Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Dertliyim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Yorumların hepsini okumaya fırsatım olmadı, ama bir bayan gözüyle bakarsam olaya; bence kızın diğer adamla ilişkisi falan yoktur, sadece normal görüştüğü bir arkadaşını öyle lanse etmiştir, sizi kıskandırabilmek adına ve büyük ihtimal de 7 senedir alamadığı evlilik teklifini alabilmek ve olayları biraz hızlandırabilmek adına,

Yoksa seven kadın ihanet etmez, ne sizi seviyorsa ihanet edip başka birisiyle evlenmeye razı olur, ne de evlendiği adamı seviyorsa seninle görüşmeye devam eder..

Şayet sevmediği halde bütün bunları yapıyorsa; o halde iki tarafında uzak durmalarında şahsi menfaatleri adına fayda var diye düşünüyorum.

Bence kalbinizi bozmayın, Diğer bir kişiyle ilişkisinin gerçekten olup olmadığını anladıktan sonra; (Şayet demiş olduğum gibi yok ise; karşınızdaki kişinin sizi kaybetmemek adına yapmış olduğu bu çocukca taktiği hoşgörüp, elinizi çabuk tutun, mutluluğu kaçırmayın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı C@LiMeRO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumların hepsini okumaya fırsatım olmadı, ama bir bayan gözüyle bakarsam olaya; bence kızın diğer adamla ilişkisi falan yoktur, sadece normal görüştüğü bir arkadaşını öyle lanse etmiştir, sizi kıskandırabilmek adına ve büyük ihtimal de 7 senedir alamadığı evlilik teklifini alabilmek ve olayları biraz hızlandırabilmek adına,

Yoksa seven kadın ihanet etmez, ne sizi seviyorsa ihanet edip başka birisiyle evlenmeye razı olur, ne de evlendiği adamı seviyorsa seninle görüşmeye devam eder..

Şayet sevmediği halde bütün bunları yapıyorsa; o halde iki tarafında uzak durmalarında şahsi menfaatleri adına fayda var diye düşünüyorum.

Bence kalbinizi bozmayın, Diğer bir kişiyle ilişkisinin gerçekten olup olmadığını anladıktan sonra; (Şayet demiş olduğum gibi yok ise; karşınızdaki kişinin sizi kaybetmemek adına yapmış olduğu bu çocukca taktiği hoşgörüp, elinizi çabuk tutun, mutluluğu kaçırmayın..
    Seven insan ihanet etmez, edemez zaten. Bende bunu yazacaktım ama bunu bir bayandan değilde erkekten duyulunca tepkiler farklılaşıyor. Tecrübeyle sabittir ...
    C@LiMeRO bunu beğendi.
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Dostlarım hepiniz sağolun varolun iyi kötü bir şeyler yazmışsınız. Ama hiç biriniz beni anlamamışsınız. Kızın söyledikleri ayak falan değil. Evlenme teklifi biraz cafcaflı olmuş fotoğraflarını çekip paylaşmış çocuk da beraber çektiği fotoğrafları falan sağa sola yayarak teklif etmiş. Bugün onları görünce daha kötü oldum. Gece mesaj atmıştım ben yavaş yavaş öldüğümü hissediyorum hakkını helal et hep mutlu kal diye. Sabah işe gelirken 5-6 kere aramış ben motor üstündeyken duymadım tabi. Ben arayınca da cevap vermedi. Vermesini de beklemiyodum aslında öğretmen ve o saatlerde derste oluyor.

Ben öyle içimi dökmek için bir şeyler yazmıştım. Yazacak konuşacak o kadar çok şeyim o kadar çok yaşanmışlıklarım var ki her şeyi yazsam sayfalar tutar ve eminim hepiniz hüzünlenirsiniz. Buraya hiç bir şey yazmadığım için beni anlamamanız normal. Bizim tanışmamız yakınlaşmamız sevgili oluşumuz ayrılışımız kavgalarımız tartışmalarımız geri barışmalarımız o kadar sıradışıydı ki...

Benimle saatlerce içecek ve tek bir kelime etmeden sadece beni dinleyecek birine ihtiyacım var sanırım. Belki de hayattan kopmadan bir psikoloğa gitmem lazım acilen.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    hayır! senin derhal kendine gelip, ne kadar saçma bir şey yüzünden, ne kadar değmeyen bir mevzudan üzüldüğünü anlaman lazım
    acaba deme! umut etme!
    kabul et, sana ait değildi, bitti gitti...

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlarım hepiniz sağolun varolun iyi kötü bir şeyler yazmışsınız. Ama hiç biriniz beni anlamamışsınız. Kızın söyledikleri ayak falan değil. Evlenme teklifi biraz cafcaflı olmuş fotoğraflarını çekip paylaşmış çocuk da beraber çektiği fotoğrafları falan sağa sola yayarak teklif etmiş. Bugün onları görünce daha kötü oldum. Gece mesaj atmıştım ben yavaş yavaş öldüğümü hissediyorum hakkını helal et hep mutlu kal diye. Sabah işe gelirken 5-6 kere aramış ben motor üstündeyken duymadım tabi. Ben arayınca da cevap vermedi. Vermesini de beklemiyodum aslında öğretmen ve o saatlerde derste oluyor.

Ben öyle içimi dökmek için bir şeyler yazmıştım. Yazacak konuşacak o kadar çok şeyim o kadar çok yaşanmışlıklarım var ki her şeyi yazsam sayfalar tutar ve eminim hepiniz hüzünlenirsiniz. Buraya hiç bir şey yazmadığım için beni anlamamanız normal. Bizim tanışmamız yakınlaşmamız sevgili oluşumuz ayrılışımız kavgalarımız tartışmalarımız geri barışmalarımız o kadar sıradışıydı ki...

Benimle saatlerce içecek ve tek bir kelime etmeden sadece beni dinleyecek birine ihtiyacım var sanırım. Belki de hayattan kopmadan bir psikoloğa gitmem lazım acilen.
    "Çivi çiviyi söker" derler ya. Çok doğru derler ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Çivi çiviyi söker" derler ya. Çok doğru derler ...
    Denemek lazım ama çapkın da değilim ki...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Lannn sakın salak saçma işlere kalkışma keserim seni,
    Bak dediğim yola çıktı kızın ne olduğu belli,bir elim yağda bir elim balda olayı.Lan böyle kızın arkasından ağlarsan seni vururum.Kızmı yok adamı sinirlendiriyorsun.
    Yaşamışlıkmış mış mış mış,geçmişe mazi geleceğe niyazi Emreciğim.Bunu kafana kazı.Yaşandı bitti artık önüne bak.
    Sen değerlisin sen asilsin.Öyle kendi kocasını bile boynuzcuk atan karılarla işin olmaz senin.
    İçicekmişmiş miş senin ağlamanımı dinlicez biz içipde.
    Senle ben çıkarım bir gece sana kız tavlamanda yardımcı olurum o kadar.Anında unutursun.Biraz tecrübeye kulak ver olum.
    Bizde hıyar gibi alamıştık zamanında lannnnn ben askerdeyken boynuzlandım intihar edicem diyordum.Etmedim tabiki hayat kadınları vs vs vs...
    Atlattık durumu.Sende atlatıcan çünkü şanslısın bizim gibi abilerin yanında.Gel istanbula seni gezdirim.

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Kız da Gebze'de. Son kez yanına uğrayıp oradan İstanbul'a geçebilirim. Kızmayın bu kadar canım kendiniz de yaşamışsınız işte zamanında. O kız ben askere giderken kpss'ye hazırlanıyodu benim askere gittiğim gün belediye otobüsünde ağlamaktan bayılmış bana çok zaman sonra söylemişti.

Motosikleti
    Ducati 797
    O kız ben askere giderken kpss'ye hazırlanıyodu benim askere gittiğim gün otobüste ağlamaktan bayılmış bana çok zaman sonra söylemişti.
    aynı kız, onca yaşanmışlığa rağmen, bir başkasını bulup 2 ayda evlenmeye karar vermiş
    bir de burdan bak, miden bulanır
    artan hormon seviyen yüzünden göremiyorsun olayın gerçek yüzünü, onu da anlatmak bize düşüyor

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Yedektesin dostum yedek !! Bunu yakıştırıyorsan kendine devam et bu saçmalığa yok yapamam diyorsan keseceksin ilgiyi alakayı tüm bağlantıyı ,yazık günah ezdirme kendini !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    lan kızlar hep böyle şeyler söyler,ayılıp bayılmazlar hiçbirşekilde.Sakın kanma.Ve yanınada gitme erkek gibi erkek ol.Öbür adama yazık değilmi????????????
    Sen sesizce bırakıcaksın bu işin peşini bitti gitti.
    Sakın gitme.....
    Sen direk istanbula gel,ben seni rock bara götürim hanımdan gizli.Ordan sana en leş kızı bulalım..O en leş bira mayası kız bile sana unutturur dünyayı
    Sakın gitme.Bırak yeni evlendiği adam düşünsün yediği boynuzları.Senin gibi kaç erkeği elinde oynatıyordur o kız.Senle beraberken bile başkasıyla olmuştur güven bana bu kızların ruhunu tanırım.Ansiklopediyim olum ben Sakın gitme gel sen buraya burda çok kız var )

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Yedekte falan değilim evlenecekler olacak bitecek aileyle tanışmalar tek taşlar falan filan havada uçuşmuş. Zaten bu olaylardan önce de bizim hiç şansımız kalmadı demiştik ikimiz de. Hatta ben ona cesaret vermiştim birini bulursun seni mutlu eder ben de hep yanında olurum sevgilinle bile tanışırım... Ama o kadar kolay değilmiş işte. Bunları söylerken bu duruma düşeceğimi hiç düşünmemiştim. Yanına gitmek istiyorum ama seni görünce duygularım karışır bir süre gelme diyor. Ama ben kafaya koydum ne yapıp edip 1 ay içinde basıp gideceğim. Gerekirse araba kiralarım günlük. Her şey bitecekse gözlerime baksın ve bitti desin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

Öbür adama ilk gün Emre ve I... (Bu I çok yakın kız arkadaşı) benim ailem onlar herkesten ayrı haberin olsun demiş. Ve telefonunda ben Emre'm diye kayıtlıyım aradığım zaman hep görüyormuş. Arkadaşlar çivi çiviyi söker belki haklısınız ama bu yaşadıklarımı da daha önce hiç yaşamadım sadece zamana ihtiyacım var. Farkındayım geçici bir durum olduğunun.

Motosikleti
    Ducati 797
    Hatta ben ona cesaret vermiştim birini bulursun seni mutlu eder ben de hep yanında olurum sevgilinle bile tanışırım...
    Abiler ben yanlış ata oynamışım, pardon
    çekiliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Senden adam olmaz senin iyi dayak yemen lazım.Sen aldatılmış ve bırakılmış erkek sendromuna girmişsin.
    Reçeten
    a hayat kadını
    b normal kadın
    c eşek sudan gelene kadar dayak

c yi yapabiliriz sana
    Oğlum gururlu ol sakın gitme telefonlarını açma arama bir hamlede bulunma unut.
    Beyler Ankarada adam yokmu şunu yola getircek.
    Bak kör aşık kardeşim gebzeye gidersen olucakları söylim sana;

otobüsden inince kızı arıcaksın,kız telefonunu açmıyacak.Sen tekrar arıcaksın,tekrar arıcaksın ..... böyle akşama kadar arıcan.
    Kız o sırada başka erkeğin kollarında olucak.Aynı zamanda seni kerizlediği içinde mutlu olucak.

Kızın amacı belli çvremde erkek olsun sohbet edim yalnız kalmim.

Çok gördük diyoruz bu cinslerden sen bizi dilemiyorsun.
    Sakın gitme erkek ol.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

Yedekte falan değilim evlenecekler olacak bitecek aileyle tanışmalar tek taşlar falan filan havada uçuşmuş. Zaten bu olaylardan önce de bizim hiç şansımız kalmadı demiştik ikimiz de. Hatta ben ona cesaret vermiştim birini bulursun seni mutlu eder ben de hep yanında olurum sevgilinle bile tanışırım... Ama o kadar kolay değilmiş işte. Bunları söylerken bu duruma düşeceğimi hiç düşünmemiştim. Yanına gitmek istiyorum ama seni görünce duygularım karışır bir süre gelme diyor. Ama ben kafaya koydum ne yapıp edip 1 ay içinde basıp gideceğim. Gerekirse araba kiralarım günlük. Her şey bitecekse gözlerime baksın ve bitti desin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:54 ----------

Öbür adama ilk gün Emre ve I... (Bu I çok yakın kız arkadaşı) benim ailem onlar herkesten ayrı haberin olsun demiş. Ve telefonunda ben Emre'm diye kayıtlıyım aradığım zaman hep görüyormuş. Arkadaşlar çivi çiviyi söker belki haklısınız ama bu yaşadıklarımı da daha önce hiç yaşamadım sadece zamana ihtiyacım var. Farkındayım geçici bir durum olduğunun.
    LAn öbür adam seni bilmiyor uydurma tamamen bilse hiçbir türk erkeği bunu kaldırabilrimi seni çükünden keser haberin olsun.
    Sana boşuna demiyorum gitme diye oraya gidiceksin adam öğrenirse valla kan çıkar keser yada sen kesersin sakın gitme bir bok biliyoruz da söylüyoruz sana.
    Otur oturduğun yerde,motorada binme bu aralar git diğer erkek arkadaşlarınla dolaş.onlar sana yardımcı olur ERKEK OL LANNN

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Bizim elemanlarla zaten köye gidip bayılana kadar içme planımız vardı bu da tuz biber oldu

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Çoğu yazılanlara katılıyorum ama senin ilacın acını sonuna kadar yaşayıp ( gerekirse alkolle gerekirse ağlayarak ) ama kendine zarar vermeden, bu acıdan ders çıkarmak hepimizin başına geldi bişeyler... yaptığımız ve takıldığımız kızların peşinden bunları çektik bende bu şekilde depresyona giren biriyim çektiğim acılar dayanılmaz ruhsal baskılar sonucu ders alıp düzeldim... VE UNUTMA ZORLADIKÇA HERŞEY GÜZELLEŞMEYECEK AMA ONU DA UNUTMA ÇÜNKÜ HAYATININ Bİ PARÇASIYDI... bundan 1 sene sonra düşünüp gülüceksin, bazende düşünüceksin ama asla üzülmemelisin...
    Zor işler kolay gelsin Emre...
    albaywolf bunu beğendi.

Motosikleti
    Ducati 797
    Bizim elemanlarla zaten köye gidip bayılana kadar içme planımız vardı bu da tuz biber oldu
    sorunlarla kaçarak yüzleşilmez
    kabul edeceksin
    en büyük yardımcın ise gerçekleri görebilmek olacak
    yalnız gönül ilişkileri için değil, hemen her zorluk için geçerlidir bu anlattıklarımız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    git iç motora binme bir süre

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Zaten motora binmemek için paketci aldım yanıma arada bir gittiği yerde kayboluyo geri dönemiyo falan ama idare ediyoruz. Allah sonumuzu hayır etsin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hoş geldin kardeşim aramıza artık Tam BİR ERKEKSİN.
    Bir an şüphe etmiştim doğru yolu bulamıcaksın diye ama yanılmışım seninle gurur duyuyorum.
    albaywolf bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)