Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Direk eczaneden almak mı iyi

Motovento
    REKLAM ALANI

Askerlik hatırası kaldı mantar hastalığı ayağımda 20 senedir geçmedi ilaç kullandım yine oldu ne hallere düştüm konuya bakın dr muayenesi olduktan sonra mı ilaç alsam ucuza gelir yoksa direk eczaneyemi gitsem vs vereceği ilacı biliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    20 yıldır geçmiyorsa o ilaca bağışıklık kazanmış olabilir. Düzgün bir dermatoloğa görünün farklı bir ilaç yazsın.

mertowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-MAX 300 ABS , TVS Jupiter 125
    Direk eczanede satılıyor mu?

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    20 yasinda askere gittiysen ve askerde mantarnoldu ve 20 yildir gecmiyorsa. Demek ki 40 yasindasin. Ve cikip bu soruyoyu soruyorsan vay halimize...

Beto87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 650F
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 yasinda askere gittiysen ve askerde mantarnoldu ve 20 yildir gecmiyorsa. Demek ki 40 yasindasin. Ve cikip bu soruyoyu soruyorsan vay halimize...
    Daha iyi olur da denmemiş, daha ucuz olur denmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:28 ----------

Git dermotoloğa görün belki bir faydası dokunur. Hazır memlekette birkaç doktor kalmışken faydalanın.
    espresso bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Şimdi adını hatırlamıyorum. 25 yıl önce bir hap vardı. Karaciğerin sağlamsa, içki kullanmıyorsan, 6 ay boyunca içiyorsun. Tırnakların düzeliyor ve bir daha bende çıkmadı. Doktor arkadaşlar varsa bilir herhalde adını. Tavsiye değildir. Doktora sorman için yazdım.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Güçlü etkisi ve yan etkisi olan ilaçları uzman hekim yazmadığı sürece eczaneden alamazsınız. Uzun süredir bu sıkıntı varsa zaten basit spreyler çok işe yaramayacaktır.

İlaç takviyesiyle beraber sizin de yapmanız gereken değişiklikler var. Naylon çorap giymeyeceksiniz, kullandığınız ayakkabılar nefes alabilir yapıda olacak, ayaklarınız sürekli kuru kalmalı. Gün içinde uzun süreli ayakkabınızı çıkaramayacak durumdaysanız ve ayağınız terliyorsa yedek çorap taşımalı ve arada değiştirmelisiniz.

Çok illet birşey bu mantar, ancak böyle kurtulabilirsiniz.
    espresso bunu beğendi.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)