Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

araba krikosundan boru bükme makinası olurmu ? buyrun :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    zaten işin en zor kısmı inmek be abi gayet güzel yapmışsın işte ben ne inişler gördüm :D zaten göz çok yanılıyor, daha mesafe var gibi düşünüp kendine bir açı belirliyorsun, ama bir bakmışsın sanki yaklaştıkça daha da hızlanıyorsun.. zamanla oturacak bir hadise..
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten işin en zor kısmı inmek be abi gayet güzel yapmışsın işte ben ne inişler gördüm :D zaten göz çok yanılıyor, daha mesafe var gibi düşünüp kendine bir açı belirliyorsun, ama bir bakmışsın sanki yaklaştıkça daha da hızlanıyorsun.. zamanla oturacak bir hadise..

evet aynı fikirdeyim burak zamanla insanın gözüde alışıyor tecrübe ve deneyim oluyor insanda ama bir şeyi itiraf edeyim öyle göründüğü gibi basit değil dipsiz kuyu gibi sonu bucağı yok tecrübede eeee bizde düştük bu kuyuya boğulmasak bari

ama motorlu uçuşlar çok kolay mesela ben motorlu uçsaydım o fındık bahçesi hadisesi olmazdı mesela ama motorlu uçuşların temelinde motorsuz uçuş yatıyor önce zor olanı öğrenip sonra motorluya geçmek daha mantıklı , motorluda şansın daha yüksek planlamayı yapamadığın anda tekrar gaz verip irtifa alıp tekrar planlama yapabilirsin ama bu durumda tek atış hakkın var

valla eğitim işi neredeyse bitecek ayın 11 inde sözleşelim beraber gidelim sende kendini hazırla kanadıda götürelim bir harnes ayarlarız sanırım
    MBHoro ve mete_han bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    abi harnes araştırdım nette ama bir türlü bulamıyorum..:(
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Ayakta alkışlıyorum
    piyanist_irf bunu beğendi.
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Hocam boru bükmenin ilk hali son halini görünce ucagın son halini düşünemiyorum.
    Senin gibi biriyle tanışmak isterim müsait bir zamanında.
    Yaşa ve Yaşat

Motosikleti
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi harnes araştırdım nette ama bir türlü bulamıyorum..:(
    nette zor biraz burak forumlarda aramak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

Alıntı ODUNCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam boru bükmenin ilk hali son halini görünce ucagın son halini düşünemiyorum.
    Senin gibi biriyle tanışmak isterim müsait bir zamanında.

11 mayısta serdivan kırantepede olacağım allah bir mani vermez ise , tüm gün ordayım , gelirsen tanışırız inşallah kal sağlıcakla.

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Tamam hocam oradayım inşallah.
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nette zor biraz burak forumlarda aramak lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:33 ----------

11 mayısta serdivan kırantepede olacağım allah bir mani vermez ise , tüm gün ordayım , gelirsen tanışırız inşallah kal sağlıcakla.
    Yaşa ve Yaşat

ihtiyaçlar keşiflerin anasıdır derler.tebrikler ustam.boru kavis ve büküm için dar ve geniş açılı bir makina lazım oldu geçenlerde 21likle 27 lik borular için.makina fuarında bir boru kıvırma makinası sordum üffff.her şeyi parayla almaya kalksak paramız yetmez.hurdacıda çalışır ileri geri ayak butonlu bir lastik sökme makinası aldım 150 tl.komple kafa ve göbek aparatını iptal edip tornacıma bir boru kalıbı yaptırdm.2 adetde ray rulmanı al sana dar ve geniş büken boru kıvırma makinası.maliyetmi hazırı 6 bin tl ye göre çok ucuz 35o tl. tamamı .1000 i geçgin keçi boyun kilit sistemi ve onlarca sera borusu kıvırdım maşallah daha henüz tıık yok.laf aramızda kafa sistemini söktüğüm zaman gaz altı kaynak robotu otomasyonuna dönüyor.bunlar birnevi mucitlik olsada işin ucu imkansızlık ve çaresizliğe dayanıyor.allah senin gibilerin sayısını çoğaltsın diyorum.

Motosikleti
    Alıntı avcrom egsoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihtiyaçlar keşiflerin anasıdır derler.tebrikler ustam.boru kavis ve büküm için dar ve geniş açılı bir makina lazım oldu geçenlerde 21likle 27 lik borular için.makina fuarında bir boru kıvırma makinası sordum üffff.her şeyi parayla almaya kalksak paramız yetmez.hurdacıda çalışır ileri geri ayak butonlu bir lastik sökme makinası aldım 150 tl.komple kafa ve göbek aparatını iptal edip tornacıma bir boru kalıbı yaptırdm.2 adetde ray rulmanı al sana dar ve geniş büken boru kıvırma makinası.maliyetmi hazırı 6 bin tl ye göre çok ucuz 35o tl. tamamı .1000 i geçgin keçi boyun kilit sistemi ve onlarca sera borusu kıvırdım maşallah daha henüz tıık yok.laf aramızda kafa sistemini söktüğüm zaman gaz altı kaynak robotu otomasyonuna dönüyor.bunlar birnevi mucitlik olsada işin ucu imkansızlık ve çaresizliğe dayanıyor.allah senin gibilerin sayısını çoğaltsın diyorum.

sağolasın üstadım belliki sizde çok çaresizlik yaşamışssınız saygılar sunarım...

saygılar bizden

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)