Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İOS7'nin En İyi Ve En Kötü Özellikleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu yukarıda gördüğün olay tamamen demagoji. (internet fun geyiği)

sana bu konyu çok farklı yönleriyle sayfalarca anlatırım.yaşadığım tecrübe ve başıma gelen olaylarla ilgili.

kimse mercedesi yıldızı için sürmez! ama kimsede o yıldız tacın orada olmamasını da istemez .. (asgari ücretle çalışıp kontörlü hatta iphone alanlar için haklısınız)

macpro ile çalışan bir grafikere bir developere bir mimara bir müzisyene bir mühendise

gel abi sana en kral pc yi toplayalım bırak bu mac pro yu mac os yazılımını desen

seni terlikle kovalarlar..

bu söylediğimi idrak edebilmen için yukarıda saydığım meslek gruplarından birisi ile bu konuyu tartış.

apple da her marka gibi eleştrilebilir, kul yapısıdır ama yukarıdaki demagoji tamamen züğürt tesellisidir.

tüm bankalar bir çok devlet sistemleri microsoft ile çalışır ve pc kullanırlar çünkü ofis ve ağ kullanımında en yaygın olanı pc ve microsofttur. (biraz linux ve diğerleri)

motorcu arkadaşların anlayacağı biçimde

apple ve diğer telefonlar arasındaki fark

ducati ile kymco gibidir
    ya da
    harley ile regal raptor gibidir

hepsi kullanana güzeldir.

mesaji yazarken dikkatli bir sekilde kullananlarin buyuk bir bolumu diye belirtmis ve koydugum resimin mizahi oldugunu soylemisken bu derece alinman garip geldi bana. dunya uzerinde mac urunleri kullananlarin orantilamasini yapsak senin verdigin ornek mesleklere mudail olan insan sayisi ne kadardir?
    istisnalari bir kenara birakarak urunleri kullananlari yuzdeye vurunca benim soyledigim ve hatta paylastigim o resim ortaya cikiyor.

merdeces ornegi ile bu konusu olarakta sunu soylemeliyim, asgari ucretle calisip yemeyip icmeyip bir mercedes alan gormedim ben, ama cok telefon alan gordum, vede bu urunleri kullananlarin yuzde kaci grafiker tartisilir. sirf bir kac is grubu mac kullanarak daha verim sagliyor olmasi o urunu en iyisi yapmaz.

resimdeki soylenmek isteyen hicte demogoji degil gayette karsilastigimiz ve bildigimiz birsey. kullandigi urunun ne oldugunu bilmeyip sirf populer diye tonlarca parayi sacan insan sayisi mac kullanici oranlarinda %70 den bile fazla benim gozumde. ayrica illede pc disinda birsey kullanacak olsam linux kullanirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı manners adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesaji yazarken dikkatli bir sekilde kullananlarin buyuk bir bolumu diye belirtmis ve koydugum resimin mizahi oldugunu soylemisken bu derece alinman garip geldi bana. dunya uzerinde mac urunleri kullananlarin orantilamasini yapsak senin verdigin ornek mesleklere mudail olan insan sayisi ne kadardir?
    istisnalari bir kenara birakarak urunleri kullananlari yuzdeye vurunca benim soyledigim ve hatta paylastigim o resim ortaya cikiyor.

merdeces ornegi ile bu konusu olarakta sunu soylemeliyim, asgari ucretle calisip yemeyip icmeyip bir mercedes alan gormedim ben, ama cok telefon alan gordum, vede bu urunleri kullananlarin yuzde kaci grafiker tartisilir. sirf bir kac is grubu mac kullanarak daha verim sagliyor olmasi o urunu en iyisi yapmaz.

resimdeki soylenmek isteyen hicte demogoji degil gayette karsilastigimiz ve bildigimiz birsey. kullandigi urunun ne oldugunu bilmeyip sirf populer diye tonlarca parayi sacan insan sayisi mac kullanici oranlarinda %70 den bile fazla benim gozumde. ayrica illede pc disinda birsey kullanacak olsam linux kullanirim.
    bakın tekrar söylüyorum herşeyi bir kenara bırakalım doğruları yazalım. (bana yakışan budur)

macintosh kişisel ve profesyonel bilgisayarda en iyisidir. her yönden imac den tut mac pro ya kadar. bu konuyu ileriki zamanlarda sürekli araştır, bu forum haricinde konular aç sor. tavsiyemdir.

ben iphone ve macbook kullanıyorum diye yazmıyorum bunu samimi yazıyorum, riyakarlık yapmamak için yazıyorum (ayrıca masa üstü HP bussines pc de var onun yeride ayrı)

iphone konusu toplumsal meseleler tartışılır, elbette alım gücü ve gereksiz tüketim konusunda zaten hem fikiriz.

ama benim dikkat çekmek istediğim konu başka, iphone ve bir telefon olarak hem pahalı hemde mükemmel olması tartışılır ama apple bir çok konuda tartışılmaz bir otoritedir. sen işini pc ile android ile de görürsün orası başka. kimse bişey diyemez.

bende yıllar önce apple sadece iş yerimde kullanırdım, alabilmek hayalimde bile olamazdı, nokia 8800 lara bakardım özenirdim ama almazdım, 3310 işimi görürdü. apple tüm dünyaya her ürünü ile kendini ıspatlamış bir marka gel gelelim şu iphone yüzünden tefe koydular arkadaş yaa

daha önce android telefon kullanırkende düşüncelerim aynıydı, 2002 de 3210 kullanırkende..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu yukarıda gördüğün olay tamamen demagoji. (internet fun geyiği)

sana bu konyu çok farklı yönleriyle sayfalarca anlatırım.yaşadığım tecrübe ve başıma gelen olaylarla ilgili.

kimse mercedesi yıldızı için sürmez! ama kimsede o yıldız tacın orada olmamasını da istemez .. (asgari ücretle çalışıp kontörlü hatta iphone alanlar için haklısınız)

macpro ile çalışan bir grafikere bir developere bir mimara bir müzisyene bir mühendise

gel abi sana en kral pc yi toplayalım bırak bu mac pro yu mac os yazılımını desen

seni terlikle kovalarlar..

bu söylediğimi idrak edebilmen için yukarıda saydığım meslek gruplarından birisi ile bu konuyu tartış.

apple da her marka gibi eleştrilebilir, kul yapısıdır ama yukarıdaki demagoji tamamen züğürt tesellisidir.

tüm bankalar bir çok devlet sistemleri microsoft ile çalışır ve pc kullanırlar çünkü ofis ve ağ kullanımında en yaygın olanı pc ve microsofttur. (biraz linux ve diğerleri)

motorcu arkadaşların anlayacağı biçimde

apple ve diğer telefonlar arasındaki fark

ducati ile kymco gibidir
    ya da
    harley ile regal raptor gibidir

hepsi kullanana güzeldir.
    Gerisini bilmem ama developer?(programlama kastin galiba),muhendis kismina azcik girerim.
    Ve oyle bi dunya ne yazik ki yok.
    Bu bahsettigin adamlar akilli adamlar, ayni urun veya daha iyisi baska bi firmada 5 liraya varken gidipte 10 liraya almazlar.
    Apple in programlamada kendi Xcode u disinda extra bi numarasi yok.
    Java zaten her yerde calisir ve yazilir, C++ microsoft'ta biraz daha gelismis VB sayesinde.

Apple in bile boyle bi iddasi yok zaten boyle bi idda ortaya atsalar asil onlar terlikle kovalanir.
    Adamlar reklam yaparken bile tasarim diyor, sen hic Linux un tasarim reklami yaptigini duydun mu?
    Programlama falan akilli adam isi, Microsoft yaygin oldugu icin kullanilir Linux,BSD ve Unix tabanli diger bedava isletim sistemleri ise her
    hardware de(eski bile olsa) calistigi ve cok guclu oldugu icin.
    Git bak bakalim NASA da Apple kullaniliyor mu?, yada CERN projesinde kac tane Apple kullanilmis?
    Git oralara Apple diye, bak bakalim neyle kovaliyolar.
    Daha az parayla Ducati ye binmek varken, mondial alan adamlar degildir o bahsettigin kesimdekiler.

Apple muzik yapmak ve grafik tasarlamak icin iyi diye biliyorum, ama programlama ve muhendislik isleri icin gereksiz pahali.
    Ayni paraya 2 kati daha hizli bilgisayar toplamak varken neden Apple alinsin?
    We are many...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Eski bi nokia kullanıcısıydım Sonra samsunga terfi ettim, 1 senedir kullanıyorum,ama artık sıkıldım basit bir yapısı var vee bütün Samsunglarda aynı + olarak 2.eli cok zayıf telefonlar sırf bu yüzden Iphone 4s almaya karar verdim,S3 minimi satıcam.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler