Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kastamonu lu veya kastamonuyu bilen arkadaşlar bakabilirmisiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    arkadaşlar merhaba.
    bayramda 9 gün izin var biraz aktivite ile değerlendirip ailece (hanım çocuk ben) kastamonuya gelmeyi planlıyorum. oraya geldiğimiz zaman hesaplı ve güvenilir nerede konaklayabiliriz? (1 gece) nerde yemek yenir (yöresel) nerelerde gezilir? konu hakkında bilgi veren arkadaşlara teşekkür ederim.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    forumda kastamonuya ilk ben gideceğim heralde

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırda motorla gitmeyeceksin değil mi?

Hanıma, çocuk ve sen?

Bu arada Kastamonuya kadar gitmişken üşenme sahilden git Cide' de kal.
    Çok güzel yerdir. Gideros koyuna in gelmek istemezsin. Orada uygun fiyatlı aile pansiyonlarıda var önceden rezervasyona gerek kalmaz bu mevsimde.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırda motorla gitmeyeceksin değil mi?

Hanıma, çocuk ve sen?

Bu arada Kastamonuya kadar gitmişken üşenme sahilden git Cide' de kal.
    Çok güzel yerdir. Gideros koyuna in gelmek istemezsin. Orada uygun fiyatlı aile pansiyonlarıda var önceden rezervasyona gerek kalmaz bu mevsimde.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    araba ile gideceğim sahile gideceğimi kastamonuya vardıktan sonra karar vermeyi düşünüyorum.
    iyi dileklerin için teşekkürler.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Merhaba,

Ben Cide'liyim.Kastamonu merkezi hiç bilmiyorum malesef.Geçtiğimiz bayram Sinop'tan Cide'ye giderken arabam arızalanmış ve yolda kalmıştım.Mecburiyetten aracımı yardımsever bir vatandaş gecenin 2'sinde 60 km Anadol arabası ile Kastamonu'ya kadar çekmişti.Konaklama için saat gece 4 te otelleri geziyorduk kucağımda 6 aylık bebeğim bana çekilen 150 tl fiyatları duydukça şaşırmıştım.Tam 4 otel gezdik fiyatlar bu seviyede idi.O yüzden oteller bence uzak durman gereken yerler.Hele ki bir tanesinin yaptığını hiç unutmam şimdi yazmayayım uzun olur.

Ben Cide'yi tavsiye ederim sana.GÜzel temiz bir sahil kasabası.Girişinde meşhur Gideros var.Aile pansiyonları bol ve ucuz.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Ben Cide'liyim.Kastamonu merkezi hiç bilmiyorum malesef.Geçtiğimiz bayram Sinop'tan Cide'ye giderken arabam arızalanmış ve yolda kalmıştım.Mecburiyetten aracımı yardımsever bir vatandaş gecenin 2'sinde 60 km Anadol arabası ile Kastamonu'ya kadar çekmişti.Konaklama için saat gece 4 te otelleri geziyorduk kucağımda 6 aylık bebeğim bana çekilen 150 tl fiyatları duydukça şaşırmıştım.Tam 4 otel gezdik fiyatlar bu seviyede idi.O yüzden oteller bence uzak durman gereken yerler.Hele ki bir tanesinin yaptığını hiç unutmam şimdi yazmayayım uzun olur.

Ben Cide'yi tavsiye ederim sana.GÜzel temiz bir sahil kasabası.Girişinde meşhur Gideros var.Aile pansiyonları bol ve ucuz.
    yaşadığın olay gerçekten büyük talihsizlik. geçmiş olsun bu arada öğretmen evini aradım 45 tl kişi başı konaklama diyor.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Karar senin tabiki ama madem oraya gitmeyi planlıyorsun Safranbolu Amasra cide olarak karadeniz kıyısından git. Hem manzara hemde yol harikadır. Motosikletle daha güzeldir o ayrı. Cide de konaklar geri dönersin.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karar senin tabiki ama madem oraya gitmeyi planlıyorsun Safranbolu Amasra cide olarak karadeniz kıyısından git. Hem manzara hemde yol harikadır. Motosikletle daha güzeldir o ayrı. Cide de konaklar geri dönersin.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    sadık abi iyi dileklerin için teşekkür ederim.
    Sadık1453 bunu beğendi.

Motosikleti
    Pulsar
    Kalesi, kulesi, türbesi ortada deresi.... Kastamonu işte bu kadar....

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Karadeniz gezisi dönüşü geçen hafta bugün Kastamonu merkezdeydim. Ben DSİ'nin misafirhanesinde konaklamıştım. Orayı aramanı öneririm 3 yataklı odada 2 kişi kalmıştık. Adam başı 25 TL'di sanırım fiyatı. Bu arada İnebolu-Kastamonu güzergahı gezi boyunca motosiklet ile en keyif aldığımız yoldu.

7-8 sene önce de Cide'ye gitmiş fakat konaklamamıştım. Bence Cide'de konaklamak daha mantıklı olabilir. Gezilecek yer olarak Valla Kanyonu'nu görmeni tavsiye edebilirim.
    astorojna bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karadeniz gezisi dönüşü geçen hafta bugün Kastamonu merkezdeydim. Ben DSİ'nin misafirhanesinde konaklamıştım. Orayı aramanı öneririm 3 yataklı odada 2 kişi kalmıştık. Adam başı 25 TL'di sanırım fiyatı. Bu arada İnebolu-Kastamonu güzergahı gezi boyunca motosiklet ile en keyif aldığımız yoldu.

7-8 sene önce de Cide'ye gitmiş fakat konaklamamıştım. Bence Cide'de konaklamak daha mantıklı olabilir. Gezilecek yer olarak Valla Kanyonu'nu görmeni tavsiye edebilirim.
    kardeşim teşekkür ederim dsi nin numarasını bulup bi arayım. zaten 1 gece kalacağım.

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    bu sene yaylaya cıktık festival zamanı gitmiştik

---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

kaleye cıkmayı unutma ayagı yanık türbeyede ugra pansiyon fiyatları kişi başı 35 tl idi ben bi gecelik kastamonu içinden tutum şehir merkezinden

Motosikleti
    Yamaha Mt09
    QUOTE=cenkşenver;3161049]bu sene yaylaya cıktık festival zamanı gitmiştik

---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

kaleye cıkmayı unutma ayagı yanık türbeyede ugra pansiyon fiyatları kişi başı 35 tl idi ben bi gecelik kastamonu içinden tutum şehir merkezinden[/QUOTE]

kaleye mutlaka çıkarım. ayağı yanık türbeyi daha evvelden duymuştum ama gitmek fırsat olmadı 1 güne çok şey sığdırmayı planlıyorum inşallah güzel kazasız bir kısa gezi planlamaktayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)