Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

led tv alıcam 2 model arasında kaldım hangisini önerirsiniz??

Motovento
    REKLAM ALANI
    dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    arkadaşlar 2 model arasında kaldım yarın alacam gönlüm lg den yana (107cm ekranı) lg nikon makinada hediye veriyo smart kumandasıda var ama samsungda aklımı çeliyor(117cm) (dahili wifi dahili hd alıcı 3d smart tv) ikisindede var izleyeceğim mesafe 3.5 metre sizce hangisi mantıklı

http://www.teknosa.com/urunler/11996...cd-tv-nikon-co

http://www.teknosa.com/urunler/11001...cd-tv-2-gozluk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    400Hz ve 2D- 3D dönüştürme ile LG daha iyi görünüyor.Ama Samsung un Smart özelliliğide YAdsınamaz.
    Ben Olsam LG yi alırdım.

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Adamin biri lg kibrit satsa sigarayi bırakırım diyordu. Kyllanmayacaginiz ozellikleri eleyin bence. Muadilleri 2200 liralarda iken Panasonic neoplasma -led e karsilik geliyo fln dedi satici-aldim 1600 e cok acaip memnunum 3d hic kullanmadim surekli dahili usb cikisini kullanıyorum szde ihtiyaclarinizi belirleyip ona gore secim yaparsaniz butcenize daha az yuk bindirrerek maximum mutluluga erisirsiniz
    xawa bunu beğendi.

Mytap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800R
    LG 400Hz diyor fakat o teknolojiyi biraz açıklamak gerek. Yayın anlamında destek takatidir orada yazan değerler. Yani sabit 400Hz vermez. Benim de tv im LG ve de 600Hz yazıyor , ondan dolayı araştırmıştım. Ama şu var kesinlikle LG al. Uzun araştırmam sonucu aldım ve gerçekten ben de çok memnunum. Şimdiden hayırlı olsun
    otopsici bunu beğendi.

Motosikleti
    tşkkrler arkdşlar cvplar için samsungda beni çelen kısım ekran büyüklüğü ve fiyatı biraz daha uygun ama büyük ihtimal lg alıcam

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    lg kullanıyorum memnunum.

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    kalite olarak uzun ömürlülük ve malının arkasında durma olarak lg (1lcd tv 2 led tv lg kullandım samsunglarıda çok kullanan tanıdıklarımda test ettim hepsi pişman lg al dedim almadıkları için saygılarımla

Görüntü kalitesi olarak LG çok üstün diğer markalara göre. (İstisna durumlar hariç.) Teknosa hariç başka bir e-alışveriş sitesinden almanızı tavsiye ederim. Fazladan 100-200 TL para vermenin anlamı yok

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    LG 55LM860v aldım akakçede sıraladığınızda çıkan fiyatın 600tl altına ve +avantajix indirimi ile (50tl gibi bir şeydi) + teknosa film kulübü 3 aylık ücretsiz ile aldım. Memnunum. Smartı da gayet hızlı..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Mobilden linklere giremiyorum kıyaslama yapamıyorum...ama samsung öncelilkli tercihim oldu daha yeni 32eh5000 led aldım 750 gaymeye malumun...lg ve samsung dışında alma diycektim zaten...ama samsungda servis hızı had safhada..lcd tivimde 2 yıl önce 2 çizgi belirdi garanti kapsamında 1 aylık tv hemen panel değişti mesela...normalde tv mi değiştirmeleri lazımdı anlayamadım o dönem tabi..iki tivimide istanbul bilişimden aldım fiyatlar çok uygun..samsung tr garantili...ama lg ürünlerinde garanti durumları farklıydı yoksa lg nin daha hesaplı ürünleri vardı...lg türkiye değilde lg kore garanti falan diyodu..istanbul bilişimin birkaç taklası olmuş geçmişte sicili bozuk firma ama yinede piyasadaki en uygun fiyat onlarda...ben takım tutar gibi samsunga çok güveniyorum...lg2.tercihim oluurdu...ama model model farklılıklar arzeden durumları var...smart tvde digitürk veya dsmart üzerinde hd yayınların kalitesine inanamazsın...yemin ederim samsung smart tvden sonra tv izlememişim ben dersin...

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle LG diyorum. hatta bulabilirsen 42LM660S fiyatı da çok çok uygun, hiçbir eksiği yok.
    evde aynısını kullanıyorum ve mükemmel bir cihaz, magic remote ile nette sörf yapıyorum, dahili wifi ve LAN bağlantısı ile çok kullanışlı, ayrıca film sitelerinden indirmeden izleyebiliyorum.

Motosikleti
    cwplar için teşekrler arkdşar bugn lg aldım son 1 tane kalmıştı yanında hediyesi canon makinayıda aldım eve getirdim yarın servisi arıcam kurulum için tşkler cwplar için grşmk üzere

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)