Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

multi-fuse lazim

Motovento
    REKLAM ALANI
    McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Arkadaslar bagaja led isik takarken kisa devre oldu ve sigortalardan birisi yandi ama yanan sigorta da multi-fuse imis.Hic bir yerde bulamadim.Sigorta bu:
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    ilk defa duyuyorum bu sigortayı, markası filan var mı acaba belki yardımcı olabilirim.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Motosikleti
    Alıntı FatihC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk defa duyuyorum bu sigortayı, markası filan var mı acaba belki yardımcı olabilirim.
    valla bende ilk defa gordum.Toyota ya ozel sanirim.Sadece celica ve mr2 modellerinde kullaniliyormus.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    Üstad markası pec imiş onu öğrendim parça numarasıda bu 90982-09016
    sanayide japon yedek parça satan bir abimiz var yarın sorayım sana mesaj atarım ben.

http://www.ebay.com/itm/Toyota-Multi...vip=true&rt=nc

http://www.toyotapart.com/90982-09016.html
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Motosikleti
    Alıntı FatihC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad markası pec imiş onu öğrendim parça numarasıda bu 90982-09016
    sanayide japon yedek parça satan bir abimiz var yarın sorayım sana mesaj atarım ben.

http://www.ebay.com/itm/Toyota-Multi...vip=true&rt=nc

http://www.toyotapart.com/90982-09016.html
    Cok sagol dostum.Yalniz bana 7.5 amperlik lazim.Birde 5 amperlik olani var.
    RIDE or DIE

Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    Üstad araştırdık bulamadık buralarda sorduğum herkes şaşırdı böyle bir şeyi ilk defa görüyoruz dediler. Yardımcı olmadım kusura bakma.
    mete_han bunu beğendi.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    http://item.mobileweb.ebay.com/viewi...d=121150150569

Adam ilan aciklamasinda yazmis. Sigorta yandiginda japon oto malzemecisi dahil herhangi bir oto malzemeciden bulamazsin diye. Parca numarasi ile en yakin servise telefonla sormayi deneyin.

Motosikleti
    Arkadaslar cok sagolun.Ben Bulgaristan dan 4.5 euro ya buldum.Nisanlim iki hafta sonra zaten gidicek o gidince alip getirir.

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:07 ----------

Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://item.mobileweb.ebay.com/viewi...d=121150150569

Adam ilan aciklamasinda yazmis. Sigorta yandiginda japon oto malzemecisi dahil herhangi bir oto malzemeciden bulamazsin diye. Parca numarasi ile en yakin servise telefonla sormayi deneyin.
    Bunu gordum ama iki sigorta icin 35 dolar cok fazla.
    RIDE or DIE

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Birader (kusuruma bakmayın İzmir'de insanın diline yapışıyor),

Burada olsaydınız o sigortayı sizin için tamir ederdim, gerçi bayramdan sonra Götenborg ta olacağım ama mesafe yine de uzak.

Eminim o sigortanın tüm unsurları arızalı değildir, arızalı olan kolu takip edin ve ilgili bacaklardaki plastiği delerek uygun kesitte bir kablo lehimleyerek tamir edin ettirin.

Hatta ilgili soketten kablolar çekerek harici bir sigorta tipi adapte edebilirsiniz.

Eski arabamda V otomat diye adlandırdığımız sigortalar kullanmıştım , aynen evlerde kullandığımız gibi atınca kaldırıyordum.
    McWarnaly bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birader (kusuruma bakmayın İzmir'de insanın diline yapışıyor),

Burada olsaydınız o sigortayı sizin için tamir ederdim, gerçi bayramdan sonra Götenborg ta olacağım ama mesafe yine de uzak.

Eminim o sigortanın tüm unsurları arızalı değildir, arızalı olan kolu takip edin ve ilgili bacaklardaki plastiği delerek uygun kesitte bir kablo lehimleyerek tamir edin ettirin.

Hatta ilgili soketten kablolar çekerek harici bir sigorta tipi adapte edebilirsiniz.

Eski arabamda V otomat diye adlandırdığımız sigortalar kullanmıştım , aynen evlerde kullandığımız gibi atınca kaldırıyordum.
    ustad sagolasin.Az once nette gezinirken motor blogunun oradaski sigortalarin yaninda bir yedeginin oldugunu okudum.Gercekten varmis degistirdim.Ama yinede yenisini siparis verecegim.Valla biz onceleri yanik sigortalarin alt taraflarina tel sarardik ama simdi hassas bi alet ya.Tereddutte kaldim.Onumuzdeki yaz memlekete gidince mutlaka tamir edebilecek birisini bulurum.Burada tamir diye bir sey yok maglesef.Kaporta yamudummu direk atip yenisini takiyorlar.Duzeltip boyama diye birsey yok.Kalmadi ki yanik sigorta tamir etsinler.Ama yinede yeni bi sigorta da alicam.Bunu da tamir ettiricem.Sonucta bu sigorta bagaj ve ic mekan isigi ve saat icin.Bende ic mekan icin yeni led panel siparis verdim.Ama bu sefer akillandim.Akuyu sokup butun baglantilari iyice kontrol edicem.
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)