Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

"cevat kelle" tem otoyolundan bildiriyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    [Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zincirlemeye birebir valla, öndekilerden birine bişey olsa bama güme girecekler birbirlerine.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Haftada en az 1-2 kere kullandığım yol 80 le gitmeye söz veriyorum kendime lakin öyle bir dünya yok. Üstünden geçerler adamın.
    satoyama bunu beğendi.

fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    hocam o trafiği ben her sabah ve her akşam çekiyorum.... zira yola ordan bağlınıp, ordan ayrılıyorum alışınca şaşırmıyo insan çok fazla

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    Of, korkunç! Ben girmem o yola. Motoru sırtlar kaçarım valla:D

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Sadece orsa mı? Tüm çevreyolu böyle.Zaten çevreyolunda yolda kalan anlar ancak,Kenara mecburi çeken ve arabaları izleyenler görürler nası bir trafik yoğunluğunda motor kullandığımızı.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    saat tam olarak 22:10 civarı, yani saat tam 22 de kamyonların ahırdan boşanan mal gibi saldırdığı zaman.

sanırım saat 22 de bir yasak kalkıyordu

videoyu çekmeme sebeb olan görüntü aslında video başlamadan 30 saniy önceydi ama kaçırdım. !

bir tır sol şeritte bir mercedes splinter ile kapışıyordu inılmaz korkunçtu o sırada tempo daha yüksekti ama ben çekmeye başlayınca tempo biraz daha düştü.

bazen bunlara kızıp köklüyorum gazı feraha çıkınca yavaşlıyorum sağa çekiyorum. uyuz oluyorlar.. uzun süre asla yarışmam kimse ile.

içinden geçer bırakırım

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Güzel bir paylaşım. Teşekkürler.

Ya Ulaştırma bakanımız Binali Yıldırımı bir motosiklete bindirip bu yolda hız limitleri dahilinde kullanmasını isteyeceğiz
    Yada bu videoyu izletip ikna etmeye çalışacağız.

Heriki halikarda anlıyorumki kimse elinin taşın altına koyup böyle bir işle uğraşmayacak. Ota boka eylem yapan sevgili motosiklet camiamız bir araya gelip siyasi içerikli olmayan bir eylemler zinciri oluşturmayacak.

Büyüksehirlerde kortejler oluşturup ana yollarda hız limitleri dahilinde motosiklet kullanma eylemleri de yapmayacağız.

Zaten bu siteninde bu ve benzeri bir organizasyonda öncülük edeceğini düşünmek bir yana dursun hayal bile etmek mümkün değil.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    demek ki biz motoru iyi kullanmıyormuşuz, onlar kamyonu dikkatli sürüp bize çarpmıyorlarmış..

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ibreniz fazla gösteriyor olabilir
    TIR'larda hız kesici var dostum , pompa'dan hız kesiciyi devre dışı bırakırsan 200 km'lere kadar çıkabiliyor TIR'lar. Volvo FH'ın biri altımdaki otomobilde 140-150 km arası sürat varken solladı beni
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)