Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

fiat doblo hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    Selamlar demir atlılar,
    Motosiklet forumunda danışmam yersiz ancak başka bir forumuda takip etmiyorum.Sevgili babacığıma 2008 2009 2010 model civarı 1.3 multijet doblo alma planımız var ancak çok fazla çeşit var anlayamadım size sorayım dedim.Sahibindende bakınca doblo cargo, doblo combi ve doblo var onların içindede birçok çeşit var etraftada safeline görüyorum herhangi bişey yazmayan görüyorum farklarını bilen beni aydınlatabilirmi? şimdiden teşekkürler.
    gümüşhane....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    dobloları bilmem de doblo sürücülerine karşı bir takım duygular besliyorum..aynı kategorideki başka marka sürüleri o kadar değil, sanırım dobloya binene bişeyler oluyor...

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dobloları bilmem de doblo sürücülerine karşı bir takım duygular besliyorum..aynı kategorideki başka marka sürüleri o kadar değil, sanırım dobloya binene bişeyler oluyor...
    O mevzuları biliyorum, sayı olarak çok fazla doblo var memlekette ondan olsa gerek yoksa araba insanı değiştirmiyodur bence
    gümüşhane....

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı musakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O mevzuları biliyorum, sayı olarak çok fazla doblo var istanbulda ondan olsa gerek yoksa araba insanı değiştirmiyodur bence Hem istanbulda kullanılmayacak.
    benimkiler ankara deneyimleri

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimkiler ankara deneyimleri
    Ankarayı görünce düzenledim mesajı heryerde cidden çok fazla var bu arabadan başka insanlardanda duydum doblo konusunda şikayet.
    Bu arada kimse bilmiyo demekki bu dobloları.
    erro bunu beğendi.
    gümüşhane....

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bendede 2005 doblo premio var.Önceleri güzeldi ama nede olsa kamyonet her sene muayenesi var parçaları gerçekten çok ucuz hiç yolda bırakmadı motoru kaliteli ama ticari amaçlı kullanmıyacaksan alma derim

tabuzbreaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125r 2014
    Öncesinde 2007 model doblomuz (koltuklu camlı 1.3 motor) vardı. Ticari amaçlı kullanıyorduk, oldukça memnunduk ve geçen yıl 2012 modelini (premio yeni kasa 1.6) aldık. Bundan da oldukça memnunuz. Ticari amaçlı kullanmayacaksanız kesinlikle koltuklu camlı almanızı tavsiye ederim. Safeline'lar güzel, klima ve abs var mı bilmiyorum varsa alınır. Bizim 2007 model olanda ikisi de yoktu. Ve modeli kargo falan değil normal dobloydu.

Motosikleti
    Alıntı tabuzbreaker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncesinde 2007 model doblomuz (koltuklu camlı 1.3 motor) vardı. Ticari amaçlı kullanıyorduk, oldukça memnunduk ve geçen yıl 2012 modelini (premio yeni kasa 1.6) aldık. Bundan da oldukça memnunuz. Ticari amaçlı kullanmayacaksanız kesinlikle koltuklu camlı almanızı tavsiye ederim. Safeline'lar güzel, klima ve abs var mı bilmiyorum varsa alınır. Bizim 2007 model olanda ikisi de yoktu. Ve modeli kargo falan değil normal dobloydu.
    Benim öğrenmek istediğim atıyorum safeline da şu şu özellikler var kliması yolcu hava yastığı vs. premioda veya başkasında şunlar var şunlar yok tarzında.
    camlı ve koltuklu alacağım o kesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:24 ----------

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendede 2005 doblo premio var.Önceleri güzeldi ama nede olsa kamyonet her sene muayenesi var parçaları gerçekten çok ucuz hiç yolda bırakmadı motoru kaliteli ama ticari amaçlı kullanmıyacaksan alma derim
    Premionun özellikleri ne acaba birkaç üst modelle aynımıdır onuda bilmiyoruz tabi.
    gümüşhane....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    doblo lar aslıda motor olarak 1,3 multujet lerin hepsi aynı..
    ama donanım olarak farklılar... doblo kombiler fabrika tarafından tek sürgü ve bos model olarak üretiliyor.. abs yok tek airbag var... diğer modeller ise mesala safaline full versiyonu oluyor...
    ben jtd modelini yaklaşık 400 000 km kullandım... 2003 modeldi... şimdi 2010 model var sıfır aldım buda 45500 km oldu...
    http://www.motosiklet.net/forum/konu...-dostudur.html

buda arabamdan bir kaç kare...

eskinin şahincileri şimdinin doblocuları gibi..

http://www.motosiklet.net/forum/konu...-dostudur.html

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    2006 doblo var bızde 0 aldık 116000 oldu dun km si doblo combi bızımkı klıma var sadece memnunuz tıcarı kullanmıyoruz fakat yakıtı az fazla suanda 33-35 kr yakıyor 1,3 multijet eger turbo dizel olanı varsa ondan alın albeaların var aynı motorun turbo dızelı arkadasımda var 25 kr yakıyor normal albealar ıse 30 kr yanı yakıtta turbolusu daha ıyı almanızı tavsıye ederım 116.000 km de sadece 1 kere rot bası sorunu cıktı on takımda bosluk yapmıs oda yhapsın yanı kac senedır bınıypooruz saglam araba

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    evet benimkindede klima ve airbag var sadece.. sis leri ve cam filimlerini falan ben yaptım... yan basamaklar arka spoyder tavan çıtalarını jantlarını falan.. 45 500 de şuan km si ve fren balataları bile orjinal... sadece yağ ve filitre bakımı yapıldı... 1,3 mult,jet turbo dizel olan versiyon.. km de 22 krş yakıyor şuan.. en son 420 km yi 90 liraya gittim daha 1 ay önce..

Motosikleti
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet benimkindede klima ve airbag var sadece.. sis leri ve cam filimlerini falan ben yaptım... yan basamaklar arka spoyder tavan çıtalarını jantlarını falan.. 45 500 de şuan km si ve fren balataları bile orjinal... sadece yağ ve filitre bakımı yapıldı... 1,3 mult,jet turbo dizel olan versiyon.. km de 22 krş yakıyor şuan.. en son 420 km yi 90 liraya gittim daha 1 ay önce..
    35kr yüksek bir rakam.Peki bu turbo dizel olanın özel bir adı varmı yoksa kullanıcısına mı sormam gerekiyor her baktığım dobloda?
    gümüşhane....

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    esnaf arabası .
    bol bol küfür yemiş bir modeldir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)