Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Biz Gelişemeyiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu gün tüve Motorum için muayeneye gittim.Randevulu Sıra fişimi aldım beklerken içeriye gayet şık giyinmiş bir bey girdi.Anahtarlığından anladığım lüks bir bmw sahibi.Direk kahve makinesine yaklaştı tuşlara bastı bekledi FİŞ çıkmadı,Döndü bana fiş vermiyor sen nerden aldın dedi.Bir an şakamı yapıyor diye düşündüm gayet ciddiydi.O kahve makinesi dedim sıra fişini veren makineyi gösterdim birde söylendi kapının sağına niye koymuşlarmış kapıdan girdin içeriye, makineye yaklaştın üstünde kocaman kırmızı nesacafe yazıyor,tuşlarında cafe latte-mokacino-cappucino yazıyor tuşlarınada basıyorsun hiçmi bankalarda sıra fişi veren makine görmedin.Bu manzara bana daha çok yol kat etmemiz gerektiğini hatırlattı.Merak ediyorum nerede nasıl yetişmişler yada nasıl yetişememişler,kendilerini güzel elbiselerle,lüks pahalı araçlarla kamufle etme yolunamı gidiyorlar.Toplu taşıma araçlarını kullanırkende bu tip insanlara rastlamak mümkün.
    Hala aklımdan gitmiyor
    Benli, Mengu16, dreamkiller ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Bence tam tersi eleman fazla gelişmiş ve ileride. Kahve makinası nasıl fiş vermez diye söylenmiş baksana
    Mikuni ve sbr bunu beğendiler.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    insanların dalgınlığından paye çıkartarak kendimizi pek zeki addettiğimiz müddetçe medeni bir toplum olmamız zor görünüyor.

zengin ama salak adam işte.
    ama sen öyle misin ya.
    hem sıra makinesi ile kahve makinesini ayırdedebiliyorsun hem de gelişmişsin
    anil89tas, NoMotorNoCry, makseli ve 9 diğerleri bunu beğendiler..
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    vergi iade formu doldurcak herhalde fiş arıyor herşeyden boşver sen
    frantisec bunu beğendi.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    o bişey değil. bundan 3 yıl önce kgs gişesinde durup bir servis minibüsünün neden ilerlemediğini merak ettim, bir adam elinde bir bilet (ilk girişte alınan) bu bileti kgs gişesine gösteriyor olmuyor, içine sokmak istiyor delik bulamıyordu.
    frantisec bunu beğendi.

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insanların dalgınlığından paye çıkartarak kendimizi pek zeki addettiğimiz müddetçe medeni bir toplum olmamız zor görünüyor.
    medeniyet derken sen bu işin dışındasın,hacı hocalar medeniyetten korkar.Laf sokmaya calışmanıda kuyruk acını hafifletme operasyonu olarak düşünüyorum
    hatırlarsan sana öyle zeka ürünü bir tekerleme yazmıştım
    usta bahçevanım
    sebze ekerim
    kuvvet mira kaşınma diye devam edip senin ağmanla biten sonucu söylemeyim şimdi

işin özü dalgınlıkla alakası yok,mallıkla alakası var..
    ero__ bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Sen sıra makinesiyle kahve makinasını ayırt ediyosun da noluyo.Bak adamın altında BMW var

Allah bilir iphone'la mesaj çekmeyi bile beceremez o adam.Ama bizim çoluk çocuğun elinde oyuncak oldu bu akıllı telefonlar.Bizim milletin ayranı yok içmeye , tahteravanla gider zıçmaya.
    ozrace bunu beğendi.

Motosikleti
    xt 600
    Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    medeniyet derken sen bu işin dışındasın,hacı hocalar medeniyetten korkar.Laf sokmaya calışmanıda kuyruk acını hafifletme operasyonu olarak düşünüyorum
    hatırlarsan sana öyle zeka ürünü bir tekerleme yazmıştım
    usta bahçevanım
    sebze ekerim
    kuvvet mira kaşınma diye devam edip senin ağmanla biten sonucu söylemeyim şimdi
    senin ağzından salyadan gayri zeka ürünü pek bişey göremedik frankocan

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen sıra makinesiyle kahve makinasını ayırt ediyosun da noluyo.Bak adamın altında BMW var

Allah bilir iphone'la mesaj çekmeyi bile beceremez o adam.Ama bizim çoluk çocuğun elinde oyuncak oldu bu akıllı telefonlar.Bizim milletin ayranı yok içmeye , tahteravanla gider zıçmaya.
    heheheh

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Aslında komik bişey olmuş gerçekten, ama bunun gelişmişlikle ilgisi yok, adam fazlasıyla dalgınmış gösterdiği tepki de fazlasıyla komik o kadar. İnsanların kafası çok dolu olduğunda çok işi olduğunda böyle şeyler olabiliyo bir bilgisayar gibi 50 tane işlemi aynı anda çalıştırabilen makineler değiliz.
    frantisec bunu beğendi.

senin ağzından salyadan gayri zeka ürünü pek bişey göremedik frankocan
    usta bahcevanım ben
    sebze ekerim... Hala gecerli sana bu tekerleme

Motosikleti
    xt 600
    usta bahcevanım ben
    sebze ekerim... Hala gecerli sana bu tekerleme
    erkeklerde gözün varsa buyur gel azizim.
    hası burda

erkeklerde gözün varsa buyur gel azizim.
    hası burda
    hahah gene böyle yazmıştın işte 2 dakika sonra ağlamaya başlamıştın,şikayet butonları calışmaya başlamıştı.Tanıdığın bütün arkadaşlarına özelden msj attın şikayet edin la bunu falan dedin .Yazmaya Mecbur etme istersen kuyruk acını sineye çek bence

Motosikleti
    xt 600
    mesajlara bak hele;
    frantico'dan gelişmişlik dersi

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında komik bişey olmuş gerçekten, ama bunun gelişmişlikle ilgisi yok, adam fazlasıyla dalgınmış gösterdiği tepki de fazlasıyla komik o kadar. İnsanların kafası çok dolu olduğunda çok işi olduğunda böyle şeyler olabiliyo bir bilgisayar gibi 50 tane işlemi aynı anda çalıştırabilen makineler değiliz.
    Dalgınlık olsaydı inan o kişinin tepkisi farklı olurdu,gülerdi yada dalmışım derdi tepkisi değişik olurdu.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Sadece komik bir olay ki ülkemizde cok rastlanıyor. Mesela tuvaletlerde alıcılı klozetler var. tuvaletini yapıyosun hıc sıfonu cekme basma derdı yok. goruyo ( görme olayı ilginç tabi ve kendılıgınden senın ısın bıtınce sıfonu cekıyor. adam bunu bılmedıgı ıcın, benım gıbı sıfonu nerden cekıcez napıcaz nasıl olucak dıye yarım saat tuvalette ugrasıyor. sonra klozetın onunden bı cekılıyor su akıyor. vay arkadas dıyor ve ogrenıyor. bunlar normal. gelişmekle alakası yok. konu acarken lutfen dusunerek acalım. dunden beri 2. kez oluyor bu. baslıkla konunun bı alakası yok. dıkkat edelım lutfen
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

mesajlara bak hele;
    frantico'dan gelişmişlik dersi
    raki,ringe çıkmak istemiyorum, işe gideceğim o yüzden yoksa senin meydan okuyuşlarına ringe çıkardım.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    aynı milletten olup, milletin bir kısmının hatalarının farkına vararaktan "bu millet adam olmaz" demenin iki manası vardır
    1-ben bu milletten değilim
    2-ben bu millettenim ama beni temsil vazifesi bu hatalı şahıslarındır, o işe karışmıyorum

selamun aleyküm
    NoMotorNoCry bunu beğendi.

Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece komik bir olay ki ülkemizde cok rastlanıyor. Mesela tuvaletlerde alıcılı klozetler var. tuvaletini yapıyosun hıc sıfonu cekme basma derdı yok. goruyo ( görme olayı ilginç tabi ve kendılıgınden senın ısın bıtınce sıfonu cekıyor. adam bunu bılmedıgı ıcın, benım gıbı sıfonu nerden cekıcez napıcaz nasıl olucak dıye yarım saat tuvalette ugrasıyor. sonra klozetın onunden bı cekılıyor su akıyor. vay arkadas dıyor ve ogrenıyor. bunlar normal. gelişmekle alakası yok. konu acarken lutfen dusunerek acalım. dunden beri 2. kez oluyor bu. baslıkla konunun bı alakası yok. dıkkat edelım lutfen
    Çok düşündüm emin olun, on numara giyim kuşam,on numara arabalar,gezmeler tozmalar bile örtemiyor kişinin cahilliğini.
    Tuvalet dediniz bende bir örnek vereyim yurt dışında bir umumi tuvalette sifonu cekmezsenin kapı acılmıyor,Biz tuvaletten cıktık diğer tuvaletlerden birinden kapı yumruklama sesi içerde kaldım gibisinden.Görevli geldi ve durum düzeldi.Bu dediğinizi anlarım ama aynı kefede olsaydı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:00 ----------

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı milletten olup, milletin bir kısmının hatalarının farkına vararaktan "bu millet adam olmaz" demenin iki manası vardır
    1-ben bu milletten değilim
    2-ben bu millettenim ama beni temsil vazifesi bu hatalı şahıslarındır, o işe karışmıyorum

selamun aleyküm
    Erbakan ne diyor bu konuda ?

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Erbakan ne diyor bu konuda ?
    Aziiz ve muhterem din kardeşlerim
    NoMotorNoCry bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)