Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yeni motor için ek iş ne yapılabilir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Selamlar,

Başlıktan da anlaşılabileceği üzere normal işim dışında bir ek iş daha yapmak istiyorum.. Mesai saatlerim hafta içi 08:30 - 18.00 ve iki haftadabir cumartesi 09:00 - 13:00. Aslında çalıştığım firmada yönetici pozisyonunda çalışmama rağmen istediğim motoru almak için bünyeyi zorlamayacak bir iş yapmak istiyorum.. Hafta içi akşamları 3-4 saat çalışabilirim diye düşünüyorum mesaiden sonra.. Ama bir türlü işin içinden çıkamadım.. Malum İstanbul'da ve yalnız yaşıyorum. Hayat oldukça pahalı ve ben 33 yaşındayım şu zaman çalışmazsam bundan sonra bu şekilde çalışmak çok daha zor olur.. Şimdi lütfen mantıklı cevaplarla ne iş yapılabilir bir akıl verseniz.. Herkese kafa patlattıkları için teşekkür ederim..

Not: Yeni motor ne düşünüyorsun diye soracak arkadaşlar illaki olacaktır VFR800 istiyorum 16.000-17.000 lira civarı temiz bir ikinci el.. Mevcut motorum 6000.7000 lira arası eder yani daha çok çalışmam lazım
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    aslında bi kac fikr var pizzacı ve burgercilerde part time calısabilirsiniz kuryelik yapabilirsiniz
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Galiba öyle bir şey yapacagız..

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bende gazete dağıtım işine çıkmayı düşünüyorum. Şu an için ailem (eşim ve annem) biraz problem yaratıyor.
    Onları ikna edebilirsem, sabah 4-6 arası çalışacağım. Size de tavsiye ederim.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Buda olabilir tabi.. Neden olmasın.. :( pazara çıkıp hafta sonları tezgahmı açsam diye düşünüyorum

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gizli özel kurye...
    dreamkiller bunu beğendi.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Yalnız bunları benim makina ile yapmam zor.. Kazandıgımdan fazlasını harcarım benzine

Sıradan kurye mantığını çıkar aklından. Gece çalışan, hızlı teslimat yapan, ürün ayrımı yapmayan özel taşıyıcı.
    www.motorumla.net

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıradan kurye mantığını çıkar aklından. Gece çalışan, hızlı teslimat yapan, ürün ayrımı yapmayan özel taşıyıcı.
    benim aklıma bişi geliyor ama...
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Abi ne sevdaymış seninki...
    Benim biraz kredi ve kredi kartı borcum var. Onları hafifletmek için çalışmayı düşünüyorum.
    Pazar işi tabi ki daha iyi ama öyle tezgah açacagım demekle olmaz. Yerini kullanmayan biriyle konuşup, yerini kiralamanız gerekli. Ayrıca satmayı düşündüğünüz ürünü iyi araştırmanız lazım. Bunun için de gecenin erken saatlerinde uyanmak falan... yorucu o iş.
    Pazara çıktığım günler geldi aklıma

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    @Chronix @inzell ne ettiniz abi ya yuh ulen millet yanlıs anlayacak..

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Istanbulda yasamanın faturası işte abi :/ Nekadar kazanırsan kazan en ufak hayale ulaşabilmek için daha fazla ömrümüzden yememizi istiyor bu şehir

Çalışma temposu+gelir nekadar artarsa artsın sonucunda açıklar hemen ona göre şekil alıyor bu şehirde, nasıl oluyorsa

Umarım aklına yatan, ömründen yemiycek güzel fikirler bulabilirsin Şuan sahip olduğun iş uygunsa ekstra alabilirsin, aksi taktirde konsantre olmaya çalışman... en hafif işte bile zihinen aşırı yorucu olur
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Valla kardeşim doğru demişsin.. Allah'tan çalışmaktan gocunan biri değilim yoksa halimiz harap.. Şu anki işim ekstra almaya müsait değil malesef lakin müzisyenlikte var Ser'de belki bir iki akşam leş barlarda çalıp para kazanma durumu olabilir.. Aklımda şimdilik bir iki tane fikir var öncelikle onlara eğileceğim, birincisi özel kuryelik ama et ve et ürünleri taşımamak kaydı ile bir iki tanıdığımın özel ajansları var, oralardan ekmek çıkartabilirim, ikinci olarak ise müzik yapabilirim ama o çok yorucu bir iş üniversite zamanından biliyorum mevcut işimi aksatmasını da istemiyorum bir yandan..

Yok be abi yanlış anlaşılmasın, şu an 120 litre bagajım var bende değerlendirmeyi düşünüyorum farklı işlerle.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok be abi yanlış anlaşılmasın, şu an 120 litre bagajım var bende değerlendirmeyi düşünüyorum farklı işlerle.
    peki peki.. O zaman et taşıma işini kombine arabalarına bırakıp biz muhabbetimize geri dönelim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Boxer BM 150 2015 Model
    kuryelik işi sıkıntı iki ay dominosta aylık 600 tl çalıştım part time olarak bi işe yaramıyor zaten hafta sonunda gidiyor yok pizzam geç geldi bedava verdin falan filan

Eğer bedenen çalışmak zor geliyorsa yazıp çizmekten anlarsan eğer

http://www.r10.net/makale-alimi-amp-...ale-yazarlari/

yukarıdaki işi yapabilirsin ben bazen para olmayınca yazı yazıp para kazandığım oluyor güzelde kazandırıyor ayda 1.000 2.000 TL kadar

Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende gazete dağıtım işine çıkmayı düşünüyorum. Şu an için ailem (eşim ve annem) biraz problem yaratıyor.
    Onları ikna edebilirsem, sabah 4-6 arası çalışacağım. Size de tavsiye ederim.
    parasını siz toplamayacaksanız getirisi düşük, siz toplarsanızda kaçak çıkıyor

Almak istedigin motor ne kadar, ne kadar sure sonra yeni motoruna sahip olmak istiyorsun. Hic birikmis paran varmı. Detayli bilgi verirsen ve 1 ad internete bagli pc in varsa sana oturdugun yerden para kazanma yontemi ogretebilirim ☺

Motosikleti
    honda cb500f
    evinde oda kirala. Airborn diye bir site var kaydoluyorsun telelefona bile indiriliyor. oraya resimleri ekliysn evin.her oxaya Kapilara kilit yaptirirsin yoksa eger. Herkes yattigi odayi kitler yatar. Fena da kazandirmiyor anladigim kadariyla.kasip malini ve sagligini kuryelikle riske atmaktan iyidir bence.

Neymiş o iş özelden yazarsanız sevinirim

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)