Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Simülasyon Tutkunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    http://www.vatanbilgisayar.com/Oyun%20Kollar%C4%B1%20ve%20Direksiyonlar/logitech-941-000021-driving-force-gt-direksiyon/productdetails.aspx?I_ID=40045#allImages nasıl kanına giriyolar insanın
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    En uygun sıfır bunu bulmuştum, http://www.n11.com/logitech-driving-...iyon-P12916621

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bau Simulator 2012 den bahsedeniniz olmamış. Bende buna bayılıyorum. Greyder kepçe vinç kamyon kullanarak inşaat yapıyorsunuz. ) Gayet başarılıç
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Astragon'un el atmadığı simülasyon kalmadı zaten; http://www.astragon.de/simulationen.html

Bau Simulator'ü ben de oynamıştım

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bau Simulator 2012 den bahsedeniniz olmamış. Bende buna bayılıyorum. Greyder kepçe vinç kamyon kullanarak inşaat yapıyorsunuz. ) Gayet başarılıç
    kurdum ama bişey yapamadım sdece gezd,m öyle görevler falan nasıl öğrenecez acaba? almanca olmasa iyiydi

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben oynadım bitirdim, zaten 8-10 tane görev var. Ancak bazı görevler aşırı uzun 2-3 saat sürüyo. Oyun almanca ama youtube'da oyunu oynayan başkalarının videolarına bakarak durumu kavradım.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    zamanında Hard truck 18 whels of steeli az oynamadım bende simülasyon hastasıyım
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben hala ps3 av simülasyon oyununu bulamadım..
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Cabelas'ın oyunları pc için. Ama sizin için ps3 av simülasyonu arayacağım yarın. Hayırlı geceler.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Logitech Driving Force GT'yi Ağustos 2010'da mediamarkt'dan 139 liraya aldım, şuan 380 lira. Ben almadan bir süre önce de 300 lira civarındaydı fiyatı. Nasıl oldu da o ara fiyatı indirdiler bilmem ama mükemmel bir direksiyon seti, ucuza alabildiğim için çok şanslıyım.
    Bende momo var, 6-7 yıl önce 120 dolar civarı bi fiyata almıştım. DFGT tabii ki çok daha iyi bir direksyon, çok çok iyi fiyata almışsın. Oldu olacak çalsaydın toptan
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende momo var, 6-7 yıl önce 120 dolar civarı bi fiyata almıştım. DFGT tabii ki çok daha iyi bir direksyon, çok çok iyi fiyata almışsın. Oldu olacak çalsaydın toptan
    Bu kadar zamlanacağını bilsem stok yapardım

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PS3'te Gran Turismo 5'i çok beğenmiştim tam yarış simulasyonu olmuş derken XBOX360'ta Forza'yla tanışana kadar. Forza Horizon'a başlayacağım yakında.
    www.motorumla.net

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Ben Driving Force Gt mi 3 sene önce ikinci el almıştım 110 TL ye. Bu arada OMSI Bus simulator'e sorunsuz şekilde başka otobüs ekleyebileniniz var mı?
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Driving Force Gt mi 3 sene önce ikinci el almıştım 110 TL ye. Bu arada OMSI Bus simulator'e sorunsuz şekilde başka otobüs ekleyebileniniz var mı?
    Mercedes o405N2 modelini sorunsuz ekledim. "kamyoncuyuz" sitesine üyeydim, oradan yama ve modları takip ediyordum taa ki 2-3 gün öncesine kadar. Direksiyon seti önerisi istedim, beni banladılar sebep yokken. Çoluk çocuğun yönettiği siteden anca böyle aptallıklar beklerdim zaten. Yönetime mail attım, ne cevap veren var, ne başka bişey...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hala ps3 av simülasyon oyununu bulamadım..
    Cabela's Hunting Expeditions Game — PS3®

Cabela's Survival: Shadows of Katmai Game – PS3®

Cabela's Dangerous Hunts 2013 Game — PS3®

Cabela's Survival: Shadows of Katmai Bundle with TOP SHOT Elite Firearm Controller – PS3®

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mercedes o405N2 modelini sorunsuz ekledim. "kamyoncuyuz" sitesine üyeydim, oradan yama ve modları takip ediyordum taa ki 2-3 gün öncesine kadar. Direksiyon seti önerisi istedim, beni banladılar sebep yokken. Çoluk çocuğun yönettiği siteden anca böyle aptallıklar beklerdim zaten. Yönetime mail attım, ne cevap veren var, ne başka bişey...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Cabela's Hunting Expeditions Game — PS3®

Cabela's Survival: Shadows of Katmai Game – PS3®

Cabela's Dangerous Hunts 2013 Game — PS3®

Cabela's Survival: Shadows of Katmai Bundle with TOP SHOT Elite Firearm Controller – PS3®
    Ben Renault un bir modelini ekleyebildim. Ancak donuyor giderken. Bir de şu hat çekme işini çözemedim bir türlü. Farklı haritalar yükledim. Yeni otobüs tanmlamam lazım. Tanımlıyorum ama hat çekme işini çözemediğim için öylesine dolanıyorum. Senin dediğin modeli indiridm o siteden akşam deneyeceğim. O siteye ne zaman üye olmuşum onu da hatırlamıyorum.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    arma oynadım bi ara (military simulation)

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurdum ama bişey yapamadım sdece gezd,m öyle görevler falan nasıl öğrenecez acaba? almanca olmasa iyiydi
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben oynadım bitirdim, zaten 8-10 tane görev var. Ancak bazı görevler aşırı uzun 2-3 saat sürüyo. Oyun almanca ama youtube'da oyunu oynayan başkalarının videolarına bakarak durumu kavradım.

Nerden nasıl indirdim hatırlamıyorum ama türkçe bi patch bulmuştum. Yarım yamalak bolumlerı anlaşılıyordu ama menuler falan türkçe idi ve sorun yaşamadım.

Çalıştığım firmada oyundaki iş makinaları fazlasıyla kullanılıyor. Oyundakilerle aralarında fark yok desem yalan soylemış olmam. İş makinalarına ilgi duyanlar için en iyisi diyebilirim.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)