Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sapancada Sabah Kahvaltısı Tavsiyesi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar yeni işyerimdeki çalışanlarla sabah kahvaltısı düzenlemeyi düşünüyoruz.Tarih olarak 1eylül sabahı sapancaya gidicez.Sapanca tarafları söz konusu olmuşken Yuvacık olsun dedim fakat kırkpınar istediler.Bu kahvaltı organizasyonunuda bana bıraktılar kırkpınarda kahvaltı yapabileceğimiz mekan,yer,hizmet olarak güzel tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı? bana bu konuda yardımcı olabilecek çevrede oturan oraları bilen motorcu arkadaşlarımız varsa çok minnettar olurum.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Memleket nire motordaş

Sapanca'da sahilde bir restaurant&cafe mi olması lazım, yoksa Kahvaltı için sağlam bir yer olur, kahvaltıdan sonra kıyıya zaten gideriz mi dersin.

Sapanca'da (Hatta Sakarya'da) benim kahvaltı için önereceğim yer "BeRCeSTe"dir. Kahvaltıyı kahvaltı gibi yaparsın orada. Hani kuş sütü eksik derler ya. Heh, orada kuş sütü de vardır belki sormadım ve açık büfedir... Orayı öneririm. Ama kıyıda değildir. Hem otobandan hem de ilçe tarafından girilebiliyor.

Kıyıda olsun derseniz, Kırkpınar sahiline girişte hemzemin geçit var, sahile geçmek için; o hemzemin geçitten geçtiğinizde karşınızda sağlı sollu restaurant'lar var. Onlar iyi denebilir. Şimdi nedense ismi aklıma gelmedi ama, geçidi geçince sağdakini övüyorlardı.

kusura bakma ya çıkış yerini yazmamışım. İstanbul Avrupa yakası çıkışlı olacak.Ben ne yapacağımızı pek anlamadım açıksası,bir nevi şirketin zoraki görüşmesi işte Bercestede çok yol üstü gibi,benim kafamda olanı söyleyeyim kahvaltı yaptığımız yer böyle doğal güzellikleriyle insanı etkilesin gerek mekan gerek çevre vs.Berceste kahvaltısı iyi olabilir ama sanki yol üstünde ne deniz kenarı ne ormanlık.ikisinden biri olmalı yani insanlar o kadar yolu gelecek beton içinde kahvaltı olmamalı
    (bercesteyide bilmiyorum tesis olarak çok iyi oldugunu duydum ama şimdi bi kaç resim bakıyorum)

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Heh bana böyle şeylerle gel Sana bir adet "Naturköy" verelim o zaman biz

Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Heh bana böyle şeylerle gel Sana bir adet "Naturköy" verelim o zaman biz
    Web sitesine girdim ve ilk tepkim oha oldu
    Çok güzel bir yermiş çok teşekkür ediyorum hemen öneriye sunayım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Afiyet olsun. Şimdiden hoşgeldiniz diyelim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

Ayrıca şimdiden doğum gününü kutlarım

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    cihan54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Evet bir de İstanbuldere var, orası da ikinci tavsiyem olacaktı İstanbuldere biraz daha özgündür.. Biraz daha doğa kendi haline bırakılmış durumdadır Naturköy'e göre.. Ama biraz daha kasvetli gelebilir..

Çok teşekkürler doğum günü tebriği içinde ayrıca teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)