Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

civic ilan yardim

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Honda Alıcaksan Düz vites alıcaksın ,Otomatik gitmez Az basıcan,Az modifiye cakıp,Saglam bi alt yapı egsoz dösüceksin Deyme keyfine

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Alıcaksan Düz vites alıcaksın ,Otomatik gitmez Az basıcan,Az modifiye cakıp,Saglam bi alt yapı egsoz dösüceksin Deyme keyfine
    Bende bir civic kullanıcısı olarak eklemeye yapayım.
    Honda alıcaksan diye başlayacak olsam şunları söylerim:
    1- Kesinlikle 18-15 yaş civarı acar heyecanlı gençlerden almayacaksın.
    2-Orasına burasına bi sürü modifiye adı altında yapılmış eklemeler olmasın (Yapıcaksan sen yap)
    3-Klima kesin olsun v-tec tercih sebebi
    4-Manuel vites olsun ama bulabilirsen kadın veya emekli erkekten olsun manuel
    Manuel aradım ben temiz hırpalanmamış bulamadım. 65 yaşında amcadan kız gibi otomatiğe razı oldum.

Ayrıca ilandaki araçla ilgili olarak ben bizzat aracı ellemeden gözle expertiz yapacak kadar sağlam hondacılar biliyorum
    İstanbulda. Yani biraz abartı olabilir ama o kadar uzmanlar demek istiyorum.
    300-500 lük expertize sokmaya gerek olmayabilir.
    Birde nacizane otomatik manuel karşılaştırması yapmam gerekirse.
    Ben hiç otomatik araç kullanmamıştım daha önce fakat şimdi alıştım. İstanbul trafiğinde debriyaj gaz debriyaj fren
    yapmaktan imanım gevremişti. Artık başka araç almak istersem manuel kullanamam gibi geliyor.
    Hızlanmada ve yokuşlarda ağır ve belki birazda fazla yaksada razıyım bu rahatlığa.

Motosikleti
    Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bir civic kullanıcısı olarak eklemeye yapayım.
    Honda alıcaksan diye başlayacak olsam şunları söylerim:
    1- Kesinlikle 18-15 yaş civarı acar heyecanlı gençlerden almayacaksın.
    2-Orasına burasına bi sürü modifiye adı altında yapılmış eklemeler olmasın (Yapıcaksan sen yap)
    3-Klima kesin olsun v-tec tercih sebebi
    4-Manuel vites olsun ama bulabilirsen kadın veya emekli erkekten olsun manuel
    Manuel aradım ben temiz hırpalanmamış bulamadım. 65 yaşında amcadan kız gibi otomatiğe razı oldum.

Ayrıca ilandaki araçla ilgili olarak ben bizzat aracı ellemeden gözle expertiz yapacak kadar sağlam hondacılar biliyorum
    İstanbulda. Yani biraz abartı olabilir ama o kadar uzmanlar demek istiyorum.
    300-500 lük expertize sokmaya gerek olmayabilir.
    Birde nacizane otomatik manuel karşılaştırması yapmam gerekirse.
    Ben hiç otomatik araç kullanmamıştım daha önce fakat şimdi alıştım. İstanbul trafiğinde debriyaj gaz debriyaj fren
    yapmaktan imanım gevremişti. Artık başka araç almak istersem manuel kullanamam gibi geliyor.
    Hızlanmada ve yokuşlarda ağır ve belki birazda fazla yaksada razıyım bu rahatlığa.
    Hahaaha Yasa nerdende baglıyor hemen,Sanki gören apaciyiz sanıcak her Güclü arabayla Dip gaz yapılıyor deyilmi,Sacma sapann konusmayın bu benim zevkim olan fikrimide oraya yazdım,Egsozumu takarım güzelce sekil veririm,Binerim sen bunları cok takma yasım 18 olabilir ama gayet dikkatli,ve bilincliyim.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Arabada egzoz açmaya anlam veremiyorum pek 100lük cubta egzoz açıp yediğin lafları o arabadada yiyeceksin.
    Altında Lamborghini ferrari yok ki.
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabada egzoz açmaya anlam veremiyorum pek 100lük cubta egzoz açıp yediğin lafları o arabadada yiyeceksin.
    Altında Lamborghini ferrari yok ki.
    Emre konstuguna sende inanmıyorsun,Az mantıklı düşün Lambo,Ferrari alıcak para nerde bos yazılar yazıyorsun.

Küfür yedigimi kim söyledi,Egsozum orta halli sadece son iptal,+susturuculu takıyorum gram ötmüyor otobana cıkarken uzun yol yaparken acıyorum ne zararı var bunun millete

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    bu araba gözüme diri gözükmedi açıkcası. belkide iyidir uzaktan yargılamak istemiyorum.

farklı bir noktaya değineceğim, tamam japon aracları bıraz daha az sorun cıkartır ancak 2001 model bir araabaya 23 mılyar hele ki bu araba benzinli bir aracsa bana akıl işi gibi gelmiyor dediğimi yanlıs anlamayın ben her turlu arac kullandım şunu bilirim yeni herzaman yenidir. isterse bmw olsun isterse mercedes olsun. gidin 10 yaş büyük bir araba alın benzinli ama alt segment alın daha iyi.

konuya gelecek olursak, bu arabanın beyazı çok tutar anında satılır sunroflu olursada piyasası çok iyidir. 2 side olmadıgı için ben bu aracı almam. temiz kullanılmıs otomatık vıtes almanızı onerırım cvt sanzıman cok keyıflıdır. ama yukarıda denıldıgı gıbı dıkkatlı olun apaçilerin elinde bu araba vtec açması diye bır muhabbet var arabayı hızlandırdıklarını sanan cahil kesim 5500 devirde kullanıyor bu aracı ve motorun canını okuyor

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre konstuguna sende inanmıyorsun,Az mantıklı düşün Lambo,Ferrari alıcak para nerde bos yazılar yazıyorsun.

Küfür yedigimi kim söyledi,Egsozum orta halli sadece son iptal,+susturuculu takıyorum gram ötmüyor otobana cıkarken uzun yol yaparken acıyorum ne zararı var bunun millete
    İzzetim zaten orda lamborghini alın demedim altında lamborghini olduğunu varsayıyorlar demek istedim.
    Egzoz açma konusunda ise seninki iyide herkes senin gibi yapmıyor ki.
    Farkındaysan kimse genç birinden egzozu açık araba almak istemez çünkü arabalar çok yıpranmış oluyor.
    Küfür konusuna gelirsek egzozu açık olup mahalle aralarında ortalığı inleten arabalar motorlar az küfür yemiyor
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Zengin olsam bile 21 milyar hayatta vermem bu arabaya kafan mi Güzel 2001 model allah aşkına
    git 29900 e 0km polo al bu ne.?

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    uyarilariniz icin hepinize teşekkür ederim bi de son su araca baksaniz hayrina
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ferences=false

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zengin olsam bile 21 milyar hayatta vermem bu arabaya kafan mi Güzel 2001 model allah aşkına
    git 29900 e 0km polo al bu ne.?
    pardonda ben bulamadim 29900 e ? 31000 e 1.2 70 bg veriyolar ?
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    31000 e çıkmış 1000 tl artmış
    ama bu kadar eski geçmişi belli olmayan bir civice verilen 22bin çöpe atilan para olur.
    Tamamen kendi düşüncem .
    cece89 bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    bende eski civic kullanıcısıyım 2005 yılında sıfır almıştı canım babacığım
    Acemiliğimi araç üzerinde atmıştım kesinlikle bugün araba alacak olsam civic düşünürüm

Bende gencim yaş 24 ve düşünce doğrudur gençten araç almak olmaz (efendi gençler alınmasın)
    Nitekim civiclere baktığınızda artık 3/2'si faça yada façadan bozma oldu.

İlk ilandaki araca gelince belki 600.000 km motor sağlam kalır ama o aracın km si bana yüksek geldi almayı düşünmezdim.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    honda civic hastasıyım ama Türkiye'de ne yazıkki bu araba alınmaz arkadaş.10-12.000TL edecek arabalara 20000TL çekiyorlar.bide şu jdm ciler ürediler, iyice içine ettiler...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    arabaları fazla sevmememe rağmen bi akşam bu civic çi takımıyla yemeğe gittik çok şekil arabalar var gerçekten emek harcanarak yapılmış her biri
    güzel arabalar gel gelelim eğer civic alacaksan orta yaş üzeri bi kullanıcı bul araç ı yormayacak adam olsun yani yoksa genç birinden alacağım dersen aman diyorum uzak dur
    zevkli olduğu kadar da masrafları ağır bi araç
    zaten etmeyecek paralar isteniyor olması başka bi handikap
    birkaç resim atayım da ortalık şenlensin sadece resimlere bakmak bana yetiyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)