Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

rus deriz gavur deriz beğenmeyiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rocky-4'den bu yannı ruslara gıcığım
    şevki yılmaza bağlamayalım şinci

hep zihnimizin bi köşesinde gomanist antipatisi var dı değil mi?
    alev alatlı ise rusları biraz kazısan altından Tatar-Türk çıkar diyor
    tamam ataları vikinglere dayanıyor da sonradan ortaya çıkmış bir uzak asya kültürü, ciddi manada kaynaşmış olmak muhtemel
    tabi bi afganistan, çeçenistan mevzusu var gıcık kaptığımız
    uzun konular...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yoshimitsu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125 R
    Video güzel davranışların toplaması olmuş dostlar ama Rusya'ya gidenler iyi bilir, bazı bölgelerine girerseniz sizi ve motorunuzu ısırırlar. Evet, gerçekten ısırırlar, o demiri yer herifler.
    Her ülke aynıdır, iyiler vardır, kötüler vardır. Bizim trafiğimizde yaşanan güzellikler kamera ile belgelenmemiş, bu kadar basit.

DEISIS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülkemizin %99 müslümandı değil mi? o zaman bir izleyelim kim daha çok insan...
    Müslümanlıkla insanlık aynı şey değil ki..

Ne yani filistine mavi marmarayla giderek destek veren hanım

müslüman değildi. Ama insandı.

Müslüman olupta insan olmayanlar da olabilir. -Ki var-

Bu videodakiler tamamen içimizdeki merhametle alakalı.

Hristiyan yahudi müslüman budist ateist hiç farketmez.

Kimisinin merahmeti fazladır;hristiyandır gidip Müslüman çocukların

hakkını arar.

Kimisinin merhameti yok denecek kadardır; Müslümandır, ölecek olsan k.çını kaldırıp

bi bardak su vermez.

Ancak biz o merhametsiz diye müslüman değil diyemeyiz.

Ayrıca bu elmanın mikroskobik hali . bu kısmı güzel de geri yanı nasıl.

Bu kadar şeyle komple bir toplumu yüceltip bir zümreyide alçaltmak hoş değil.

Hatırlar mısınız ? bir turist rus yada ukraynalı . Kayboluyo. Ama yatalak hasta.

Bir annemiz buluyo oğlum diyo yemeğini yedirmekten altını değiştirmeye kadar

her şeyiyle kabulleniyor.

Sadece bu örneğe bakıp bütün türkler-müslümanlar böyle diye genelleme yapmak

ne kadar doğruysa, sadece videoya bakarak bizi yerip onları övmek de o kdar abestir
    satoyama ve busel bunu beğendiler.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    7 millet gordum 10 dan fazla ulke.. Hepsi boyle sadece canim memleketim haric.. Ha yalan yok gitmedim henuz arabin yasadigi yere, be kafir kizarsin ellere de bakmazmisin kendine?

Hocam bu dinle alakali degil.. Bu insanlikla alakali.. Anadoluda dogdum istanbulda serpildim, anadoluda okudum gene istanbuldayim.. Anadolu boyle degildir.. Tasrasi ama sadece.. Bu insanligi dine aksetmemek lazim.. Dinlerin en guzelini secmis atalarimiz zamaninda.. Lakin fikradan da anlasilacagi uzere toplumu yoneten aslinda sonradan edinimleri degil genleridir.. Turk halki olarak hep ben bilmem beyim bilirci tavirlarimiz yuzunden bu hallerdeyiz.. Neyse konu siyasi mavzulara vuku bulmasin. Diyecegim sucu dine degil egitime dayandirmak lazim.. Insan olmak edinilmez bastan ogretilir.. Islam mutevaziligi, hosgoruyu emreder.. Bu adamlarin yaptiklarini birgun umarim bizde yapabiliriz..
    satoyama bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 660 R
    Bir önceki mesajımda bahsettiğim Gülsüm Kabadayı imiş.

Cennetin ayaklarının altında olmasını gerçekten hakeden bir ana..

satoyama bunu beğendi.

AsyMeTRiQue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuyrukta PCX yazıyor, yanına da NS200 yanaştı...
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoo bende geri vites olmaz! yıllardır da burada hiç kelime oyunu yapmadım görende olamamıştır. usta sen adamı ipe yollarsın ya amma alındın ha!

gezetelerin 3. sayfalarını aç bak açtıkça için açılsın.

bende müslümanım ve bu bir serzeniş

sen hemen savunma moduna girme, inan sana bu sevap yada bonus kazandırmıyor. günahsa benim günahım sen izlediğinden bişeyler almaya bak zatenpaylaşmaktaki amacım da oydu.

ayrıca hakaret makaret yok bugün islam dini adı altında ne pislikler çeviriyorlar. burada suçlu islam değil müslüman olduğunu zannedenlerdir. sözüm onlara

ben çok süper bir insanım demek istemiyorum.

dini islam olmayanlar (istisnalar hariç) daha insansa, bırakta ben dinim islam diyen kardeşlerime sitem edeyim..
    Gazetelerin 3. Sayfaları bunların ülkemizde olan hallerini yazmak icin 3. Sayfa adını almadı ki aksine şiddeti konu alan sayfalar. Bu sayfalar bu videonun çekildiği ülkelerde de dolup taşıyor ... Ülkemizde bu videoya benzer bir reklam filmi cekilmistti yanılmıyorsam bir içecek firmasiydi ve reklamın sloganı "mutlu olmak icin 1 milyon neden" di galiba (yanlış hatırlıyor da olabilirim...) Ama reklam filmi mobese ve gizli kameralarla ile çekilmişti...

Bu tür olayları bizim bu şekilde videolastirip dünyaya gostermememizin sebebi belkide "sağ elin verdini sol el bilmeyecek"aanlayışı olabilir. Yani bizler iyilikleri övünmek icin yapmıyor kötü yonlerimizi de ibret olsun ve ders alınsın diye cook dillendiriyoruz hepsi bu... Bizde nasıl iyilikler yapılıyor ama bunlar bir diğer elden saklanıyor...
    makseli bunu beğendi.

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Bütün insanlar bu foruma toplanmış herhalde(Kendimide dahil ediyorum). Türkiye'nin bütününü zaten biz oluşturuyoruz. Vay efendim insanlık ölmüşmüş. İnsanlığın öldüğü falan yok arkadaş şu an videoyu izleyen herkes ben olsam bende aynısını yaparım diyordur,ama iş oraya gelince hiçbirimiz yapmıyoruz. Bırakın yere düşen amcayı kaldırmayı kaçımız yerdeki çöpü görüp de çöp kutusuna atıyoruz.
    satoyama bunu beğendi.

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    ulkenin % 99 u musluman deniyor muslumanlıgı bir tanımlasak da nasıl bişe oldugunu bi gorseydik. ben 42 yıldır cok goremedim, nerede % 99 acaba?
    satoyama bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu ısın dınle degıl ınsanlıkla daha cok alakası var ( bknz : caponlar)
    Bellı baslı bıkac buyuk sehırden cıkınca memlekette guzel ınsan cok . Onemlı olan oranı bu konudada ulkemız eskısı kadar olmasada ondedır .
    Fakat
    Avrupa gezısı yapmıs bı arkadasımın lafı geldı aklıma ;
    Usta adamlar musluman olsa serefsızım cennete bıze yer kalmazdı

Adam adres soracagı zaman bıle ozur dılıyor arkadas bızımkıler bızı dovecek utanmasa , dıyordu .
    satoyama bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Bizim ülkemizde araçta kamera kullanımı Rusya ile kıyaslanamaz ölçüde az . Bu yüzden yaptığımız iyilikleri reklam niteligin de maalesef paylasamiyoruz.
    metci ve Garip bunu beğendiler.

Motosikleti
    XT 660 R
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ısın dınle degıl ınsanlıkla daha cok alakası var ( bknz : caponlar)
    Bellı baslı bıkac buyuk sehırden cıkınca memlekette guzel ınsan cok . Onemlı olan oranı bu konudada ulkemız eskısı kadar olmasada ondedır .
    Fakat
    Avrupa gezısı yapmıs bı arkadasımın lafı geldı aklıma ;
    Usta adamlar musluman olsa serefsızım cennete bıze yer kalmazdı

Adam adres soracagı zaman bıle ozur dılıyor arkadas bızımkıler bızı dovecek utanmasa , dıyordu .

Mehmet Akif Ersoy a bir avrupa seyahati sonrası sormuşlar nasıldı oradakiler diye:

Dinleri var işimiz gibi, işleri var dinimiz gibi demiş..

kitabına uydurmayıp Kitap'a uyabilsek keşke..
    satoyama ve besikcioglu bunu beğendiler.
    Fikrin ne fahişesi oldum ne zamparası-Bir vicdanın bilemem kaçtır hava parası..
    Yollar boşaldı artık yolcular buldu vaha, -Yolcular gitmese de yollar gider Allah'a..
    DIŞI SÜKÛN İLE ZAHİR, DERUNU MAHŞERDİR DERUNU MAHŞER..

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    yahu arkadaşlar, buraya din, islam, vs yazacaksanız çok dikkatli olun. adamlar başka tarafından anlamak için elinden geleni yapıyor.
    geçenlerde bende benzer bir başlık açmıştım. ne birinin dinine laf ettim, ne islama laf ettim, cumadan çıktığımda başıma geleni anlattım (hala da söylediklerimin arkasındayım) millet cihat ilan etti bana. Kafa basmıyorki, bi düşünse "la bu adam cumadan çıkmış, demekki müslüman, müslüman olduğuna göre dini de islam". Olmuyor işte, akıl yok, fikir yok, beyin yok.
    satoyama ve dreamkiller bunu beğendiler.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    ben eminim ki ülkemizde de oluyordur ama çekecek kamera yok

olay budur...

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    yuh kimmiş o rusları beğenmeyen?))

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)