Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Dertliyim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    7 yıldır tanıdığım, çok sevdiğim, 1.5 yıl ilişki yaşayıp ayrıldığım ama birbirimiz için çok özel olduğumuz için görüşmeye devam ettiğim, benim için her zaman özel bir yeri olan, başkalarından kıskandığım, onunla üzülüp sevindiğim kızın 2 aydır bir ilişkisi var. Dün de evlilik teklifi alıp kabul etmiş. O da beni hayatından çıkarmak istemiyor ve her konuştuğumuzda sevgilisinden bahsediyor sırf sevgilisi olduğuna alışıyım diye. İster istemez her konuşmada bozuk çalıyorum ve bunun için bana kızıyor. Az önce konuştuk evlilik teklifi aldığını ve kabul ettiğini çok mutlu olduğunu söyledi. Önce sevinmiş taklidi yapmaya çalıştım çünkü söz vermiştim trip atmayacağıma. Beceremedim ellerim titredi. Belli etmeden telefonu kapatalım sen meşgulsündür dedim kapattırmadı. Anladı çok kötü olduğumu. Her geçen gün ellerimden biraz daha kaydığını hissettiğim sevdiğimin bugün elimi bıraktığını hissettim. Her geçen gün eriyordum bugün bittim sanki.

Dertliyim dostlarım. Dayanamıyorum. Tanrıya yalvarıyorum her gece al onu içimden kalbimden kırıntı dahi bırakma diye, olmuyor. Sürekli içimde bir sıkıntı bunalım var. Oysaki hiç bunalım bi tip değilimdir. Hayattaki bütün zevklerim anlamsızlaştı. Motosiklete de binmiyorum. Yanıma paket elemanı aldım o gidip geliyor.

Çok dertliyim dostlarım öyle böyle değil. Sonumuz ne olacak onu kalbimden silip atabilecek miyim ya da bir mucize yollarımız tekrar kesişecek mi hiç bilmiyorum. Tek bildiğim 27 yaşındayım ve hayatımda hiç böyle bir bunalım yaşamamıştım. Hayvan gibi saatlerce hiç durmadan içip bu dünyadan kopmak istiyorum ama biliyorum ki o zaman dayanamayıp arayacağım onu kalbini kıracağım. Tutuyorum kendimi, daha ne kadar tutabilirim onu da bilmiyorum.

Değerli vaktinizi aldım kusura bakmayın.
    FatihC, haojin2005, dreamkiller ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Allah yardımcın olsun.
    albaywolf bunu beğendi.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    madem ikinizde bir birinize özelsiniz??
    çok özel değilse neden ayrıldınız??

neden tekrar biraraya gelmek için çaba göstermediniz??

sanırım herşey için çok da geç sayılmaz..ikinizde istiyorsanız.......hayırlısı olsun ikiniz içinde...
    xawa bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Yiğen yaklaşık 300 kadınla beraber olmuş bir abin olarak söylüyorum.Kızdan bol bir şey yok,biri gitti diğeri gelir.Ben bile evlendim çapkınlık sonsuza kadar sürmüyor.
    Sen sadece duruşunu koru zaten senle sohbet ediyorsa kızda bir sorun var demektir sende sorun yok.
    Benim evlenme teklif ettiğim kadın eski sevgilisyle konuşucak ha adamın kızın dötünü keserim dicem ama bir pok yapmam kıza yolu verirdim.
    O kızdan kısaç a ne evlendiği adama nede sana cacık olur.
    Beni dinle bu işin profuyum
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    yeni bir ilişki sorunları çözer, hem kendine hem onlara problem olmazsın

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Allah yardımcın olsun. Herşeyin ilacı zaman ama sen bu kıza saplanıp kalırsan hala görüşmeye devam edersen geçmez kardeşim. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur unutma. Görüşmeye devam ettiğin sürece bu psikolojiden çıkamazsın
    gokayugur bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kadınla erkeğin arkadaşlığı olmaz
    kim söylüyorsa yalan söylüyordur
    af buyur da hem senden kopamayıp hem başka diyarlara yelken açmaya kalkan birine olan bağlılık aptallıktır, ve sen bunu yapıyorsun
    kullanılıyorsun, gözünü aç
    seviyor olmaktan dolayı iki paralık olacaksın, derhal tekmeyi vur (mevzuya)
    bu hayat böyle saçma işlerle geçiştirilmek için verilmedi sana
    madlive, nash_33, waxow ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Onun yerini doldurabilecek birini sakın düşünme olmaz ama ondan iyisi yada farklısı elbet karşına çıkacak. Bu olayı unutmak için farklı farklı şeyler yap kuş besle balık al vs onlarla ilgilen emin ol zamanla acıların geçecek unutmayabilirsin ama en azından artık sevmiyor olursun yoksa sonrası daha vahim. :( Kendini üzme sakın kardeş kader işte...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ona fazla odaklanmıssın .
    Hersey sende bıtıyor ıcınde onu oldugu yere getıren sensın . Ve yıne sen cozersın bunu .
    Yalnız ıcıne cekıldıgın gırdaptan uzaklasman lazım . Kotu bır yere dogru gıder bu ıs senı cok yıpratır . Hızla uzaklas tır kendını .
    Ya da otur adam akıllı konus ya senınle olsun ya da onu sonsuza kadar cıkar hayatından ,

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya da otur adam akıllı konus ya senınle olsun ya da onu sonsuza kadar cıkar hayatından ,
    acaüpün diğer tespitleri doğru olsa da bu çok yanlış bir yaklaşım
    karşında senin o manada sevebileceğin bir insan yok kesinlikle
    velev ki sen ona hislerini açıklayasın diye böyle bir tezgah çeviriyor dahi olsa
    derhal kapat mevzuyu
    delikanlı gibi mutluluklar dile ve uzaklaş

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    öncelikle zor zamanlar evet.. diğer arkadaşlarında dediği gibi, zaman bu işin tek ilacı . koy dötüne rahvan gitsin..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Yaşım 34.Kız için ağladığım kendimi yıprattığım saçlarımı döktüğüm bunalımdan stresten tansiyon hastası olduğum için kendime o kadar çok kızıyorum ki anlatamam.Herşey kafanda biter.Kendine eziyet etme ileride çok pişman olursun.Gelen gelir,giden gider.Sen senden gittikten sonra ne anlamı var?Dik dur hayatını yaşa.Gelene git gidene kal deme.11 yıllık evliyim sanıyomusunki o ilk zamanlardaki gibi hep devam edecek.Şunu unutma hiç.Eğer çok seviyorsan hep senden bişeyler gider o biçim yıpranırsın.Elbet üzüleceksin ama herşeyin bir sınırı var.Evlenecekse yol vercen gidicek.Sonrasındaki görüşmeler sanada onada zarar verir.Herkes mutluluğu ister.Sende iste.
    dreamkiller ve alemdar2442 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Ortada 7 yıl var dostlarım iyi kötü her günümde her anımda her halimde yanımda olan geceleri uyku tutmayınca beni uyandıran en son benimle konuşup en son bana iyi geceler diyen ilk bana günaydın diyen. Ve sevgili olmadan önce tam benim başka sevgilim olacakken iki göz iki çeşme ağlayıp seni başkasıyla paylaşamam diyerek beni geri döndüren, şimdi de sakın hayatımdan çıkma sensiz hiç bir şey beni mutlu edemez diyen birisinden bahsediyoruz. Lütfen kötü söz kullanmayın. Çekeceğimiz varmış demek ki. Bu meseleler hiç de dışarıdan göründüğü gibi değilmiş meğer. Ah ben biraz cesaretli olsaydım... Aileni arkadaşlarını işini gücünü akrabalarını benim dışımdaki her şeyi bırak gel evlenelim dediğinde gitseydim... Her şey çok farklı olurdu. Ama ben bir garip esnafım, o ise öğretmen...

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O nasıl iş layn.

Ayrılık olmuş ama sürekli irtibat halinde hatta eniştenle çoh mutluyuz sözcükleri??

Bir kere daha analdım Super Mario kral adammış vesselam.
    cort724 ve yürekçe bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Biliyorum her şey geçecek düzelecek zamanla. Ama şimdi kötüyüm sadece. Yıllar sonra geçmişe bakıp hayatımdan böyle birisi gelip geçti deyip anıları gözümde canlandıracağım. Belki gözlerim yaşaracak, belki gülümseyip geçeceğim.

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Are you a Loser, get a Life Man !

Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve sevgili olmadan önce tam benim başka sevgilim olacakken iki göz iki çeşme ağlayıp seni başkasıyla paylaşamam diyerek beni geri döndüren, şimdi de sakın hayatımdan çıkma sensiz hiç bir şey beni mutlu edemez diyen birisinden bahsediyoruz.
    af buyur da saf mısın? kendisine yapılacakken ağlayıp sızlayıp aynısını sana yapmaya kalkan biriyle nasıl mutlu olmayı bekliyorsun?
    senin aşk sandığın hormonal bir durum, geçecek
    yeter ki aklını bunla meşgul etme
    taa en başa dön akılnda, ilk günlere, kimin patron olduğunu hatırla
    gerçek sevgi, evlendikten sonra görebileceğin bir şey, o da nasibinde varsa
    derhal bitir ve "yanlış yaptım, geri dönelim" demesine aldırma, yoluna git
    hem böylesi bir durum alçakça
    senin olanın başkasıyla ne işi var, başkasının olanın senle ne işi var?
    karşındaki senin değil, kendine gel
    fz6_fazer, Burantay ve yürekçe bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bak kardeş beni dinle sakın kıza kapılma,böylelerini çok gördük.Evleniceği erkeği senle konuşarak aldatıyor zaten şu anda.O kızdan cacık olmaz.Senin gözlerin kör olmuş yiğen.büyük ihtimal başkalarınada yazıyordur maymun iştahlıya benziyor çünkü.Ben bir kızı 3 saniyede tanırım.Sen hayatının hatasını yapıyorsun.
    Bak o kıza dediğimi söyle bugün.Neden kocan varken benle konuşuyorsun diye bu ahlaki açıdan normalmi de???
    ADam bunu duysa ne yapar sen biliyormusun çükünü keser olum senin.Böyle ilişki yaşama kestirip at.Kadınmı kalmadı..
    Bizi dinle ve beni çok iyi dinle.7 senede zaten evlenme teklif etmediysen senide dövmek lazım o ayrı konu
    yürekçe bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi de sakın hayatımdan çıkma sensiz hiç bir şey beni mutlu edemez diyen birisinden bahsediyoruz.
    Bu nasıl iş, hanım ablalanın psikolojik destek alması lazım acilen. Ne yani onlar evlensinler seninde etrafta dolanmanı istiyo.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    kusura bakma da şu an çok saçma bi ilişkiniz var...madem ayrıldınız niye görüşüyosunuz?
    kızın senin üzüleceğini bile bile bu şekilde davranması da garip

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:47 ----------

Alıntı laylow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bir kızı 3 saniyede tanırım.
    cort724, MotorKafa, sentepeli ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)