Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ford focus tutulan model

Motovento
    REKLAM ALANI
    Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    selamun aleyküm keyifdaşlarım bitmek bilmeyen araba arama maceramda sizi cok rahatsız ettim hakkınızı helakl edin bi kaç sorum olaack ilki başlıktanda belli olduğu gibi ford focusun şu heçbek kasasının en tutulan modeli hangisi ögrenmek istedim
    hem yakıtını hem parcasını konforunu filan bilen bi anlatsa araba konusunda cahilim sadece kullanmasını ve sadece farından bile modelini kasasını soyleyebiliyorum benzinli almayı dusunuyoruz tabitüpde takılı olsun
    2. sorum honda civigin su kasasında direksiyon 3 kollu olunca boş 4 kollu olunca dolu diyolar siz ne diyosunuz ?

3. sorum su megane II lerin dizeli mi lpglisi mi sizce mantıklı ? dizel 4 lira benzin 5 lpg 2.7 dizelin bi esprisi kalmadı hem bi trbo kesse veya bakımda dizel pahalı olur diye biliyorum ben ?
    ortaya karısık bi soru oldu anlayın işte
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dizel 4 lira benzin 5 lpg 2.7 dizelin bi esprisi kalmadı hem bi trbo kesse veya bakımda dizel pahalı olur diye biliyorum ben ?
    Dizel araç, 100km'de ortalama 5-6 Lt yakıt tüketir, Benzinli araç ortalama 8-9 Lt tüketir. Liter fiyatlarını bu değerlerle çarpmalısın. Ayrıca bakımları açısından dizel araç ile benzinli arasında pek fark yok, ikisinde de yağ-filtre, balata vs değişir; Hatta benzinlide ateşleme sistemi de var, bujiler falan başa bela. Bu arada "tüplü ve öfkeli" kullanıcılarının hedefi olmak istemem dizel araçtan sonra benzinliye geçenlerin(bulabilirsen) tavsiyelerini dinle.
    omerelf bunu beğendi.
    112ciyiz

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    iki hatchback kasa da aynı değil mi fotolardakinin...sordukların içinde en mantıklısı da focus görünüyor...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Tutulan bir modeli yok bu focusun.
    Yilda bir tane görürsek aaa Focusa bakkk! diye hayretler içerisinde kaliyoruz.
    Fiesta bakmani tavsiye ederim.
    Kafami nereye çevirsem fiesta görüyorum.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu 3 araç içinde ford her zaman iyidir bulabilirseniz ghia(bildiğim kadarıyla full olanı) modelini alın tüplü almaktansa tüpsüz olup kendiniz taktırmanız daha iyi olur

Siyah focus Hb olağan üstü güzel fazla süslü olmayacak, jant mant, modifye olmayacak, motor atak olacak, üstüne birde bana ait olacak, işte o zaman dadından yinmez

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tutulan bir modeli yok bu focusun.
    Yilda bir tane görürsek aaa Focusa bakkk! diye hayretler içerisinde kaliyoruz.
    Fiesta bakmani tavsiye ederim.
    Kafami nereye çevirsem fiesta görüyorum.
    fransızların arabadan anlamadığı zaten ortada

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    piyasada en çok aranan otomobiller (ford focus,honda cıvıc,toyota corolla,devamında megane 2 alacak olsam şahsen piyasası modeline göre biraz pahalı ama honda cıvıc 1,6 cvvt-i

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Simdi olaya benim acımdan bakarsanız genc olarak Honda Civis İes derim, Hatta param varsa TypeR , Vtec

Neyse sizin acınızdan düşünerek FORD focus derim,Hondaya göre cok daha iyi bi kasası var ama honda civic in bu kasası cok canlı Tr de piyasası baya hareketli.

https://www.google.com.tr/search?q=ford+focumu+honda+civic+mi&oq=ford+focumu +honda+civic+mi&aqs=chrome..69i57j69i60j69i61j0l3. 5529j0&sourceid=chrome&espvd=210&es_sm=93&ie=UTF-8

Buradan yararlanabilirsiniz.

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Simdi olaya benim acımdan bakarsanız genc olarak Honda Civis İes derim, Hatta param varsa TypeR , Vtec

Neyse sizin acınızdan düşünerek FORD focus derim,Hondaya göre cok daha iyi bi kasası var ama honda civic in bu kasası cok canlı Tr de piyasası baya hareketli.

https://www.google.com.tr/search?q=ford+focumu+honda+civic+mi&oq=ford+focumu +honda+civic+mi&aqs=chrome..69i57j69i60j69i61j0l3. 5529j0&sourceid=chrome&espvd=210&es_sm=93&ie=UTF-8

Buradan yararlanabilirsiniz.
    ayni yastayiz ama hem aile hem.genc arabasi bakıyorum ben
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Honda Civic o zman.Olanaksız.

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trend-- Trend x-- ve Style diye üç farklı seçeneği var paraya göre teknoloji satın alıyorsunuz , örneğin Style de otomatik park etme var , otomatik yanan farlar ve yağmur sensörü mevcut diğerlerinde yok fiatlarıda ona göre tabiy ki , sizin gösterdiğiniz siyah araç "makyajlı kasa yani jant marşbiyel kapakları rüzgarlık vs siparişe göre artı fiatla isteğinize göre takılıyor.
    seçim sizin az yaksın diyorsanız az yakanını tercih edin , link veriyorum inceleyin özelliklerini.

http://www.ford.com.tr/otomobiller/focus/modeller

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)