Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Concord tablet

Motovento
    REKLAM ALANI
    banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Temmuz ayında, Concord smartped 3 tablet aldım.2 Kez servise gitti, tam 4 ay servislerde süründü, Şubat ayı ortalarında geldi, 2 hafta kullanmadan yine bozuldu ve tekrar servisde.. Bu markayı alacaksanız tekrar düşünün.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    TV kanallarında da ballandıra ballandıra satışı yapılan bu tür ucuz tabletlerden kesinlikle uzak durun.

muhendisane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ucuz tablet almak isteyenler bu videoyu mutlaka izleyiniz.

Link:http://www.youtube.com/watch?v=VQkWHtuyJoo

Motosikleti
    Kuba STR 250
    Keşke almadan önce o marka ve markayı satan şahıs hakkında google da kısa bir arama yapsaydınız...

Zaten o markayı tanıtan "MAL" ın tanıtımlarda kullandığı isim bile gerçek ismi değilmiş...Bir insan reklam yaparken neden gerçek ismini kullanmaz.(reklamlarda sürekli ismini bir garantiymiş gibi verdiği için bunu söylüyorum) Show dünyasında olsa anlayacağız da...
    Aklınız hayaliniz alıyor mu web sitesinde 1000 küsür liraya satılan bir ürün 200 küsür liraya satılacak!
    Televizyonda satılan hiçbir mala güvenim yok.Neyse geçmiş olsun en azından bir servisi varmış;)

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    200-300 liralık tabletler bence de israf. Resim çerçevesinin biraz gelişmiş hali. Neyse şu an çoğu tablet kapasitif dokunmatiğe geçti, ilk nesil tabletlerin rezistif dokunmatiği berbat ötesiydi dokunmatikten ziyade basmatikti onlar. Aldığınız tablet bi işe yarasın istiyorsanız iPad de çok para diyorsanız ya samsung alacaksınız yada nvidia tegra platformunu kullanan tabletleri alacaksınız acer gibi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    burası motosiklet sitesi
    hemen celallenmeyin. farkındayım konu dışı bölümünde olduğumuzun, bir kere de ben söyleyeyim dedim
    biliyorsunuz çin malı motorlardan da pek randıman alamadık
    parasına göre...

ama bir hyosung gerçeği var değil mi?
    işte burada da bir güney koreli imdadımıza yetişiyor
    a7hd aldık arkadaşa
    hyundai nin tabletleri güzel arkadaşlar, ucuz da sayılır, bulabilirseniz onları tercih edin

Motosikleti
    Benim tablet 2 kez daha servise gitti Toplam 4 oldu, en son cihazı değiştirin dedim, cihazla gelen formda cihaz değişti yazıyordu ama sadece ekrana naylon yapıştırmışlar ve adaptörünü değiştirmişler.İçindeki programları bile silmeden yeni diye yollamışlar. Bugün aradım durumu "kibarca" izah ettim tekrar gönderin dediler. Bakalım ne olacak

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    ya bu tabletlerin amacı ne?
    program yüklüyemiyosun istedigin video formatını acamıyo,
    jarzı cabuk bitiyo,
    zorlamaya gelmiyo elinle biraz kas ekrana arka taraf baskı yapıyo,
    ya ona vericegim paraya 2.el laptop fln alırım en azından film izlerim bence gereksiz bi alet

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    yaklaşık 7 aydır kullanıyorum hiç bir arızada vermedi tek sıkıntı şarjdayken dokunmatik sapıtıyordu onuda sarj cihazını değişince düzeldi.

http://piranha.com.tr/product.php?product_id=322
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Motosikleti
    Evet concord macerası devam ediyor. Alet servis den geldi, batarya değişti diye servis formu düzenlemişler, lakin tablet benim tablet değil. Kullanılmış başka bir tableti yollamışlar. Arayıp hatırlarını soracağım. Komediye devam yani.

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Kendi sitesinde 1299 lira bizde sadece 249 lira

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)