Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya tatil planım

Motovento
    REKLAM ALANI
    cort724 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 Cb600 F Hornet
    Yorucu iş hayatından biraz olsun sıyrılmak istiyorum,10 gün gibi antalyaya gidicem fakat sıkıntım kalıcak yer ve nereleri gezmem gerekiyor vs. vs. sizlerden istediğim varsa tanıdık eş dost haftalık kiralık evler oluyormuş öyle duydum veya daha önce gitmişsinizdir belki yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Valla benim bir ayağım Antalya' da ve bana "tatil" deseler sanırım aklıma Antalya veya Akdeniz gelmezdi.

Tavsiyem denizi olan ve amele kaynayan (halen donla denize girenler mevcut hatta ezici çoğunluk), nem seviyesi %80' leri bulan biryerde tatil yapmayın. Antalya' nın havası yorar, sıkar, bunaltır. Tabii ben sıcaktan nefret ettiğimden mütevellit böyle düşünüyorda olabilirim. Fakat Isparta' da yatıp kalktığımda kendimi uyumuş uyanmış gibi hissediyorum. Antalya' daki gibi üstümden kamyon geçmiş veya dayak yemiş gibi kalkmıyorum : ).

Bolu, Balıkesir / Gönen (Gönen' de yerli halk mülklerini haftalık veya günübirlik kiraya veriyor) illaki Akdeniz olacaksa Saklıkent veya Olimpos' u tavsiye ederim ...
    fz6_fazer ve abdullah_03 bunu beğendiler.
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla benim bir ayağım Antalya' da ve bana "tatil" deseler sanırım aklıma Antalya veya Akdeniz gelmezdi.

Tavsiyem denizi olan ve amele kaynayan (halen donla denize girenler mevcut hatta ezici çoğunluk), nem seviyesi %80' leri bulan biryerde tatil yapmayın. Antalya' nın havası yorar, sıkar, bunaltır. Tabii ben sıcaktan nefret ettiğimden mütevellit böyle düşünüyorda olabilirim. Fakat Isparta' da yatıp kalktığımda kendimi uyumuş uyanmış gibi hissediyorum. Antalya' daki gibi üstümden kamyon geçmiş veya dayak yemiş gibi kalkmıyorum : ).

Bolu, Balıkesir / Gönen (Gönen' de yerli halk mülklerini haftalık veya günübirlik kiraya veriyor) illaki Akdeniz olacaksa Saklıkent veya Olimpos' u tavsiye ederim ...
    metale katiliyorum, bunaltici sicaklari, 1 gunde defalarca dus almayi,guneslenmeyi severim diyorsan gel, sabah kaltiginda, uzerinde bir agirlik coker.
    Karadenize gitmeni oneririm!!!
    Manavgat= selaleler,side,oymapinar baraji,bucak sihlar koyu,manavgat cayi,koprulu kanyon,aslanli magrasi
    Alanya=kale,kizil kule,dim baraji,dim magrasi,alanya seyir terasi,liman,incekum kampi,sapadere kanyonu, okurcalarda alarahan kalesi
    Karadenize gitmeni oneririm!!!
    YAMAHA

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    1 hafta villa kirala değilse otele git evde kepaze olursun hiç çekilmez bi ara bende bakmıştım evler berbat ve acemi işi sonuçta tatil yapmaya gidiyorsun erken rezervasyon villa tutmanı tavsiye ederim çok pahalı olmuyor
    burdan bakabilirsin

Motosikleti
    2008 Cb600 F Hornet
    Yardımlarınız için teşekkür ediyorum olmadı Trabzona gideriz artıkın
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    Yeni Çelik Crown 150
    Amaç eğer dinlenmekse Mersin e var git hocam. Mükemmel dinlenebilirsin. Ama öyle ortam vs diyorsan Antalyaya git tabi. Tatil yörelerinin hepsine gitmişimdir ve hepsinde bariz birşey iyidir. O yüzden dinlenmekse amaç kesinlikle Mersin/Silifke/Taşucu günlük kiralık dairelerde mecvut

Motosikleti
    2008 Cb600 F Hornet
    Tabiki amaç dinlenmek ama fikrim şu sabah dinlenip akşam yorulmak Tekrar ANTALYA diyorum
    fz6_fazer bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)