Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sigarayı Bırakmakmı İstiyorsunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Herkezin bir hata ile başladığı bu illetten kurtulmak aslında o kadar basitmişki... sadece yıllarca yanlış şekilde bırakmayı denemişiz.
    Bende lise 3 de başlamıştım sigaraya. Arkadaş ayağına gittim anlıyacağınız.3.5 yıllık sigara hayatımın ardından tek bir video hayatımı
    değiştirdi.İnanırmısınız 1 haftadır sigara içmiyorum ve sabahları kalkarken uyuşuk olmuyor ve uykumu tam almış oluyorum.Bu
    muhteşem birşey.Neyse işin özüne gelirsek sigara içen abilerim ablalarım kardeşlerim.Sigaranın yanıltıcı olduğunu gerçek mutluluk
    vermediğini anlamanız için 1 saatinizi ayırarak aşşağıdaki linkden videoyu izlemeniz.Üstelik sigarayı bırakırken sigarada içebiliyorsunuz. Finallerim bittikten
    sonra anneme de bu videoyu izletip onada sigarayı bıraktırıcam.İzleyin izlettirin iyi günler

dockerengin, xawa ve bydede58 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Allen Carr ile bırakan bir iki kişi daha tanıyorum ama bıraktım demek için 1 hafta çok erken...
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allen Carr ile bırakan bir iki kişi daha tanıyorum ama bıraktım demek için 1 hafta çok erken...
    biliyorum sigarayı 1 haftadır içmemek çok büyük marifet değil ama bi insan olayın içyüzünü anladıkdan sonra içmemesi gerektiğini anlamıştır.Video da iç yüzü anlatılıyor.Gerisi size kalmış
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    ben bu videoyu izleyi 6 ay kadar içmedim..sonrası yine aynı..bi şekilde içiyosun..umarım sen başarılı olursun
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Borris07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250>Kawasaki Z750>Honda VFR800...
    Ben de bu video ile bıraktım.27 Ekimden beri içmiyorum ve hiç aramıyorum da.Yalnız önemli bir nokta var:Bırakmaya niyetiniz yoksa, sadece merak edip ''şu neymiş bir bakayım'' düşüncesiyle izlemeyin.Bırakmaya karar verdiğiniz zaman 66 dk. boyunca sadece videoya konsantre olacağınız bir zaman seçin ve izlemeye başlayın.İlk izlemenin verdiği dikkat ve isteklilik sayesinde kolaylıkla bırakacağınızı düşünüyorum.Bırakmak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim.Palavra değil yani inanın yeter
    mettoxin ve karapara bunu beğendiler.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bu Video Yüzünden Laptop 'a Virüs Girdi.. Videonun '' Üstündeki Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu '' Linkine Tıklayınca Gümmmmm ..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Videoyu daha önce izlemiştim. Bilmediğim hiç bir şey söylemedi videoda

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu Video Yüzünden Laptop 'a Virüs Girdi.. Videonun '' Üstündeki Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu '' Linkine Tıklayınca Gümmmmm ..
    Youtube'dan mı virüs bulaştı.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Videoyu daha önce izlemiştim. Bilmediğim hiç bir şey söylemedi videoda

Youtube'dan mı virüs bulaştı.

aynen yaa.. linke tıkladım.. motosiklet.net 'e girmeye çalıştığımda beni farklı bir siteye yönlendiriyor.. mt yi açmıyor.. şimdi masaüstünden yazıyorum

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Koray videoda virüs felan yok. Herkesin yaşadığı forumla alakalı bir problem vardı düzeltildi. Laptopundan da bakabilirsin yani.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray videoda virüs felan yok. Herkesin yaşadığı forumla alakalı bir problem vardı düzeltildi. Laptopundan da bakabilirsin yani.
    daha önce de başka bir sitede başıma gelmişti.. ondan dolayı uyarmak istedim..
    teşekkürler

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen yaa.. linke tıkladım.. motosiklet.net 'e girmeye çalıştığımda beni farklı bir siteye yönlendiriyor.. mt yi açmıyor.. şimdi masaüstünden yazıyorum
    o sorun senin bilgisayarından değil MT de bir problem var..
    ANGARAJ

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    salgın varmış hocalar, benim bilgisayarda da oldu.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    salgın varmış hocalar, benim bilgisayarda da oldu.
    bu mesajın 2 mesaj üstüne bak angaralı

"sigarayı sevenleri yaşatma derneği" üyeleri, MT nin serverında cigara puro içmişler, site çökmüş

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Rahat ve sakin bi ruh haliyle izleyin diyor akşam eve geldiğimde sakiiiiinnn ve rahat şekilde yemeğimi yiyip hatuna bi kahve yaptırcam yanınada bi sigara yakıp rahaaattt ve sakiiiinnn bir ruh haliyle izleyeceğim umarım faydasını görürüm ve kurtulurum şu illetden çookk teşekkürler just4techno
    just4techno bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

oguzcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Akşam bende izlicem videoyu (işteyim bakamıyorum), sabahtan beri 2 tane içtim şiddetle direniyorum gözlerim dönmeye başladı.
    Bırakıcam inşallah.
    karapara bunu beğendi.
    www.motojektif.com

Motosikleti
    Umarım herkez bırakır, bugünde içmedim nefes almak güzel hayat güzel
    @oguzcelik azaltarak bırakamazsınız videoyu izliyince anlarsınız hocam;bugün istediğiniz gibi için bence

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    merhaba bende bir aydan fazla oldu sigarayı bırakalı ama malesef televizyonlarda, radyolarda ve internet ve dergi vb bunun gibi iletişim yollarıyla sigarayı bırakmanın yollarını anlatıyorlar, ya kardeşim ben bırakmaya çalışıyorum bunlar illa insanın gözünün içine sokmak mı lazım duydukca gördükce eşdahım açılıyor beyin hücrelerim birden nikotin ihtiyacı duyuyor lütfen bunları yapmayın insanların aklına bunları getirttirmeyin ya tama herkezin sigarayı bırakmasını kötü bir alışkanlık olduğunu ve hem kendisinin hemde etrafındakilere zarar verdiğini herkez biliyor rica ediyorum. Tşk ederim.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahat ve sakin bi ruh haliyle izleyin diyor akşam eve geldiğimde sakiiiiinnn ve rahat şekilde yemeğimi yiyip hatuna bi kahve yaptırcam yanınada bi sigara yakıp rahaaattt ve sakiiiinnn bir ruh haliyle izleyeceğim umarım faydasını görürüm ve kurtulurum şu illetden çookk teşekkürler just4techno
    İzledim ve artık sigarayı bıraktım canım sigara istediği zaman bu videoyu açıp tekrar tekrar izleyeceğim inş. başarılı olurum tekrar teşekkürler
    just4techno ve karapara bunu beğendiler.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    bende bu video izledim o an paketi kırdım ve attım.

şimdi şunu söyleyebılırım ben gunde 2 paketı tamamlayan bırıydım otlakçı iş arklerimle birlikte

gel gelelim ki 600 rr için param ve maaşım çıkışmayana kadar şöle kendimi sıkıstırıp alırım allah kısmet ederse ama benzine para bulamayınca yada extra bi masraf çıktıgınnda beni sıkıntıya sokacaksa öyle gelecek motrun ben taa.. :D
    suanda hesap yaptım 10 mılyar kredi (36ay ) çekip 1 ay da sıgaraya verdıgım parayla taksitlerini ödeyebiliyorum .
    karapara ve just4techno bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cat 428c :D
    bende izledim hadi hayırlısı
    just4techno ve karapara bunu beğendiler.
    Pşşştt Unutma ! Sen Bu Yazıyı Okurken Birileri 299 + da Adrenalin Patlaması Yaşıyor

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)