Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

altın elbiseli adam kuryeler

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    özellikle: avrupa yakası hakkındaki görüşlerine katılıyorum çok güzel konuşmuşlar. bu insanlar olmasa agalar paşalar işlerini nasıl yetiştirecekler.. demekki sadece bizimle değil ekmeğinin peşinde giden kuryelerle bilen yarışan mallar varmış

zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    duran trafikte bariyer kenarinda 80 ile gidersen haftada 4 degil 40 kisi olmedigi icin sansli sayilirsin.
    erimozel bunu beğendi.

Teknik konuların yanında , sosyal konulara da değinmesi iyi olmuş, umarım programların devamı gelir...

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Moto Kurye olacaklar robocop olmalılar yoksa hergün ölümü beklersin hakket...
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

ryan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    abı sonuna kadar haklı gercekten guzel tespıt anadolu yakasında oturuyorum gercekten daha saygılılar araç sürücüleri ara sıra karsıya gecınce dedıgını anlıyorum abının.Kuryecı abılerım cok hor gorulsede motor konusunda sıkıntı cektıgım de etrafımda o kadar motorcu bakmadan gecerken onlar hep bı sorun varmı dıye sorup gecmıslerdır hatta bı sefer dolababahce tarafında benzın gostergemın azızlıgıne ugrayıp yolda kalmıstım inönü stadına kadar ittim motoru yanımdan gecen sadece bı kuryecı abı durdu bana pet sıse ıcınde benzın verdı o sekılde benzınlıge gıttım kendısı burada okuyorsa tekrar tesekkurler ederım karsılık beklemeden yaptıgı bu ıyılıgı hıc unutmıycam
    eray_uluyazı ve daia bunu beğendiler.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    yav ben ayda 2000km kadar yol yapıyorum, 250tl kadar benzin yakıyorum.
    600tl benzin yakan kurye ayda 5000km yapması lazım. 5 yıl kullanım ömrü olsa motorun, 300.000 km yapar. tabi hangi motor okadar dayanırsa
    36.000tl de benzin yakar. fiyuuuu
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    bu video eski daha önce seyretmiştim benzin o zamanlar daha ucuzdu buda demek daha çok yol yapıyorlardı.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    İstanbulda bi kere baltalimanında benzinim bitti, benzin depom 2.6 litre ve gösterge yok, gecenin yarısı ordan kuruçeşmeye 6 km motoru ittim. Şu benzin verenlerden biri beni de bulsaydı keşke yarım litre benzine 5 lira verirdim 1 saat motoru iticeğime.

ryan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda bi kere baltalimanında benzinim bitti, benzin depom 2.6 litre ve gösterge yok, gecenin yarısı ordan kuruçeşmeye 6 km motoru ittim. Şu benzin verenlerden biri beni de bulsaydı keşke yarım litre benzine 5 lira verirdim 1 saat motoru iticeğime.
    Şanslıymısım o zaman ama saat faktorude var ;) benımkı gunduz du

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    evet benimde gözümde eskiye dair çok şey canlandı... videonun çekildiği yerden aldım ilk evrağımı... o zamanlar 1. bölge nedir bilmezdim... hey gidi günler hey.. günde 500 km çevirirdik... ama para kazanırdık... şimdi para kazanılacak meslek değil.. ya operatör düdüklüyor yada iş yapmayan firmaya koşturuyorsun.. adam seni 11 de boş olarak birinci bölgeye çekiyorsa öyle firmanın... n
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)