Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

STV 'nin diziye efekt koymayı unutması =)

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    (Allah size, mutlaka emanetleri [işleri] ehli olanlara vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle davranmanızı emreder.) [Nisa 58]

bu tip kuruluşlar işi ehline vermektense genelde cemaat içi ucuz yollu geçinmeyi severler! emeğin karşılığını biraz para biraz dua ile tamamlarlar. (gerçi cemaat değil de cahillerin çoğu böyle)

cins adamlardır, yukarıdaki ayet ten haberleri yoktur..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    M.balibey bunu beğendi.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O amcanın dalgasını geçiyo aylardır İncicaps'cılar

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi böyle birşey var ve insanlar bunu gerçekten izliyor mu ?
    OOOO hemda ağlaya ağlaya,uluya uluya seyredenleri var.
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    oooooo yeşil taytlı zebaniler hemde mal mülk ortada
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

Motosikleti
    Alıntı mbuyuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooooo yeşil taytlı zebaniler hemde mal mülk ortada
    Bence onlar power rangers'tan stv'ye transfer olmuş

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hiç tarzım değil, izlemem, ayrı konu da;
    bir televizyon kanalını beğenip izleyenleri bu şekilde aşağılamaya kalkmak yurdum halkçı(!)'larının tipik yobazlığı.
    hercul3367 bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç tarzım değil, izlemem, ayrı konu da;
    bir televizyon kanalını beğenip izleyenleri bu şekilde aşağılamaya kalkmak yurdum halkçı(!)'larının tipik yobazlığı.
    STV izleyicisi olduğunu düşündüğünüz çoğu kişi hiç izlemiyor bile içiniz rahat olsun. Bedava dağıtılan zaman gazeteleri neyse bu da o, insanları zehirleyen yayınlar işte.

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    STV izleyicisi olduğunu düşündüğünüz çoğu kişi hiç izlemiyor bile içiniz rahat olsun. Bedava dağıtılan zaman gazeteleri neyse bu da o, insanları zehirleyen yayınlar işte.
    bak işte zaman gazetesini beğeniyorum.
    ama hiç bedavadan edinemedim
    kimin neyi izleyip izlemediğiyle çok ilgilenmiyorum.
    sadece kendinin beğenmediği herhangi bir televizyon kanalını izleyen kitleye hakaretamiz yaklaşımlar yobazlığın dik alasıdır diyorum.
    hep diyorum da,
    kime diyorum?
    Arda_Karaca, mata, hercul3367 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay budur Hocam son noktayı koymuş.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

suhatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    yarıldım gülmekten

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    dizideki hatayla mı dalga geçiliyor yoksa mizansenle mi?

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dizideki hatayla mı dalga geçiliyor yoksa mizansenle mi?
    Mizansenin ucuzluğuyla

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    SAMSUNG SMART TV nin sunduğu KÜÇÜK KIYAMETİ izlemek için İMAN 5D gözlüklerinizi kullanmayı UNUTMAYIN....

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:04 ----------

erro, banno1957 ve haojin2005 bunu beğendiler.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kimin neyi izleyip izlemediğiyle çok ilgilenmiyorum.
    sadece kendinin beğenmediği herhangi bir televizyon kanalını izleyen kitleye hakaretamiz yaklaşımlar yobazlığın dik alasıdır diyorum.
    hep diyorum da,
    kime diyorum?
    Dizi beğenilmeyebilir,program beğenilmeyebilir,ama büyük bir kitle tarafından KANAL beğenilmiyorsa yobazlık yapmak dışında vardır elbet birşey...
    Kanal başlıca din yobazlığı yaptığı için olabilir mesela..
    Hakaretamiz yaklaşım demeyelimde,senaryolardaki herşeyin altında ''gerçek hikayelerden alınmıştır!'' yazıyor diye oturup hallerine ağlayan örn. teyzeye ''ah be teyzem inanma şunlara'' gibi bir yaklaşım diyelim biz buna..
    Tartışma yaratmak için söylemedim yanlış anlamayın..
    İzleyicisine bukadar baştansavma bir yayın sağlayan kuruluşun arkasında nasıl bir ekip var merak ediyorum doğrusu
    Bunu görüncede insanların aklı Stv izleyici kitlesine (büyülenmiş gibi izleyen kitle) gidiyor doğal olarak

Motosikleti
    STV diyince aklıma hep o boğuk ve kindar sesiyle ana haber bülteninde ergenekon ve balyoz davalarının haberlerini okuyan dışses geliyo. Çoğu haberin de abartılı veya yalan olduğu kanıtlanmıştır ama kimin umrunda. RTÜK'ün hiç ceza kesmediği bir kanaldan söz ediyorum.
    inzell, erro ve Kerem Akın bunu beğendiler.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    STV diyince aklıma hep o boğuk ve kindar sesiyle ana haber bülteninde ergenekon ve balyoz davalarının haberlerini okuyan dışses geliyo. Çoğu haberin de abartılı veya yalan olduğu kanıtlanmıştır ama kimin umrunda. RTÜK'ün hiç ceza kesmediği bir kanaldan söz ediyorum.
    Haber bültenleri apayrı bir konu zaten

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizi beğenilmeyebilir,program beğenilmeyebilir,ama büyük bir kitle tarafından KANAL beğenilmiyorsa yobazlık yapmak dışında vardır elbet birşey...
    Kanal başlıca din yobazlığı yaptığı için olabilir mesela..
    Hakaretamiz yaklaşım demeyelimde,senaryolardaki herşeyin altında ''gerçek hikayelerden alınmıştır!'' yazıyor diye oturup hallerine ağlayan örn. teyzeye ''ah be teyzem inanma şunlara'' gibi bir yaklaşım diyelim biz buna..
    Tartışma yaratmak için söylemedim yanlış anlamayın..
    İzleyicisine bukadar baştansavma bir yayın sağlayan kuruluşun arkasında nasıl bir ekip var merak ediyorum doğrusu
    Bunu görüncede insanların aklı Stv izleyici kitlesine (büyülenmiş gibi izleyen kitle) gidiyor doğal olarak
    büyük bir kitle tarafından KANALIN beğenilmemesi bizi "vardır elbet birşey" sonucuna değil bu topraklarda şiddetli bir tahammülsüzlük, nefret söylemi ve yobazlık olduğu sonucuna götürür.
    teyzelerin ne izlediği, neden izlediği birilerini gerim gerim geriyosa esas orda "vardır elbet birşey".
    ilgilenmek bir tarafa insanların izlediği bir tv kanalı yüzünden ne aptallıkları kaldı, ne ulumaları.
    içeriğin eleştirilmesi ile bir kaşık suda boğma marifeti ile bi kısım insanı bu coğrafyadan silme gayreti arasında epey kalın bir fark vardır.
    misali inceleyiniz;

Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesefki bunları seyreden ve bunlara inanan bir %51 miz var
    yaşını başını almış ama zihni ergenleşememiş ve pek zekice gülümseyemeyen bu iri abimiz eğitim, zeka ve kültür konusunda pek iddialı ama tahmin edileceği üzere laf salatası olmaktan öte olmayan bir nefret söylemiyle konuyu değerlendiriyor.
    malumunuz böyle bir değerlendirme stv'nin ibretlik dizilerini huşu ile izlemekten öte bi entelektüel bakış gerektirmiyor

türkiye'de şiddetli bir yobaz çağdaşlık problemi vardır ve bu stv izlenmesinden çok daha köklü ve büyük bir problemdir.
    bi görün artık.

bütün kanallar kanal d olsa, bütün gasteler cumhuriyet olsa he mi?
    tekrar ediyorum;
    stv izlemem, zaman gastesini, özellikle haftasonu kültür-sanat ağırlıklı eklerini beğenir ama çok da takip etmem.
    bundan kimene?
    ergenekon - balyoz iddian havada kalıyor ama velevki doğru; yalan haber hukuki bir meseledir, gereğini bi kısım "vatanperver" linç marifetiyle yerine getirmeye kalkıyorsa o coğrafya moderniyle-gayrimoderniyle yobazlığın kol gezdiği, şiddetin egemen olduğu bir ucube coğrafyadır.
    güzelleştirmek de stv izleyeni linç etmekle değil entelektüel bir aydınlanmayla olur.
    varsa stv izlemekten ve dahi televizyon izlemekten, facebooka girmekten daha iyi bildiğin birşey;
    onu yap, onun propagandasını yap.
    ama böyle yapma.
    acayüp bunu beğendi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafada sarık, birbuçuk karış sakal, yelek ve şalvar. ayakta mesh.. Kadronun üniforması bu..
    Çekim yaparlarken görmüştüm.
    Vitrine ağzı laf yapan çocukları koyuyorlar.. Kanadalı i.. haham TUNCAY GÜNEY gibi...
    iptaluyelik02 bunu beğendi.

Motosikleti
    bütün kanallar kanal d olsa, bütün gasteler cumhuriyet olsa he mi?
    tekrar ediyorum;
    stv izlemem, zaman gastesini, özellikle haftasonu kültür-sanat ağırlıklı eklerini beğenir ama çok da takip etmem.
    bundan kimene?
    ergenekon - balyoz iddian havada kalıyor ama velevki doğru; yalan haber hukuki bir meseledir, gereğini bi kısım "vatanperver" linç marifetiyle yerine getirmeye kalkıyorsa o coğrafya moderniyle-gayrimoderniyle yobazlığın kol gezdiği, şiddetin egemen olduğu bir ucube coğrafyadır.
    güzelleştirmek de stv izleyeni linç etmekle değil entelektüel bir aydınlanmayla olur.
    varsa stv izlemekten ve dahi televizyon izlemekten, facebooka girmekten daha iyi bildiğin birşey;
    onu yap, onun propagandasını yap.
    ama böyle yapma.
    Olur öyle şeyler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)