Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Son dönemlerde dinlediğiniz en güzel şarkılar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf ne koydu acaba bu diye girdim konuya tahmin ettiğim şey çıktı. Ama iyi haaa rahatlatıyor..

Al bunu kullan..
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf ne koydu acaba bu diye girdim konuya tahmin ettiğim şey çıktı. Ama iyi haaa rahatlatıyor..

Al bunu kullan.. https://i.hizliresim.com/DyJvnv.gif
    abi bak bunu sana yazmışlar ya da seninkine...

fatih.met bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    abi bak bunu sana yazmışlar ya da seninkine...

https://www.youtube.com/watch?v=1tLyxjr2smQ
    Müzik on numara hayko cepkin buna türkçe olarak söylese güzel olar..

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bu şarkıda çok güzelmiş, yukarıda paylaşılanı ve bunu ekledim çalma listeme. yani indirip telefona atıyorum anlamında.

şarkının türkçeye çevrilmiş adı "yılların suskunluğu" mu oluyor, çeviriye bakmadım.

Otobüs camına kafasını dayayınca sarsıntıya aldırmadan yola devam edenlerin şarkısı

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu şarkıda çok güzelmiş, yukarıda paylaşılanı ve bunu ekledim çalma listeme. yani indirip telefona atıyorum anlamında.

şarkının türkçeye çevrilmiş adı "yılların suskunluğu" mu oluyor, çeviriye bakmadım.

https://www.youtube.com/watch?v=zG6ncFFJaqw

Otobüs camına kafasını dayayınca sarsıntıya aldırmadan yola devam edenlerin şarkısı
    bu ekibi 10 yıl önce ilk tanıdığım parçadır kendisi... 10 yıldır hiç sıkılmadım.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatımın arka fonunda çalan şarkı

https://www.youtube.com/watch?v=2nR7isiEkm0
    ses sistemiyle bir başka oluyor dinlemesi, bilgisayara bağladım 1000 watt harward ve bir çift mid bass jbl. müzik dinlemek benim için tesisatsız olmuyor.

bu ekibi 10 yıl önce ilk tanıdığım parçadır kendisi... 10 yıldır hiç sıkılmadım.
    evet, paylaştığın iyi oldu bende şarkılardan çabuk sıkılmam ama ara sıra değişiklik iyi oluyor.

zümerin kaç ay önce paylaştığı şarkıyı hayla dinliyorum

Motosikleti
    Yohhh
    ses sistemiyle bir başka oluyor dinlemesi, bilgisayara bağladım 1000 watt harward ve bir çift mid bass jbl. müzik dinlemek benim için tesisatsız olmuyor.

evet, paylaştığın iyi oldu bende şarkılardan çabuk sıkılmam ama ara sıra değişiklik iyi oluyor.

zümerin kaç ay önce paylaştığı şarkıyı hayla dinliyorum
    Fatih bu senin için...
    fatih.met bunu beğendi.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    aman allahım bu müzik bir harika, yani hislerimi nasıl ifade edeyim? bir yandan insanın içini hüzün kaplıyor ama bir yandan coşku verici bir şarkı.

ne o? elektro gitar mı var arka planda? piyano da mı var? bateri de var. adamın sesi müziğe uyuyor ve sözleri de çok güzel. bunu da uzun bir süre dinleyeceğim sanırım. evet, "past perfect" güzel var birde ve güzel parça ama "years of silence" ve bu daha güzel.

çok garip bir çalma listem var benim dinlediğim müzikleri çoğu insan dinlemez, bu müzikler bir nevi ilacım, beni motive ediyor.

bazen sevdiğim şarkılar oluyor fakat sözlerinden dolayı dinlemiyorum, sözlerinin benim bakış açıma uyması da gerekli.

mesela can gox - haydar haydar güzel şarkı ama bazı sözleri yanlış örnek teşkil ettiğinden dolayı dinlemiyorum.

dinlediğim garip müziklerden biri her müzikte nakarat bölümü olur ama bu muzikte belli olmuyor, benim için 2:51 den sonrası nakarat olarak kabul ediyorum.

dinlediğim bir başka garip müzik buda güzel.

ve bu şarkı var listemde, diğerlerini paylaşmayayım çünkü alakasız müzikler ama ben bir arada dinliyorum.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F

şarkı sözlerini de anlayarak dinlerseniz daha bi keyifli oluyor.

xealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125
    aman allahım bu müzik bir harika, yani hislerimi nasıl ifade edeyim? bir yandan insanın içini hüzün kaplıyor ama bir yandan coşku verici bir şarkı.

ne o? elektro gitar mı var arka planda? piyano da mı var? bateri de var. adamın sesi müziğe uyuyor ve sözleri de çok güzel. bunu da uzun bir süre dinleyeceğim sanırım. evet, "past perfect" güzel var birde ve güzel parça ama "years of silence" ve bu daha güzel.

çok garip bir çalma listem var benim dinlediğim müzikleri çoğu insan dinlemez, bu müzikler bir nevi ilacım, beni motive ediyor.

bazen sevdiğim şarkılar oluyor fakat sözlerinden dolayı dinlemiyorum, sözlerinin benim bakış açıma uyması da gerekli.

mesela can gox - haydar haydar güzel şarkı ama bazı sözleri yanlış örnek teşkil ettiğinden dolayı dinlemiyorum.

dinlediğim garip müziklerden biri her müzikte nakarat bölümü olur ama bu muzikte belli olmuyor, benim için 2:51 den sonrası nakarat olarak kabul ediyorum.

dinlediğim bir başka garip müzik buda güzel.

ve bu şarkı var listemde, diğerlerini paylaşmayayım çünkü alakasız müzikler ama ben bir arada dinliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=dX3k_QDnzHE
    Ocean drive, puppet theatre, glass candy falan da dinliyorsundur sen şimdi.

https://www.youtube.com/watch?v=-4pwkVpWhuI

Normal şartlarda türkçe muzikleri beğenen biri değilim ama akustik olduğu zaman beni kazanıyorlar bu arkadaşda geçen gün istanbul'dan hatay'a gittim 2 günlüğüne ve ordaki çay bahçesinde bir delikanlı bu şarkıyı söylüyordu sözlerini yazıp buldum garip bir şekilde aldı beni kafa dinlendiriyor

Forumdan Uzaklaştırıldı

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı xealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ocean drive, puppet theatre, glass candy falan da dinliyorsundur sen şimdi.
    reis yazdıklarına baktım pek sevmedim,

şu anda en sevdiğim şarkı thurisaz - endless. bunun dışında çalma listem biraz garip ama sırasıyla en sevdiğimden başlayıp link koyayım;

1- Thurisaz - Endless özellikle "my burn in fire" diye başlayan nakarat beni uzaklara götürüyor yani 1:21 ve sonrasından bahsediyorum. tabi o saniyeye kadar yapılan girişte çok önemli ve bu şarkıda herşey yerli yerinde. listemin sonralarındaki naşide göktürkün şarkısında olduğu gibi katlanmam gereken kısımları yok yani. her notası değerli bir şarkı bu.

2- thurisaz - years of silence

3- the commission breton asfalt 8 oynarken menü müziği çok hoşuma gitti ve bu müzikmiş aradım buldum korsan indirdim her zamanki gibi çok iyidir.

4- darkorbit - trackbattlemap(2013 yılında çıkan)

5- tum hi ho hintçe

6- gökhan kırdar - yerine sevemem türkçe

7- naşide göktürk - sakın ha 1:36~1:53 arası çok hoşuma gidiyor, sırf bu aradaki tınıyı işitmek için dinliyorum. aynı tonu 2:06~2:20 arası yineliyor. bu araların dışında kalan kısımlarda duymak istemeyeceğim kadar kötü olmadığı için o kısımlara katlanıyorum.

8- natasha morozova - prince igor şarkının her anı bir harika, hatta listenin bu kadar aşağılarına kayma sebebini bende anlayamadım. listemde ilk 5 arasında olmalı. bu şarkıda her saniye güzel ama özellikle 1:23 de "tam takiyaan" şeklinde girişi ve sonrası 1:33 de "tam zali vaayaaa" şeklinde çıkışı beni tamamen şarkıya bağlıyor, bu şarkının her saniyesi güzel.

9- orphaned land - hepsi bir güzel şarkıdır, "biz güneşin çocuklarıyız" diye başlıyor ve devam ediyor ve bu adamın söylediği kısımlar hoşuma gidiyor, şarkının kalan kısımlarına katlanıyorum diyebilirim ama genel olarak müzikte hoşuma gidiyor fakat sonlara doğru sıkıyor hatta sonu gelmeden değiştirdiğim zamanlar oluyor.

10- sezen aksu - iki delilik remix güzel bir kısmı nakaratları işte, bunu genel olarak dinlerim. fazla bir his vermiyor ama fena değil. açıyorum bu şarkıyı ve gıcık olduğum insanları aklıma getirerek dinliyorum ve birde seneler önce patronun yaptığı espri geliyor aklıma hep, bu şarkı üzerinden espri yapmıştı.

11- ozan doğulu feat ziynet sali - sen mutlu ol 1:31~1:33 arası "oluur" diye uzatıyorya işte o anda sesi ayrı bir sanat eseri. şarkıda en sevdiğim kelime "olur" demesi. bu şarkı çalarken o önemli kelimeyi söyleyeceği zaman anlık olarak yaptığım işi bırakıp o harika sese odaklanıyorum ve sonrasında işime normal devam ediyorum.

12- aleyna tilki - sen olsan bari ilk dinlediğimde gıcık oluyordum, beraber çalıştığımız genç arkadaş bu şarkıyı bir açıyordu ve telefonun şarzı bitene kadar dinliyordu ve bende hiç bir şey demiyordum. en son "bıktım olum şu şarkıdan" dedim ve oda gülmeye başladı. tam olarak ne konuştuk hatırlamıyorum ama bu şarkıyı dinlemesine devam etmesinin bir sakıncası olmadığını söyledim. sadece "çok dinlersen bıkarsın demek istedim" dedim şarkıya gıcık olurken şimdi dinleyesim geliyor müziği çok güzel fakat eskiden gıcık kapıyordum diye kendi kendime dinlememe izin vermiyorum. listemde yok ama her an katabilirim.

13- smash mout - all star şırek izleyenler bunu hatırlayacaktır.

14- bir mayıs doğum günüm olması vasıtasıyla tanıştığım şarkı ve duygularımı ifade ediyor. kimileri için bu şarkı neyi temsil ediyor bilmem ama iş yerinde hamallık yaparken motive ediyor beni.

15- atilla yılmaz - yolların sonu güzel şarkı ama kısa sürüyor yada bana öyle geliyor.

16- osman öztunç - vazgeçme çok güzel şarkı ama "vazgeçme" derken neyi kastediyor onu anlamıyorum. başlangıçtan 1:45'e kadar her şey güzel gidiyor ama sonrasında sanki ayrı bir şarkıdan montaj yapılmış gibi bir uyumsuzluk var ama idare ediyoruz çünkü şarkı genel olarak güzel. birde açık konuşmak gerekirse ben vatandaşımızdan baya bir soğudum o yüzden şarkıyı dinlerken birlik mirlik hikaye diyorum kendi kendime. şarkı güzel, sadece şarkıyı dinliyorum.

17- şemsimah şener - karadır kaşların

.....
    .....

bir biri ile uyumsuz şarkılar var; bazen psikolojim el vermediğinde atlama yapıyorum. ruh halime göre şarkı dinliyorum. 8. parçayı @Zümer paylaşmıştı kaç ay oldu bıkmadım daha.

xealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)