Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nohut Adam Fırat'tan

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    selamlar millet, bugün pek girmediğim bir sosyal paylaşım sitesinden sizin için birşeyler derledim.
    umarım beğenirsiniz

- Yemek yedikçe yiyesim, yemedikçe yemeyesim, evde oturdukça oturasım, çıktığımda girmeyesim geliyor. Yani ya hiç yapmıyorum ya hep yapıyorum.

- Şimdi bu mandalinalar portakalların çocukları değil miymiş? enee

- yaşlılığımla ilgili tek hayalim : adres soran insanlara kısık gözlerle bakıp “şimdiye kadar oraya giden hiçkimse geri dönemedi evlat” demek.

- allam sen beni sıradan çinko karbon pil olarak mı yarattin yareppim. bu tembelliğim nerden geliyor böyle..

- Derste : 1+1=2 / Örnek Çözerken : 1+2+1=4 / Sınavda : Osmanın 4 portakalı var birisini yiyor birisini atıyor güneşin kütlesini hesaplayınız.

- Keşge sevmediğimiz insanları uçak yapıp camdan dışarı atabilseydik. ehe

- allam yeea mutlu olmak için başkasına ihtiyaç duymayın bence sonra üzülmeli sıkılmalı şeyler oluyo ben salçalı ekmekle bile mutlu oluyom ki.

- eneee insan sevdiğini hiç üzer mi yeeaa. üzüyosa sevmiyodur demi? nasıl da bildim en birinci benim. yüs puan bana :D

- GTA oyununda ambulansla bir kişiyi kurtarmaya çalışırken 10 kişiyi çarparak öldürdüğüm doğrudur.

- enee sabah bi kız gördüm geyikli tayt giymiş ama aşırı kilolardan o geyik gerile gerile gergedan olmuştu. ehe

- Bazen kendimi iyi hissetmiyorum ama kendimi kötü de hissetmiyorum. Bazen resmen kendimi hissetmiyorum.

- Yok babet giymesin , yok topuklu giymesin , converse hiç giymesin.. ee nal mı takacak bu kızlar? sıç bok!

- eneee uzun kollu giysem pişiyom kısa kollu giysem üşüyom ne biçim değişik hava olmuş.

- Öff şindi şöyle bi yeşil erik olaydı bol tuzlu. ehe

- 100 metreden kayaya kafamı vursam beynim dışarı fırlasa... ellerime alsam beynimi vıcık vıcık! eneee! midem bulandı. intehar zaten günah ki

- Yolda el ele tutuşmayin sevgililer el gribi varmış çok yaygın bir şekilde sonunda da bol acili ölüm.. bikeresinde haberlerde izlemistim dün.

- Sevdiğimiz insanları bizden başka kimse sevmesin ya. Banane yeaa tükürürüm bak!

- allam sen kendini beğenmiş insanları bize bulaştırma. ne biçim ego ne biçim özgüven kıç tavan yapmış, ama biz sevmiyoz haberleri yok

- eneee keşge biri bizi sevse içimiz kıpır kıpır olsa ama sonradan aazımıza sıçmasa üzülmesek ne güzel olur demi? nasıl da bildim.

- Avrupa ile Asya birleştiğinde Avrasya oluyorsa , Amerika ile Asya birleşirse Amasya olur. ehe vurmayın

- Süt uykumuzu getiriyor, kahve de uykumuzu kaçırıyor. O zaman sütlü kahve içersek uyur gibi yapacağız. ehe

- ıpfı ıpfı..hayat bazen çok güzel oluyo bazen de çok bokum gibi. bazen aşırı eğlenceli bazen de aşırı sıkıcı bi ortasını bulamadı. sıç, bok!

- Ben çok şanslıymışım meğersem annem öyle dedi. aşklı gibi hayat dertleri gibili bişeyler varmış ben bilmiyomuşum onları.

- Enee 14 şubata çok az kaldı. Kopya koyun Dolly'nin 2003 yılında aramızdan ayrıldığı gün.. Toprağın bol, mekanın cennet olsun Dollycan.

- Enee şimdi kurt adamla vampir evlenirse çocukları kumpir mi olacak? ehe :D

yüzünüzden gülümseme eksik olmasın...
    Muhendis45 bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    gece vardiyasında ''Kumpir'' ve ''Amasya'' tebessümü için teşekkürler

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    haha sağolun fırat ugur gursoyun cvocukluk arkadasıymıs
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)