Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kız arkadaşınızmı motosikletinizmi

Motovento
    REKLAM ALANI
    hemsta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar siz kız arkadaşınızımı yoksa motosikletinimizi tercih edersiniz..bu konu gayet çelişkili galiba...herhalde altınızda bi cbr1000 varsa kızı unutursunuz dimi yada motor eskiyince gelir aklınıza motorla gezdiginiz günler..ama altınızda bi peugeot (pejo) 103 varsa ozaman 50 model ibrahim tatlısesi bile tercih edebilirsiniz ..sizce hangisi kızmı,motormu yoksa motorlu bi kızmı..........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tabiki motorlu bir kız.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Bu saçma konu daha önce de cok açılmıştı. Bir insan ile bir makineyi karşılaştırmak çok saçma.. "Kız arkadaş" kavramını bir nitelendirmek vardır önce.. Kız arkadaş vardır, sevgili vardır, takıldığın kız vardır.. Eğer senin için canın olan bir insandan söz ediyorsan değil motosiklet, uzay mekiği verseler değişmezsin.. Bunu kavrayamamış insanlar ise benim gözümde daha cok çiğ insanlardır..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Cenk +1000000000000000000000000
    Aşk varsa dünyayı değişmem. Senin kız arkadaş dediğin aslında ne kız vardır kız vardır. Motor vardır motor vardır. Sevgili ile motoru nasıl karşılaştırabilir ki insan.

Sen şimdi uyan gecenin 05:20 sinde bak siteye bu başlığı gör töbe töbe estağfurullah.
    Sadobey

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    bahsettiğiniz kız sevdiğinizse zaten sizi böyle kabul etmiş demektir. ben mi motor mu diyosa bir kız onu maslak opette bırakın minibüsle eve dönsün
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

birolbirinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 125 - kanuni tiger
    bu kıyaslanamaz bir soru bir canlının hayatı cansız bir varlıkla kesinlikle karşılaştırılamaz. ama tercihin senin kadar ilgi duyan bir kız arkadaş olmalı. bence.
    ramzey 125 cc sport scooter
    kanuni motocar 200 cc

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Bence çok gereksiz ve çocukca bir soru! Kimse bir metale ömür boyu kendini teslim edemez ve yalnızlık Allaha mahsusdur. Tabii motosiklet mi, yoksa bir kız mı? Sorusuna değişik yönlerden bakarak cevap verebiliriz. Mesela ben hayatımı paylaşmayı düşündüğüm bir kız için milyon tane motosikletim olsa hepsini feda ederim ama çerezlik kızlar vardır onlar için ise 1 damla benzine bile deyeceğini sanmıyorum! ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    Alıntı cenkmenderes adlı üyeden alıntı
    Bu saçma konu daha önce de cok açılmıştı. Bir insan ile bir makineyi karşılaştırmak çok saçma.. "Kız arkadaş" kavramını bir nitelendirmek vardır önce.. Kız arkadaş vardır, sevgili vardır, takıldığın kız vardır.. Eğer senin için canın olan bir insandan söz ediyorsan değil motosiklet, uzay mekiği verseler değişmezsin.. Bunu kavrayamamış insanlar ise benim gözümde daha cok çiğ insanlardır..
    İşte cevap bu seni kutluyorum dostum
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler