Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bu video dan tanıdık çıkar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    90ları yaşayan aklı erenlerin hatırladığı bir reality show vardır! "sıcağı sıcağına" o zamanlar sansüz diye bişey yoktu bizim kuşağın sinirleri baya sağlammış diyorum kendi kendime şimdiyerdeki kanı eldeki sigarayı bile sansürlüyorlar

bu bölümde ilk haber olarak bir kaza ve motorcularla yapılmış bir ropörtaj var acaba tanıdık çıkaracak olan varmı?

zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bir tek Uzay ı tanıdım
    Haber yabancı gelmedi ama... Seyretmiştirim mutlaka
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ne güzel günlerdi saadettin teksoy falan. Tekirdağda bi yerde araba yokuş yukarı çıkıyo kendi kendine diye haber yapmıştı. Ben de ilkokuldayken ailemle tekirdağa gittiğimde o haberin yapıldığı yeri bulmuştuk ve denemiştik öyle bişey var mı gerçekten diye Yokmuş öyle bişey tabi, göz yanılması var hafif iniş olan yeri yokuş sanıyorsun. Yine de böyle 95-97 yılları arasındaki paranormal habercilik, sansürsüz habercilik olaylarını çok severim. İlkokul 2'ye giderken adı sınırötesi mi mor ötesi mi neyse artık garip bir program vardı korku dolu bir reality show, reklamlarda hep görürdüm ama hiç cesaret edip izleyemedim şimdi bulsam izlerim.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    olaya bak :s kaskım yok kaskım olsa diyor :S sonra sevmiyorum zaten doğal fön :S e şimdi ne oldu? benim anlamadığım adam nasıl öyle bir motosikletin arkasına kasksız montsuz eldivensiz artçı alabiliyor? birde bira içiyor? bu şimdi kaza mı? bildiğin adam artçısını öldürmüş,artçıda intihara meyilliymiş :S yazık olmuş :(
    Karadeniz - Giresun.

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    off sınır ötesi fenaydı yaa çok korkardım...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)