Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

yerde cüzdan buldum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    at çöpe diyen arkadaş! ya kaybolan cüzdan seninki olsaydı?
    audioslave bunu beğendi.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    at çöpe diyen arkadaş! ya kaybolan cüzdan seninki olsaydı?
    Sağlık olsun derdim.

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    Bana gönder ben bulurum sahibini

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    dürüstlüğün için tebrik ediyorum seni ( eskiden bunu yapmayanı ayıplardık ama.. )
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Bende kuryelik yaparken bulmuştum bir cüzdan. bir sürü kart vardı. bir tane öğrenci kimliği vardı, arkasında numarası yazıyor. üniversiteyi aradım durumu anlattım, adamın numarasını vermediler. benim numaramı aldılar adama ilettiler, adam beni arıyor diyor ki, ben cüzdanımı mı düşürmüşüm yaauu. ulan bilgi üniversitesine gidiyorsun bir cüzdana ne sahip çıkabiliyorsun ne de cüzdandan haberin var.
    Bu gibi durumda bankanın müşteri hizmetlerini ara, kendi numaranı bırak, o kişiyi banka arayıp senin numaranı verirse verir, olmassa polise molise güvenmemek lazım, alır tutanak tutar atar sağa sola yıllarca kalır öyle.

Bir keresinde flash bellek bulmuştum, adam ingiliz mi amerikalı mı neyse. içindeki dosyalara bakarken resimleri gördüm, bir fuarda çekilmiş bir sürü resim. bir stand, stand ta bir şirket ismi ve şirketin url adresi. şirketin web sitesine girdim baktım bu adam genel müdürmüş. mail attım, 10 dakika sonra beni aradı. gittim ataşehirde şirketine teslim ettim güvenliğe. yani şimdi birazda zeka istiyor bu işler, kayıp eşyanın sahibini bulmak şimdilerde kolaylaştı. en azından bulunan yerde bulunabilir sahibi.

Motosikleti
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende kuryelik yaparken bulmuştum bir cüzdan. bir sürü kart vardı. bir tane öğrenci kimliği vardı, arkasında numarası yazıyor. üniversiteyi aradım durumu anlattım, adamın numarasını vermediler. benim numaramı aldılar adama ilettiler, adam beni arıyor diyor ki, ben cüzdanımı mı düşürmüşüm yaauu. ulan bilgi üniversitesine gidiyorsun bir cüzdana ne sahip çıkabiliyorsun ne de cüzdandan haberin var.
    Bu gibi durumda bankanın müşteri hizmetlerini ara, kendi numaranı bırak, o kişiyi banka arayıp senin numaranı verirse verir, olmassa polise molise güvenmemek lazım, alır tutanak tutar atar sağa sola yıllarca kalır öyle.

Bir keresinde flash bellek bulmuştum, adam ingiliz mi amerikalı mı neyse. içindeki dosyalara bakarken resimleri gördüm, bir fuarda çekilmiş bir sürü resim. bir stand, stand ta bir şirket ismi ve şirketin url adresi. şirketin web sitesine girdim baktım bu adam genel müdürmüş. mail attım, 10 dakika sonra beni aradı. gittim ataşehirde şirketine teslim ettim güvenliğe. yani şimdi birazda zeka istiyor bu işler, kayıp eşyanın sahibini bulmak şimdilerde kolaylaştı. en azından bulunan yerde bulunabilir sahibi.
    10 liralık flash bellek için benzin mi yaktın adamı buldun iyi güzel ben olsam dosyalarını paketler adamın emailine atardım yada gelsin kendisi alsın

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    adam gavur olduğu için daha bi önemsedim meseleyi. hem türk milleti hakkında da iyi zan besler. adamı arayıp para istesen, para ver ben getiriyim desem iyi mi olur. insanlık görsünler de ibret alsınlar. çok yanlış yoldasın mengu. birde diyorsun ki bulduğunu al at çöpe. senin paranı bulup çöpe atsınlar o zaman.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Bu tarz durumlarda en iyisi eğer kimliği varsa ve tipi genç gibiyse Facebook'tan aratmak.Eğer soyismi çok sık rastlanan bir soy isim değilse bir şekilde kendisine ulaşılabilir.Geçenlerde yerde bulduğum kimliğin sahibine öyle ulaştım.Ertesi gün gelip aldı.

kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    benimde bir keresinde içinde lap top olan çantam düşmüşdü motordan, farkettiğimde çok geç olmuştu ama sağolsun arkamdan gelen başka bir motorcu arkadaş görmüş 30 dk sonra aradı beni gittim aldım
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Keske hic bulmasaydin .

Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    At çöpe, başkası uğraşsın. kısa ve öz.
    Herkes senmi olmuş ?

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    parayi al cuzdani cope at.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı aytacaksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    parayi al cuzdani cope at.
    capa kan merkezi önüne trombosit vermek için sıra bekliyordum baktım yerde 5 tl lan dedim alayım mı almayım mı elime aldım benden bu para cıkar deyip yere geri attım.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    At çöpe diyen arkadaşlar veya parayı alda öyle at diyenler arkadaş olurmu hiç ya belki bir gazinin maaşı o yada emekli bir amcamızın yazık değilmi bir nüfus cüzdanını bile çıkarırken hem dünyanın parası gidecek belki çok ihtiyaç sahibi birinin, bence bu kafa yapınızı değiştirin iyilik herzaman kazandırır size yoksa eskiden dış kapıyı kapatmadan yatan birbirine o kadar güvenn toplum değişir kapısna kaç kilit vracağını şaşıran 5 lira için birbirni kesen bir toplum oluruz ve oldukta sayılır biz gençler iyi olalımki çocukalrmızda bize bakıp eskisi gibi birbirne güvenen insanlar olsunlar yoksa ne mahalle arkadaşlıkları ne komşuluk ne dostluk kalacak ve gerçekten tek dişi kalmış canavara dönüşeceğiz
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

Motosikleti
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes senmi olmuş ?
    Ben yerde cuzdan gorsem dokunmam bile atmama da gerek kalmaz o yuzden, bos bos konusuyosun. Cuzdani sahibini arayip verdiginde paramin yarisini calmissin derse gorursun dunyayi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Ben yerde cuzdan gorsem dokunmam bile atmama da gerek kalmaz o yuzden, bos bos konusuyosun. Cuzdani sahibini arayip verdiginde paramin yarisini calmissin derse gorursun dunyayi.
    paranın yarısını alan adam cüzdanımı geri getirir?
    # motosikletle.blogspot

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yaa mengu kardeş, sen erol taş gibi adamsın.
    hem sevilmiyosun, hem de sensiz film dönmüyor
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)