Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Koleksiyonum (silgi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    genele tek başına hiçbir anlam ifade etmeyen bir nesne
    belirli bir emek ve zaman harcanarak biriktirilince insanları ne kadar etkiliyormuş
    jimpam bunu beğendi.
    harley is making love with davidson

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    koleksiyoncunun 15-18 yaşlarında olması lazım. ben bu silgilerin çoğunu hatırlamıyorum, iki tane var, birisi faber castell, diğer adel marka silgilerdi. ben 1988 de ilkokula başlamıştım. ortası delikli silgi de vardı, ipi ortadan geçirip boyna asmak içindi. krampon şeklinde suluk vardı, siyah önlük, kara tahta, asık suratlı, yaşlı, sevimsiz gaddar öğretmenler, okuldaki hademelerin gaz yağı ile tutuşturdukları kömür sobaları, o sobaların demirleri de olurdu, hoca bizi o demirle döverdi, hey gidi seksenler.
    jimpam bunu beğendi.

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koleksiyoncunun 15-18 yaşlarında olması lazım. ben bu silgilerin çoğunu hatırlamıyorum, iki tane var, birisi faber castell, diğer adel marka silgilerdi. ben 1988 de ilkokula başlamıştım. ortası delikli silgi de vardı, ipi ortadan geçirip boyna asmak içindi. krampon şeklinde suluk vardı, siyah önlük, kara tahta, asık suratlı, yaşlı, sevimsiz gaddar öğretmenler, okuldaki hademelerin gaz yağı ile tutuşturdukları kömür sobaları, o sobaların demirleri de olurdu, hoca bizi o demirle döverdi, hey gidi seksenler.
    Arkadasim sen nasi bir cocukluk yasadin da bi silgiden bu noktaya geldin saglicakla kal.

---------- Post added at 17:32 ---------- Previous post was at 16:22 ----------

Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genele tek başına hiçbir anlam ifade etmeyen bir nesne
    belirli bir emek ve zaman harcanarak biriktirilince insanları ne kadar etkiliyormuş
    Degil mi ya? ))

---------- Post added at 17:35 ---------- Previous post was at 17:32 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arı maya'lı silgi göremedim.
    büyük eksiklik!
    ----------------------------------------
    tamam tamam gördüm.

on numara kolleksiyon.
    Evet lutfen ama orda duruyo kapi gibi...gururum benim !
    sbr bunu beğendi.
    ...

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    4 yıllık mimarlık öğrencisiyim, benim de elimden ne silgiler geldi geçti ama kadar afillilerini görmemiştim en alengirlisi kalem silgi oldu (basmalı kalem gibi) evde var bitane ama kargosu silgiden pahalıya gelir :D
    jimpam bunu beğendi.

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Silgiler on numara.Bende jip olanından bulmuştum ilginç gelmişti almıştım.Önce lastikler eridi sonra kaporta aksamı en son tavanı bitirmiştim sile sile
    jimpam bunu beğendi.

Alıntı anil89tas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 yıllık mimarlık öğrencisiyim, benim de elimden ne silgiler geldi geçti ama kadar afillilerini görmemiştim en alengirlisi kalem silgi oldu (basmalı kalem gibi) evde var bitane ama kargosu silgiden pahalıya gelir :D
    Evet cok cesitliler ))evdeki nasil bi silgii

---------- Post added at 19:16 ---------- Previous post was at 19:14 ----------

Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silgiler on numara.Bende jip olanından bulmuştum ilginç gelmişti almıştım.Önce lastikler eridi sonra kaporta aksamı en son tavanı bitirmiştim sile sile
    Aaaa jip mi ben hic gormedim sen nerden aldin o jip seklinde olani enteresanmis
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.
    ...

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    başta evet takıntı gibi geliyor koleksiyon yapan insanlar ama sonra ortaya çıkan emeği, ürünü görünce anlaıyorsunuz çok güzel bir şey olduğunu.

silgi, cetvel vs saçma demeyin. 60 yaşına geldiğinizde torununuza biz bunlarla silerdik yazıları dersiniz de anlamaz delete tuşunuz yok muydu dede der de gösteremezsiniz bu alet edevatı
    jimpam bunu beğendi.
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    vay arkadaş şekerci dükkanı gibi =) o sünger boblu olanları nerden aldın? bide angry bird olanları? çok güzeller yahu,yurt dışı demezsin umarım =)
    jimpam bunu beğendi.
    Karadeniz - Giresun.

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    "For really big mistakes" haha bana da lazımmış bundan bi tane.. Güzel koleksiyon.. Ben de diecast koleksiyonumu koyayım bi ara, evet yapayım bunu
    jimpam bunu beğendi.

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    benim pul koleksiyonum vardı 4 defter..
    mektupsuz kalan bir dünyada daha bi manidar artık.
    jimpam ve kamsea bunu beğendiler.

Alıntı phradrel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başta evet takıntı gibi geliyor koleksiyon yapan insanlar ama sonra ortaya çıkan emeği, ürünü görünce anlaıyorsunuz çok güzel bir şey olduğunu.

silgi, cetvel vs saçma demeyin. 60 yaşına geldiğinizde torununuza biz bunlarla silerdik yazıları dersiniz de anlamaz delete tuşunuz yok muydu dede der de gösteremezsiniz bu alet edevatı
    gerçekten bende bakınca mutlu oluyorum ''vay beee'' diyorum kendime.Ama muhtemelen değil torunlarım çocuklarıma bile vermem...ayrı silgi alırım, benimle birlikte de gömdürrüm koleksiyonumu... =) gerisi beni ilgilendirmez=)

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:05 ----------

Alıntı ScaLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "For really big mistakes" haha bana da lazımmış bundan bi tane.. Güzel koleksiyon.. Ben de diecast koleksiyonumu koyayım bi ara, evet yapayım bunu
    o boyutu en büyük olan silgim...üzerinde yazanda onunla alakalı zaten

bence sende koy koleksiyonunun fotoğraflarını gözümüz gönlümüz açılsın... =)

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:08 ----------

Alıntı tavares adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim pul koleksiyonum vardı 4 defter..
    mektupsuz kalan bir dünyada daha bi manidar artık.
    kesin çok güzeldir, mektup konusunda haklısın ama sevin diye söylüyorum geçen askerdeki bi arkadaşıma mektup gönderdim hatta baya bi arkadaş gönderdik 20 tane falan...yani hala var kullananlar =)

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:11 ----------

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay arkadaş şekerci dükkanı gibi =) o sünger boblu olanları nerden aldın? bide angry bird olanları? çok güzeller yahu,yurt dışı demezsin umarım =)
    evet cıvıl cıvıl =)
    sünger bob lular göztepe deki barker dn almıştım bide panel kırtasiye(atatürk cad.) var angry bird leri de acıbadem deki nokta kırtasiyeden yada megavizyondan bulabilirsin=)
    ...

airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    en kalitesi milan marka,sildimi iz bırakmazdı.En garibanı da delikli silgi ki bazen silerken kağıdı yırtar.
    jimpam bunu beğendi.
    Atari kolum buzuldugunda böyle üzülmüştüm.
    Bide motorumu sattıgımda...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    lise,üniversite,master,doktora hala bir silgim yok kendimi yetim gibi hissettim
    jimpam bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

DünküÇocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25 2019
    helal olsun tebrik ettim ben bırak koleksiyon yapmayı bir silgiin sonunu bile goremeyen insanım ya hep mi kaybolur
    jimpam bunu beğendi.

Alıntı airhead adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kalitesi milan marka,sildimi iz bırakmazdı.En garibanı da delikli silgi ki bazen silerken kağıdı yırtar.
    milan da iyidir ama benim favorim başka...çok daha iyi bi marka var ki bence en iyisi.

---------- Post added at 00:50 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lise,üniversite,master,doktora hala bir silgim yok kendimi yetim gibi hissettim

=) ben tüm mt adına biriktirdim zaten hissetme sen kendini kötü... =) :D
    ...

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    mükemmel bişey. yalnız sünger bop hayranı olan kızıma 1 tanesini hediye edermisin
    jimpam bunu beğendi.

Alıntı DünküÇocuK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun tebrik ettim ben bırak koleksiyon yapmayı bir silgiin sonunu bile goremeyen insanım ya hep mi kaybolur
    herkes kaybediyormuş yahu kim görse aynı tepki...sanırım hepsini ben buldum
    çok teşekkürler bu arada=)
    ...

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Helal olsun bende 1 silgi 1 aydan fazla durmazdı .Silgi cenneti kurmuşun maşallah.
    jimpam bunu beğendi.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    DMO nın verdiği yuvarlak silgiyi göremedim
    jimpam bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Çok güzel )
    jimpam bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)