Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Türkiye'de motorsiklet fabrikası ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Selam genç dostum, bu işi ciddiye alıyorsan http://www.ttcustomchoppers.com/tr/tt_iletisim.php adresine bir bak ve iletişim kurmaya çalış. Tarhan Telli bu alanda çok güzel atılımlar yapan bir Türk girişimci. Diğer arkadaşların marka tavsiyeleri de güzel. Ben de o listeye Kanuni markasını ekleyebilirim. Bizzat görüp gezdiğim Kanuni'nin çok büyük bir fabrikası var. Şimdiden hayırlı olsun!... Başarılar.
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    İki uc kez sifir kasadan cikarilan motoran gordum. Servis kutudan cikankari ancak 1 saatte topluyor nasil satisa hazir damgasi vuruyorlarsa artik

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    SalCaNo,
    İstanbul Bolluca arnavutköy Sultan Gazi
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı yucika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Robotla kaynak yapmak seri üretimi hızlandırmak için yapılır. Yoksa robotun yaptığı kaynağın kalitesi daha yüksek değildir. Hasas parçalar yurtdışındaki büyük fabrikalarda da elle kaynaklanır. Hala insanınel-göz koordinasyonuna ve beyninin veri işleme ve karar verme kapasitesine sahip bir robot üretilebilmiş değil.
    Nası daha yüksek değildir, asgari ücretli işçiye yaptırdıkları kaynakla robot kaynağı bir olur mu ?

Alıntı HULK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam genç dostum, bu işi ciddiye alıyorsan http://www.ttcustomchoppers.com/tr/tt_iletisim.php adresine bir bak ve iletişim kurmaya çalış. Tarhan Telli bu alanda çok güzel atılımlar yapan bir Türk girişimci. Diğer arkadaşların marka tavsiyeleri de güzel. Ben de o listeye Kanuni markasını ekleyebilirim. Bizzat görüp gezdiğim Kanuni'nin çok büyük bir fabrikası var. Şimdiden hayırlı olsun!... Başarılar.
    Açıkçası bu iş beni çok heyecanlandırdı.Hazır olduğum zaman şansımı deneyeceğim.Yeter ki işi öğreneyim zaten başka birşey de istemiyorum.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Teknelojisini beğenmedğiniz adamlar sayesinde motosiklete bınıyoruz yada daha ucuza bınıyoruz.
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)