Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arabayla Karadeniz turuna çıkıyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Motosikletlerimi yıkadım, kapıya bıraktım ve arabayı hazırlamaya başladım.Bavullar hazır sayılır bi kaç saate yola çıkmış olurum.
    Arabayla hiç yola çıkmamıştım hep motorla gidiyodum çocuk olunca işler değişti.
    Herneyse güzerğahım tosya yolu üzerinden standart güzerğah olcak gece sakin sakin tın tın gidicem toplamda 15 gün sürücek olan gezimiz
    İst. dan başlayıp Ordu, Trabzon ve Hopada son bulucak.Boztepe, Cambaşı gibi yerlere gidip şu ist.un bütün stresini atıcam bol bol foto çekicem.
    Gürcistanada giricem Hopaya gitmişken görmemek oraları olmaz.Vala heycan yok degil ama motorla yola çıkarken bi başkaydı heycan doğrusu.
    Kendinize iyi bakın arkadaşlar görüşürüz.ae olun
    http://www.yol-haritasi.com/yol-tari...ul&nereye=Ordu
    mete_han bunu beğendi.
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Yolunuz açık olsun. Gezi raporunu sabırsızlıkla bekliyor olacağız.
    sakinseytan bunu beğendi.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    arabayla olunca kimse yorum yapmamış
    karadeniz sahil şeridi hep dümdüz asfalt ve bir çok yer şehir içi.bu yüzden düz yolda insan basmamak için çok direniyor şehir içleri ise kalabalık olduğundan dikkat istiyor.çambaşında ne var güzel bir yermi boztepeyi biliyorumda gidemedim daha listeye çambaşınıda eklerim.dur biraz araştırayım
    ordudaki tünel çıkışında muhakkak radar oluyor.öteki radarları görürsünüz zaten

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yolun açık olsun

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arabayla olunca kimse yorum yapmamış
    karadeniz sahil şeridi hep dümdüz asfalt ve bir çok yer şehir içi.bu yüzden düz yolda insan basmamak için çok direniyor şehir içleri ise kalabalık olduğundan dikkat istiyor.çambaşında ne var güzel bir yermi boztepeyi biliyorumda gidemedim daha listeye çambaşınıda eklerim.dur biraz araştırayım
    ordudaki tünel çıkışında muhakkak radar oluyor.öteki radarları görürsünüz zaten
    boztepeye teleferik yapmışlar onla çıktık boztepeye çok güzeldi manzarası fln şimdi Trabzondayım.
    arabayla gidince haliyle pek hit olmuyo farkındayım
    yolda 20 plakalı 6 tane enduro motor gördüm, cbf le dönenler vs. motorla yola çıkan çok cidden. imreniyo vala insan.
    hep motorla hepde arabayla aynı uzun yola çıkan biri olarak farkları
    arabayla daha güvenli, konforlu, muhhabbet edip birşeyler yiyip içebiliyosun, müzik dinliyosun...
    motorla daha heycanlı, çok daha özgürlük dolu ve paylaşımcı grp sürüşü oluyo.
    arabayla sabaha karşı baya uyukladım bir ara direksiyonda daldım dehşet uykusu geliyo insanın arabada saga cektim uyudum.
    1 saat sonra Artvin Hopaya gidicem bir arkadaşım Gürcistan a girmiş bugün ötekisi Marmariscte ayrı ğayrı dagıldık olsun.
    Giresundan Artvine kadar olan yol tam motor sürmelik manzara süper.samsuna gelmeden çok sakat yollar var tek şeride düşüyo karşı şeride baglanan yollar çok tehlikeli.
    İyi dilkleriniz için saolun daha çok motorlu grplar görmek isterdim yollarda ama malesef motor kültürü gelişmemiş herkezde kango tipi araba yabancı plakalı araçlar epeyce çok bide.
    34 plakalı araçların birbirini kolaçan etmesi çok güzel
    ist dan orduya 13-14 saat sürdü temiz hava musluktan akan temiz su oh dünya varmış.Görüşmek üzere.
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)