Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Babasını Sokak Ortasında İşte Böyle Katletti

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu olay sırasında bıçaklı kişiye müdahale etmek oldukça güç. Olaydan sonra da kanı durdurmak isteseniz nereye bası yapacaksınız. Adam öyle bir bıçakladı ki akciğerleri delmiş bile olabilir. Böyle bir durumda yapılacak olan maalesef sadece ambulans çağırmaktır. Ama bu tarz bir yaralanmada aşırı kan kaybediliyor ve çok çabuk can veriliyor Allah rahmet eylesin, çok üzücü bir durum. Mal mal bakanları da Allah ıslah etsin. Bir gün aynı duruma düşerlerse belki anlarlar.
    Kimse düşmesin aynı duruma. Allah kimseyi düşürmesin. Ne kadar kötü olursa olsun. Ölümünü seyredenleri görmek kimseye hak görülücek gibi değil.

Moğollar yada çinliler ( net hatırlamıyorum) insanların kafasını koparıp hemen kendi vücuduna çevirirlermiş. Kafası olmayan bedenini görsün diye. Buna benzer bişey olur herhalde. ( kafa kesildikten sonra bir müddet daha beyin fonksiyonlarının çalıştığı tezine dayanan bir işkence yöntemi )
    Motora biniyoruz her an hepimiz o anı yaşayabiliriz. Allah göstermesin.

Not. Nc yi sattınmı . Bi tur borcun vardı bana
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yer istanbul yanılmıyorsam
    kısa boylu kahverengi ceketli tombul adam hemen telefon açıyor gördüğüm kadarıyla
    sokağa sonradan dahil olup işin evveliyatını bilmeyenler, adamı içmiş sızmış biri olarak ta değerlendirebilir, orda sıkça karşılaşabilirsiniz böyle durumlarla
    internet kafeden olayı bizatihi izleyen, tepki veremeyen soğan erkeklerine bir şey söylemiyorum

olay birçoğumuzun müdahale edemeyeceği kadar hızlı gelişiyor
    kimsenin adamın başına gitmemesi şoktan da olabilir, istanbulun meşhur ellemeyeyim üstüme kalır korkusu da olabilir
    mahkemeye düşerim korkusu, insani vazife anlayışının önüne geçmiş
    istanbul işte...

bu olayın gelişimi ise kolay tahmin edilebilecek bir şey değil
    ama büyük bir intikam hırsıyla yapıldığı belli, tasarlanmış, belki yıllar önce...

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013

tek yorumum bu...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen 15-16 yaşında gençler kavga ediyo.Hayt huyt bağırdım , kaybolun lan dedim , baktım dağıldılar.Sonra az ilerde yine kıstırmışlar çocuu.Bi baktım bi çocuk bana doğru koşuyo , abi elinde silah var diye bağırıyo.Ulan dedim memlekete bak , çoluk çocuk kavgası dedik , silahlar konuşmaya başladı.Polis çağırıyom lan şimdi diye bağırdım.Baktım dağıldılar.Ne biçim memlekette yaşıyoz arkadaş.16 yaşında çocuğun elinde silahın işi ne.Bu olaydan sonra çocuk kavgasını da ayırmaya korkar oldum.Asıl çocuktan korkacaksın bu devirde.50 tane sabıkası olupta ortalıkta dolaşan çok çocuk suçlu var bu ülkede.Çocukları topluma kazandırma kanunu diye bişey çıkardılar.Hırsızlık yapsa da , darp yapsa da polis yakalıyo , hakim salıyo bu p.çleri.Yeni bir suçlu çocuklar nesli yetişiyo.Bu topluma kazandırma yasalarının çıkış noktası da zaten pkk'lı çocukları kurtarmak.Doğu'da polise taş atan , molotof atan , gösteri ve mitinglerde her yeri yakıp yıkan p.çler hapishaneleri doldurunca , onları kurtarmak için bu kanunu çıkardılar.

Gecen aynısı okulda oldu bi elemanla atıstık biraz,kavga edicez ama,Okulda ha lise 4 üz baktım kelebek bıcak cıkardı cebinden.yapıcak birsey yok. Topuk Hayattan beklentisi olmayan adam.Canım yanıcagına kactı desinler..
    M.balibey bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasıl bir ruh halidir çocukdaki kin nası bir kindir kanım dondu.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Bu nasıl bir insanlık hiç kimse mi yardım etmez bu caniliği durdurmaya!
    "Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın" milleti olduk son yıllarda.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu olay sırasında bıçaklı kişiye müdahale etmek oldukça güç. Olaydan sonra da kanı durdurmak isteseniz nereye bası yapacaksınız. Adam öyle bir bıçakladı ki akciğerleri delmiş bile olabilir. Böyle bir durumda yapılacak olan maalesef sadece ambulans çağırmaktır. Ama bu tarz bir yaralanmada aşırı kan kaybediliyor ve çok çabuk can veriliyor Allah rahmet eylesin, çok üzücü bir durum. Mal mal bakanları da Allah ıslah etsin. Bir gün aynı duruma düşerlerse belki anlarlar.
    kardeşim ileri düzey kurtarma eğitimliyim 13 yılık meslek hayatımın 8 yılını acil servisler ve arama kurtarma olarak çalıştım bilmem ne kadar takarsınız beni ama bu tür yaralanmalarda çok basit olarak adamın yarasına elinle bastırdığın zaman kanamanın %90 kesileceğini biliyorum
    ordaki hırbolardan biri adamın sadece üstünü çıkarıp hareket etmesini önleselerdi ve yaralarına kendi elbiselerini bassalardı o adam her şekilde hastaneye yetişirdi akciğer çok iyi bir organdır kanamaya başladığında kendini otomatik büzüp kanamayı durdurmaya çalışır
    motosiklet süren tüm arkadaşların basit olarak ilk yardım öğrenmesi gerekiyor
    hatırlayın rahmetli aye de kaza yaptığında millet öyle mal mal bakıyordu
    ramizan83 ve Shrieker bunu beğendiler.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tampon yaparak o kadar derin kanama zor durdurulurdu diye düşünüyorum. Hiç yapmamaktan iyidir tabi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)