem, ozamana kadar sahiplenmessen fatih abi Lucky nin bir dişi yavrusunu -bir mama karşılığı- veririm .

Zaten amacımız para kazanmak değil, hayvanların doğası gereği çiftleşmesi gerekiyor, yoksa sağlığında sorunlar olabiliyor. Bu yüzden çiftleştirmek istiyoruz bizde. Sanırım ilk ve son olur zaten.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)