Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Babasını Sokak Ortasında İşte Böyle Katletti

Motovento
    REKLAM ALANI
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Vallahi ben şok oldum. Ben bir çok çeşitli dehşet verici videolar izledim. Bu da en az onlar kadar korkunç geldi. Korkunç gelen kısmı bir evladın babasına yaptıkları! Miraz kavgasıdır, oğlunun karısına tacizdir vs. bilemem. Fakat ne olursa olsun, öldürmek hiç bir şeyi geri getirmez!

Diğer yandan insanların tepkisiz kalmasına da çok şaşırdım. O insanlardan biri zaten bir şey dese, diğerleri de atılıma geçerdi diye düşünüyorum. Denilecek hiç bir şey yok. Şans eseri yaşıyoruz şu hayatta... Tek temennim, Allah bizleri böyle insanlardan uzak tutsun...
    Shrieker bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Hadi bıçak vardı kimse müdahale edemedi ,
    Elin cebinde adamın yanından geçip gitmek nedir . Kapıdan adamın can çekişini izlemek nedir.
    Medya , hak hukuk , değer yargılarımızdan vazgeçiş bizi bu hale getirdi .
    yazık ..
    "Sağlığında nice ehli hünerin,bir tutam tuz bile katmaz iken aşına,öldürüp evvel onu açlıktan, sonra bir türbe dikerler başına."

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    silivride arkadaşım 10 yıl önce yolda kavga edenleri ayırmaya çalışınca iki bıçak yedi her iki tarafta birer bıçak vurmuş allahtan bacağına geldiğinden hayati tehlikesi olmadı

bilmem bu yazdığımdan bir ders çıkarabilirmi ayırsaydı kurtarsaydı diye yazan arkadaşlar

ama ben 60 kg geliyorum ve anca 35kg rahatça kaldırabiliyorum ve hayatımda hiç kavga etmedim böyle bir adamı engellemem imkansız (göz yaşartıcı sprey hariç)
    bir yumrukta adam devirecek güce sahip arkadaşlara lafım yok onlar ayırmalı

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatınızda hiç kavga ayırdınız mı?
    bir kazaya müdahele ettiniz mi?
    bana sor bir de

Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yan komsumuz kavga edıyordu adamlar bırbırne sallıyorlar bende gıttım aralamaya adam s. de gidin dukkanınıza demesinmi adam gıbı konuş dedim kaldırdı tüpü fırlatıyordu boştan yere tartıştım banane arkadaşım adam piskopat zaten babasını vuran senimi vurmaz ya napıyosun dediğin anda sanada saplasa napacan peki ??
    cevabını diğer arkadaş vermiş
    Alıntı Cgty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bıçak vardı kimse müdahale edemedi ,
    Elin cebinde adamın yanından geçip gitmek nedir . Kapıdan adamın can çekişini izlemek nedir.
    Medya , hak hukuk , değer yargılarımızdan vazgeçiş bizi bu hale getirdi .
    yazık ..
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    silivride arkadaşım 10 yıl önce yolda kavga edenleri ayırmaya çalışınca iki bıçak yedi her iki tarafta birer bıçak vurmuş allahtan bacağına geldiğinden hayati tehlikesi olmadı

bilmem bu yazdığımdan bir ders çıkarabilirmi ayırsaydı kurtarsaydı diye yazan arkadaşlar

ama ben 60 kg geliyorum ve anca 35kg rahatça kaldırabiliyorum ve hayatımda hiç kavga etmedim böyle bir adamı engellemem imkansız (göz yaşartıcı sprey hariç)
    bir yumrukta adam devirecek güce sahip arkadaşlara lafım yok onlar ayırmalı
    ya müdür seni severim ..
    adam bıcaklamış gitmiş 3 dakika boyunca izliyorlar adamın can çekişni
    ellerde cekirdek eksik..
    varmı elinde telefon olan 112 arayan yada polisi.. bu vidyonun devamı da olsa görsek kaç dakika sonra geliyor ambulans..
    herkesin cebinde en az bir tane telefon vardır izleyenlerin yalan mı?
    # motosikletle.blogspot

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Ben de araya girilmemesi taraftarıyım. Gerçekten de bu işten en zararlı çıkan kişi, müdahale eden oluyor. Fakat bu sözlü bir müdale edilmeyeceği anlamına gelmiyor. Diğer arkadaşların da dediği gibi, olayı çok doğal karşıladılar...
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 kere sırtından bıçakladın adam yere düştü anladık sonra geri dönüp enseye derinden saplıyor çekerken bile zorlandı işte orda insanlık bitmiş dedim
    İnsan insana bunu yaparken düşünür, adam babasına yapıyor yahu...Allah rahmet eylesin...
    bu ... evladını asmıcaksın.
    dik gidona oturtacaksın azizim
    # motosikletle.blogspot

Cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı-Mavi-Beyaz
    Kavga eden taraflardan birinde kesici bir alet var , zaten kavgayı ayırmak akıl kârı değil ,
    Ama adam yerde kıvranırken eli cebinde yanından geçip giden adamlaradır lafım .
    "Sağlığında nice ehli hünerin,bir tutam tuz bile katmaz iken aşına,öldürüp evvel onu açlıktan, sonra bir türbe dikerler başına."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Geçen 15-16 yaşında gençler kavga ediyo.Hayt huyt bağırdım , kaybolun lan dedim , baktım dağıldılar.Sonra az ilerde yine kıstırmışlar çocuu.Bi baktım bi çocuk bana doğru koşuyo , abi elinde silah var diye bağırıyo.Ulan dedim memlekete bak , çoluk çocuk kavgası dedik , silahlar konuşmaya başladı.Polis çağırıyom lan şimdi diye bağırdım.Baktım dağıldılar.Ne biçim memlekette yaşıyoz arkadaş.16 yaşında çocuğun elinde silahın işi ne.Bu olaydan sonra çocuk kavgasını da ayırmaya korkar oldum.Asıl çocuktan korkacaksın bu devirde.50 tane sabıkası olupta ortalıkta dolaşan çok çocuk suçlu var bu ülkede.Çocukları topluma kazandırma kanunu diye bişey çıkardılar.Hırsızlık yapsa da , darp yapsa da polis yakalıyo , hakim salıyo bu p.çleri.Yeni bir suçlu çocuklar nesli yetişiyo.Bu topluma kazandırma yasalarının çıkış noktası da zaten pkk'lı çocukları kurtarmak.Doğu'da polise taş atan , molotof atan , gösteri ve mitinglerde her yeri yakıp yıkan p.çler hapishaneleri doldurunca , onları kurtarmak için bu kanunu çıkardılar.
    Ufuk İnkaya bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    keşke izlemeseydim. Epey zamandır hiç bu kadar üzülmemiştim. Adamın çırpınarak öldüğüne mi yanarsın, umursamayan insanlığa mı yanarsın?
    [B][I]Honda CBF 150 & Shoei XR-1000[/I][/B]

5 yaşındaki çocuğu anasıyla terk eden adama mı üzülüyorsun peki?

Ben adama üzülmedim de, çevredekiler pek insanlıktan nasibini almamış ona üzüldüm asıl. Öylece izliyorlar.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen 15-16 yaşında gençler kavga ediyo.Hayt huyt bağırdım , kaybolun lan dedim , baktım dağıldılar.Sonra az ilerde yine kıstırmışlar çocuu.Bi baktım bi çocuk bana doğru koşuyo , abi elinde silah var diye bağırıyo.Ulan dedim memlekete bak , çoluk çocuk kavgası dedik , silahlar konuşmaya başladı.Polis çağırıyom lan şimdi diye bağırdım.Baktım dağıldılar.Ne biçim memlekette yaşıyoz arkadaş.16 yaşında çocuğun elinde silahın işi ne.Bu olaydan sonra çocuk kavgasını da ayırmaya korkar oldum.Asıl çocuktan korkacaksın bu devirde.50 tane sabıkası olupta ortalıkta dolaşan çok çocuk suçlu var bu ülkede.Çocukları topluma kazandırma kanunu diye bişey çıkardılar.Hırsızlık yapsa da , darp yapsa da polis yakalıyo , hakim salıyo bu p.çleri.Yeni bir suçlu çocuklar nesli yetişiyo.Bu topluma kazandırma yasalarının çıkış noktası da zaten pkk'lı çocukları kurtarmak.Doğu'da polise taş atan , molotof atan , gösteri ve mitinglerde her yeri yakıp yıkan p.çler hapishaneleri doldurunca , onları kurtarmak için bu kanunu çıkardılar.
    bu dediğini kavgada yaptıgını belki orada bir bagırsaydı bu kadar adam elde bıcakla 50 yerinden bıcaklamayıp kacacaktı..
    # motosikletle.blogspot

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    bu insanlar başka bir ülkeden degil arkadaşlar bu insanlar biziz. ordan geçen insanda biziz artık kimse kimsenin kavgasına karışmıyor ...
    çünki karışanın anası aglıyor benim anam aglamasında kimin anası aglarsa aglasın modundayız...
    başa gelmeye görsün hepimizin olacagı durumda bu olabilir burdan yorum yapmakla orda yaşamak arasında pek fark yok

kaç kişi nin yanında birisi bıçaklanıp öldürüldüde hemen olaya müdahale ettiniz o anda insan kendi can derdine düşer ordaki adamın degil...

ama adam uzaklaştı el insaf daha yakından müdahale edilebilir...

genelde filimlerde o anda taksiden bir doktor iner müdahale eder ama işte gerçek hayatta böyle olmuyor...

burda yardım etmeyen vatandaşı degilde insan öldürmenin bu kadar kolay oldugu bir ülkede

idamın ne zaman geriye getirilecegi konuşma taraftarıyım...
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kusura bakmayın ama arkadaşını aslanlar yerken bön bön bakan zebralardan farkımız kalmamış. 3 kişi dalsa o herife bıçağı müsait bi tarafına montelerler. Kimseye de bişey olmaz. Bu kadar korkak tırsak topluluk görmedim.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    o üç kişiyi sen bulsan bi zahmet polis bile, böyle olayda müdahale etmiyor onlar işi halletsin biz öleni kaldırır kalanları toplarız diyor ....

tırsak toplumun içinde bizler de varız delikanlılık öleli bayakı oldu en son aynalı tahir vardı erkekliğin kitabını yazan malum o dizide kaltı yayından bizde unuttuk artık delikanlılıgı
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çocuk gözü dönmüş bir şekilde bıçaklıyor, müdale etmek gerçekten güç, anca birkaç esnafın dükkanında bulunan sopalarla(genelde olur) çocuğun eline sert şekilde vurarak müdahele etmesi mümkündü ama o bile belki son bıçak darbesine yetişirdi. Ya da İşi bilen biri uçan tekme ile devirecekti çocuğu ters taraftan gelip.

De elllerin cebinde dolanmak nedir arkadaş... cep telefonundan ambulans çağırıp insanlık görevini yap bari, vicdanı nasıl rahat edecek senin?

Koyun milletiz, insanlarda var olan 2 gram beyinde yendi bu ülkede
    Cgty bunu beğendi.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ali, Ahmet ile Mehmet'in koyun olduğunu söyler.
    Ahmet, Ali ile Mehmet'in koyun olduğunu söyler.
    Mehmet, Ali ile Ahmet'in koyun olduğunu söyler.

Duruma bakınca ortalıkta 2 koyun var gibi görünür. Ama gerçekte 3 koyun vardır.
    Yok yahu 4, bi de ben varım sahi

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ... evladını asmıcaksın.
    dik gidona oturtacaksın azizim
    Buna kazık az bile hocam;press makinasına sokup kafatası tam catladığında makinayı durdurucaksın en iyisi

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Küçük yaşta yetim bırakılan çocuğun piskolojisini de düşünmek gerek bence. Bu yaşa gelene kadar kim bilir neler çekti, babası terk etmeyen bilmez bence. Zanlı baya kasmış demek ki yanında bıçakla gelmiş konuşmaya. Tartışmayı kimin başlattığını da bilmek önemli yorum yaparken kanımca. Ama adamı öldürürken hangi piskoloji de acaba onca yıl çekilen zorlukalar mı desek başka bir şey mi desek bilemiyorum ama cinnet geçirmiş o zanlı orası kesin yoksa o kadar soğuk kanlı olamaz bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:53 ----------

Bu arada eskiden sağlık dersi mi veriliyordu da müdale etseler ne olacak. Görüyoruz haberler de yanlış müdaleler yüzünden ölen insanları.
    Bu devletin ayıbı ilerisi gerisi yok.
    4 Teker bedenimi, 2 Teker ruhumu taşır
    Yanlamak biz de ata sporu!

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu olay sırasında bıçaklı kişiye müdahale etmek oldukça güç. Olaydan sonra da kanı durdurmak isteseniz nereye bası yapacaksınız. Adam öyle bir bıçakladı ki akciğerleri delmiş bile olabilir. Böyle bir durumda yapılacak olan maalesef sadece ambulans çağırmaktır. Ama bu tarz bir yaralanmada aşırı kan kaybediliyor ve çok çabuk can veriliyor Allah rahmet eylesin, çok üzücü bir durum. Mal mal bakanları da Allah ıslah etsin. Bir gün aynı duruma düşerlerse belki anlarlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)