Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mavi Peri nedir?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Hacı dizisinde gazeteci hatunun kullandığı suzuki olduğunu tahmin ettiğim mavi bir motor var. Kız motoruna motorsiklet felan dedirmiyor. Adı "Mavi Peri". Bu motorun modelini bilen var mı arkadaşlar. Diziyi seyretmediyseniz bu akşam ShowTv de. Gazeteciyi oynayan da Ayşe Şule Bilgiç diye duydum ama sadece duydum emin değilim.
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    evet bende izlemiştim. Suzuki GSX-R600 o motor sanırım.

doğru motoru kullanan Ayşe Şule Bilgiç

Bolu Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izlemedim ve taraflı çekildiği için atv yayınlamaktan vazgeçmiş diye okumuştum geçen gazetenin birinde.
    As technician As Possible

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    mostwanted sağol abi. Resmini de koymuşsun eline sağlık.

Bolu Beyi benim duyduğum kadarıyla atv cesaret edememiş. Ayrıca taraflı çekilmiş ne demek onu da pek anlayamadım. Bu kadar boş dizilerin hayatımıza cebren ve hile ile sokulduğu bir ortamda ülkenin sorunlarını dizi yoluyla tartışan başarılı bir yapım gibi geldi bana. Çok merak ettim doğrusu Atatürkçü bir hacı kimi rahatsız etmiş de taraflı deniyor. Fesaphünallah neyin tarafı bu ya. Neyse zaten ülkemde iyi bir şey yapılmaya görsün herkes bir taraftan baltalar durur. Mümkünse atv yalan rüzgarlarını yayınlamaya devam etsin. Zaten Hulki Cevizoğlu'na da yamuk yapmışlardı. Her neyse...

dizi konusu itibariyle farklı gibi AŞBnin motorlu sahneleride ayrı bir güzellik katıyor

ayrıca kendisi Polo Ladies cupda yarışıyor sezonun ilk yarışı bugün İzmirdeydi kendisi 5.sırada bitirdi

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    eeee sonuç ne oldiiiiiiiiii,mavi oldimi suzuki geldimi ya bırakın bu dizi muhabbetini birazcık motorcu olun
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    evet motorcu olalım da kim bu Ayşe şule bilgiç çok duyuyoruz adını. tamam bayanlarda kullansın dilediği gibi de bu motorcu camiasında adından bahsedecek bize örnek olacak bir abimiz yokmudur yani isimlerini duymuyoruz.
    sonra canavar gibi motora mavi peri ismini takmış mesela ben o motora acıyorum hiç değilse mavi yıldırım gibi bişey koysaydınız be ablacım :-P
    tabiki şaka mahiyetinde takılıyorum da her şakada bir gerçeklik payı var

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Ayşe Şule Bilgiç rüzgarın kızı. Hürriyet gazetesinde köşe yazarı. Bir tanesi Fazer olan bir kaç motoru var. Ayrıca motorsiklet testleri de yapıyor heralde köşesi için. Camiada çok bilinen bir hatundur kendisi de ben bu dizide gördüm simasını ilk defa.

Aslında bir kere Üsküdar'da Kanaat lokantasının önünde 3 fazer görmüştüm. Bu fazerı ilk gördüğüm ve aşık olduğum gündü. Meğer biri Ayşe Şule Bilgiç'in miş o sırada lokantadalarmış. Ee ne alaka di mi. Evet ben de anlamadım. Öyle yazdım işte aklıma geldi.

Ayşe Şule Bilgiç rüzgarın kızı. Hürriyet gazetesinde köşe yazarı. Bir tanesi Fazer olan bir kaç motoru var. Ayrıca motorsiklet testleri de yapıyor heralde köşesi için. Camiada çok bilinen bir hatundur kendisi de ben bu dizide gördüm simasını ilk defa.

Aslında bir kere Üsküdar'da Kanaat lokantasının önünde 3 fazer görmüştüm. Bu fazerı ilk gördüğüm ve aşık olduğum gündü. Meğer biri Ayşe Şule Bilgiç'in miş o sırada lokantadalarmış. Ee ne alaka di mi. Evet ben de anlamadım. Öyle yazdım işte aklıma geldi.

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı
    evet motorcu olalım da kim bu Ayşe şule bilgiç çok duyuyoruz adını
    Anasayfada köşe yazıları kısmına bir bakmanı tavsiye ederim.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler