Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Polis ters yöne girdi: 1 ölü (motosiklet sürücüsü) - Polis yandaşlarına atfen!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçeklerin söylenmesi zorunuza mı gitti?
    DALGIC_800, rs_guven ve haojin2005 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shiria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında ...Honda :)
    yazık yazık..çok yazık..Allah rahmet eylesin..
    [Hotel|Oscar|November|Delta|Alpha] [Charlie|Bravo|Romeo]

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı whitetrash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu forumda şu yazılar dönüyor ya yazıklar olsun. Adamlar alenen tüm polislere giydirmiş, karşı çıkanları yalaka, fedai ilan etmiş. birileride burada moderatörüm diye duruyor. Motosiklet forumuna mı geldik, pkk forumuna mı belli değil. Burada birileri çıkıp emniyet teşkilatını savunmak zorunda kalıyorsa bu kişileri eleştirmek yerine dönüp yazdıklarınıza bakın ki neden münferit bir olayda bütün bir teşkilat savunulmak zorunda hissediliyor.

Egsozu patlak mobiletle gezenleri ya da şehirçinde 200 ile giden racingcileri görüp tüm motosiklet kullanılarını yaftalayanlar bile sizden çok daha masumdur.
    aha! bi de pkklı olmakla suçlanmamıştık.
    münferit olay istisna olur, arada bir olur. bu kaçıncı münferit olay kardeşim.
    alp_tunay, ero__, haojin2005 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    hala anlatanlar var ya ben şaşırıyorum,bu memleket neden ilerlemiyor en büyük kanıtı işte. Alın BUGÜN gazete okurken denk geldiğim bir haber; http://gundem.milliyet.com.tr/eski-sevgilisiyle-bulusan-genc-kiz-tabancayla-kendini-vurdu/gundem/gundemdetay/06.01.2013/1651876/default.htm

Yine polisin yaptıklarına bakın. keze geçenlerde eşi motosikletiyle ışıklarda beklerken kepçe çarptı kaçtı polise gittiler aracın yerini plakasını verdiler polis hiçbişey yapmadı. Polislerden şikayetçi olacaklardı uğraşmak istemediler.

Ben giresunluyum annem de babam da karadenizli. polisleri sevmiyorum evet çünkü hem günlük hayatımda hem haberlerde gazetelerde hemde arkadaşlarımın yaşadıkları polislerden nefret etmem için yeterli sebep.
    ero__, rs_guven, haojin2005 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Karadeniz - Giresun.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Polisleri neden sevelim ki? Bu soruya kaç cevap verilebilir?
    Polislerden neden nefret ediyoruz? Bu soruya onlarca neden yazılabilir.
    İnanmayan varsa, denemesi bedava.
    ero__, haojin2005, ReiZzZ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Kasım ayında arkadaşımın scooterı çalındı.Karakola gittik.Polis en ufak birşey yapmadı.Çıktığımda arkadaşa şakayla karışık dedim ki "Biz de mi sana bir tane motosiklet çalsak çalınca suçlu da olmuyoruz zaten".Bizim Hadımköy'de 2010 a kadar jandarma vardı.En ufak hırsızlık olayı olduğunu hatırlamıyorum.Polis geldiği zaman onlarca hırsızlık vakası oldu.Polisler geldiği 2 ay baya sıkıydılar.Sürekli gbt kontrol falan yapıyorlardı.2 ay sonra adeta yatmaya başladılar.Hadımköy'ün içinde belki 1 hafta devriye gezmediklerini biliyorum.Burada masum insanları durduruyorlardı sadece.Motorla biryere giderdim hemen gbt kontrolü yapıyorlardı.Üst mahallelerde benim yaşımda adeta teröristler oluyordu hiçbirini durdurmazlardı.Bir sabah arkadaşla bir adamı gördük sırf polisin pisliğine işe geç kaldı.Şimdi ben bu adamların nesini savunayım.Yemin ediyorum jandarma varken çok daha iyiydi buralar.
    Bu anlattıklarım birşey değil yine.
    Haberlerde görüyorsunuz zaten nezarethanelerde polislerin insanlara yaptıklarını.Karısı ve çocuğunun yanında 5 polis tarafından dövülen adamı da biliyorsunuzdur.2005 te nezarethanede bir adam dövülerek öldürüldü belki hatırlıyorsunuzdur..Bu olay da bardağın son damlası oldu.Üstte biri bize adeta pkklı demiş.Peki pkk masum insanları öldürüyor.Bu olayda polis denen(hayvan demiyeceğim hayvana hakaret)p.. de masum bir insanı öldürmüş.O zaman polisin pkkdan ne farkı var?
    ero__, ReiZzZ, kwsk-boy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Şu forumda şu yazılar dönüyor ya yazıklar olsun. Adamlar alenen tüm polislere giydirmiş, karşı çıkanları yalaka, fedai ilan etmiş. birileride burada moderatörüm diye duruyor. Motosiklet forumuna mı geldik, pkk forumuna mı belli değil. Burada birileri çıkıp emniyet teşkilatını savunmak zorunda kalıyorsa bu kişileri eleştirmek yerine dönüp yazdıklarınıza bakın ki neden münferit bir olayda bütün bir teşkilat savunulmak zorunda hissediliyor.

Egsozu patlak mobiletle gezenleri ya da şehirçinde 200 ile giden racingcileri görüp tüm motosiklet kullanılarını yaftalayanlar bile sizden çok daha masumdur.
    Asıl size yazıklar olsun! Tüm polislere değil üstüne alınanlara sözümüz, yozlaşmışlık, rüşvet, kayırma, terbiyesizlik, aşırı güç kullanımı. Bunlar başka meslek gruplarında yok, tabi eğer meslek grubu olarak görürseniz. Bunlara göz yumuyorsanız ve isyan etmiyorsanız yazık size..

münferit olaylar can sıkıyor artık yeter. İşinize gelen herşeyi ya şehven ya da münferit olarak tanımlıyorsunuz. Pkk ya iki kez lanet olsun birileri pkkyı göklere çıkartıp yüceltip sonra bundan nemalanıyorsa onlara da lanet olsun, hakettiklerini bulacaklar..
    haojin2005, ero__, ReiZzZ ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Polislik, modern çağın yeniçeriliği gibi bir hal almaya başladı maalesef. Polis varsa vatandaşın can ve mal güvenliğini, huzuru sağlamak için var olmalı. Ama, tek yapılan, bu takınılan ünvanı suistimal etmek olarak bu kadar fazla insan tarafından algılanıyorsa bu işte bir sorun var demektir. Hırsızlık, cinayet haberleri gırla gidiyor, mesela bir program vardı, taksimin göbeğinde pavyonların dolandırıcılığını gösteriyordu adam; orada bile gitmiş polise zorla para çekmeye götürürken pavyondakiler. Polisin hiç umru değil vatandaşa ne olmuş, haksızlığa mı uğramış. Durum böyleyken polislik kurumuna güvenmenin çok da ihtimali yok. Trafik polisi desen, anca bütçeye para lazım olunca ortaya çıkar, hırsızlık konusunda keza öyle, vatandaş yol ortasında linç edilir hiç oralı olmazlar; ondan sonra da kendini insanüstü görüp gözaltında dayaklar, ters yöne dalmalar, önüne gelene biber gazı sıkmalar.

Aslında bu kadar süre her gelip giden iktidarın polis teşkilatını da sadece kendisini koruyacak, karşıt düşüncede olanlara şiddet uygulayacak bir kurum olarak görüp, kendi yandaşlarını doldurmasının bir sonucu. Ciddi bir yozlaşma olan bir kurum maalesef, arada belki ender de olsa iyi niyetli insanlar vardır ama sonuçta üzüm üzüme baka baka kararır. Polislik ancak iktidarın muhafızı konumundan çıkıp bağımsız bir yapı kazanırsa faydalı olabilir, şu anda şikayet edilmeyecek gibi değil.
    ero__, kwsk-boy, İHTİYAR ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Polis olmak aslında güzel bir iş . Ama bu ülkenin toprağındamı havasındamı belkide insanında bir şey var enteresan. İsmi imamla anılır olmuş. İşçiye öğrenciye esnafa memura hakkını arayan vatandaşa ilk fırsatta dayar biber gazını verir jopu. Karakolda gözaltına aldıkları kadına erkekliğinden utanmadan iki kişi birden dalarlar vs. Ama bir tane milletvekilinin körpe evladı karşısında karakolda esas duruşa geçer. Bu tür olaylar oldugunda hep bir kişi için bütün polislere laf edilmez vs. Sizi bilmem ben tenhada polis görünce yönümü değiştiriyorum.
    DALGIC_800 ve scorpions_59 bunu beğendiler.

Alıntı tanertc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis olmak aslında güzel bir iş . Ama bu ülkenin toprağındamı havasındamı belkide insanında bir şey var enteresan. İsmi imamla anılır olmuş. İşçiye öğrenciye esnafa memura hakkını arayan vatandaşa ilk fırsatta dayar biber gazını verir jopu. Karakolda gözaltına aldıkları kadına erkekliğinden utanmadan iki kişi birden dalarlar vs. Ama bir tane milletvekilinin körpe evladı karşısında karakolda esas duruşa geçer. Bu tür olaylar oldugunda hep bir kişi için bütün polislere laf edilmez vs. Sizi bilmem ben tenhada polis görünce yönümü değiştiriyorum.
    Tenhada eğer tek bir polis görürseniz yön değiştirmenize gerek yok. Bu tipler tek başına iken artistlik yapamazlar. En az 2 kişi olursa coşarlar. Hoş tek gezenini de görmedim
    scorpions_59 bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    neden münferit bir olayda bütün bir teşkilat savunulmak zorunda hissediliyor..
    Evet.. Neden savunmak zorunda hissediyorsun?... Açıklarsan seni daha iyi anlayabiliriz....
    Belki yardımcı bile olabiliriz rahatsızlığına...

Motosiklet forumuna mı geldik, pkk forumuna mı belli değil..
    Bu ne alakasız ve saygısızca bir yorum.... Burdaki insanları o terör üyeleri ile nasıl bir tutarsın....
    Sen hangi forumu aramıştın?... Sevgi pıtırcıklarınımı?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz şimdi buna kaza mı diyorsunuz? İstanbul gibi bir yerde ters şeride girmek! Amaç belli ... İŞGÜZARLIK... Sonuç belli SUÇSUZ BİR VATANDAŞIN VEFATI, BİNLERCE TL HASAR, İŞ GÜCÜ KAYBI, MİLLİ SERVET KAYBI... DAHA SAYAYIM MI?
    polisle hiçbir sorunum yok diyorsun ama gördüğüm kadarıyla epey bir sorunun var kardeşim bence.nerede polisle alakalı bir topik var vermiş veriştirmişsin.
    merak ediyorum hayatın boyunca hiç mi ters yoldan gitmedin hiç mi ''u'' dönüşü yasak yerden dönmedin zaten hız sınırını söylemiyorum bile.bunları yapmadım deme sadece görmediler de öyle inanalım ...ceza da yemediysen şans diyelim artık.ters yöne girip de kaza yapan sen de olabilirdin durumu bir de böyle düşün.
    ya da bu haberdeki kazaya sebep olan şahıs normal senin benim gibi bir vatandaş olsaydı buradaki durum değerlendirmesi nasıl olurdu acaba
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Eveeet yine geliyor benim klasikleşmiş 99 puanlık uzman sorum.

Sorumuz şu:

A ülkesinin B şehrinde C sanayii sitesinde D fabrikasında çalışan işçiler 6 aydır maaşlarını alamamışlar, patron ise işçileri işten çıkarıp işletmeyi taşerona devrediyor veya fabrikayı komple taşıyıp alacaklılardan kaçırıyor, işçiler duruma isyan edip kapının önünde bekliyor ve içeriye taşeronun girişine mani olmaya çalışıyor. Gelişmeler ne yönde cereyan eder şıklardan uygun olanını işaretleyiniz.

(a): İşçi maduriyetinin tespiti ve potronun kanunsuzluğuna karşı koruma talebiyle polisi çağırır, polis gelir tutanak tutar ve ilgili savcılığa dosyayı intikal ettirir.

(b): Patron polisi çağırır şu ayak takımını fabrikamdan uzaklaştır der polis 2-3 otobüs doluşup gelir ve fabrikaya etten duvar olurlar.

(c): Allah ne verdiyse işçiye girişip gazlar coplar ayaklar altında çiğneyip döver hem tutanak tutup memura mukavemet ettiler, üstelik bunlar bölücü gomaniz diye garagola çekerler.

(d): Durum kafalarına dank edip derhal bir sendika kurarak haksızlık ve hukuksuzlara karşı çalışan kesimlerle dayanışma ve işbirliğine girişirler.

Not: birden fazla şıkkı işaretleyebilirsiniz.

Oylama sonucunda polisin daha çok kimin hizmetinde olduğu açıklık kazanmış olacaktır.
    35emre35 ve COQ bunu beğendiler.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eveeet yine geliyor benim klasikleşmiş 99 puanlık uzman sorum.

Sorumuz şu:

A ülkesinin B şehrinde C sanayii sitesinde D fabrikasında çalışan işçiler 6 aydır maaşlarını alamamışlar, patron ise işçileri işten çıkarıp işletmeyi taşerona devrediyor veya fabrikayı komple taşıyıp alacaklılardan kaçırıyor, işçiler duruma isyan edip kapının önünde bekliyor ve içeriye taşeronun girişine mani olmaya çalışıyor. Gelişmeler ne yönde cereyan eder şıklardan uygun olanını işaretleyiniz.

(a): İşçi maduriyetinin tespiti ve potronun kanunsuzluğuna karşı koruma talebiyle polisi çağırır, polis gelir tutanak tutar ve ilgili savcılığa dosyayı intikal ettirir.

(b): Patron polisi çağırır şu ayak takımını fabrikamdan uzaklaştır der polis 2-3 otobüs doluşup gelir ve fabrikaya etten duvar olurlar.

(c): Allah ne verdiyse işçiye girişip gazlar coplar ayaklar altında çiğneyip döver hem tutanak tutup memura mukavemet ettiler, üstelik bunlar bölücü gomaniz diye garagola çekerler.

(d): Durum kafalarına dank edip derhal bir sendika kurarak haksızlık ve hukuksuzlara karşı çalışan kesimlerle dayanışma ve işbirliğine girişirler.

Not: birden fazla şıkkı işaretleyebilirsiniz.

En gerçekçi cevap C olur sanırım

Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polisle hiçbir sorunum yok diyorsun ama gördüğüm kadarıyla epey bir sorunun var kardeşim bence.nerede polisle alakalı bir topik var vermiş veriştirmişsin.
    merak ediyorum hayatın boyunca hiç mi ters yoldan gitmedin hiç mi ''u'' dönüşü yasak yerden dönmedin zaten hız sınırını söylemiyorum bile.bunları yapmadım deme sadece görmediler de öyle inanalım ...ceza da yemediysen şans diyelim artık.ters yöne girip de kaza yapan sen de olabilirdin durumu bir de böyle düşün.
    ya da bu haberdeki kazaya sebep olan şahıs normal senin benim gibi bir vatandaş olsaydı buradaki durum değerlendirmesi nasıl olurdu acaba
    Burada terse giden ben miyim ? Değilim. Gidersem zaten Allah belamı versin. Açık ve net. Hele hele ters yönde gidip cana kıyarsam, insanların malına da zarar verirsem zaten orada kafama sıksınlar. Bu kazayı (ki kaza falan değil bu!) yapan sade vatandaş olsaydı da tepkim aynı olurdu. Allah belasını versin derdim onun için de. Kurallar ülkede esnetilmek için var. U dönüşü de yaptım hızlı da gittim. Şimdi ben bunları yaptım diye bu hıyar polis haklı mı oldu yani? Orta öğretim seviyesinde düşünmeyi bırakın lütfen. Verip veriştirdiğim başlıklarda sanki sadece ben yazmışım gibi konuşmanıza da hiç birşey demiyorum.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    madem polis hiçbir işe yaramıyor %90 ı hep böyle başınıza bir iş geldiğinde karakola gitmeyin polisi aramayın kendi işinizi kendiniz görün ne de olsa bir boka yaramıyorlar iş falan da bilmiyorlar öyle oldukları yeri de haketmiyorlar
    hatta gelin bu %90 ı boş olan devlete faydasından çok zararı dokunan teşkilatın kaldırılması için imza toplayalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada terse giden ben miyim ? Değilim. Gidersem zaten Allah belamı versin. Açık ve net. Hele hele ters yönde gidip cana kıyarsam, insanların malına da zarar verirsem zaten orada kafama sıksınlar. Bu kazayı (ki kaza falan değil bu!) yapan sade vatandaş olsaydı da tepkim aynı olurdu. Allah belasını versin derdim onun için de. Kurallar ülkede esnetilmek için var. U dönüşü de yaptım hızlı da gittim. Şimdi ben bunları yaptım diye bu hıyar polis haklı mı oldu yani? Orta öğretim seviyesinde düşünmeyi bırakın lütfen. Verip veriştirdiğim başlıklarda sanki sadece ben yazmışım gibi konuşmanıza da hiç birşey demiyorum.
    orta öğretim seviyesinde yorumlar yapanın kim olduğu belli ağlanacak haline gülüyorum buradan

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

şu polisi assınlar ya da taksim meydanında linç etsinler de millet ciğeri soğusun yahu
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    şu bi gerçek her insanı bir tutmamak lazım,nasıl mesela her öğretmen aynı değilse,veya her fabrikada çalılşan işçi aynı değilse,her iş veren aynı değilse,
    her polisde aynı değil bence..burda birçok kişi iş güç sahibi,çalıştığınız yerdeki insanlar hepsi aynı mi ? veya siz nasılsınız,kendiniz nasılsınız ?
    evet polisin yaptığı gerçekten affedilemez bir şey,çok yazık olmuş Allah rahmet eylesin,,mekanı cennet olsun...
    bu olayın polis tarafından bide olması,dahada tuz basıyor tabi yaraya
    Örnek : ben mesela hostesim,hostesler hakkında genel olarak ne düşünülür,kendini beğenmiş,
    aklı havalarda,artis vs vs.herkes öylemi,ben şahsen öyle değilim..ama öyle bir imaj oluşuyor işte..insanoğlunda ne yazık ki öyle bir hemen imaj koyma huyu var..
    herkes bir değildir,polisler,öğretmenler,işçiler,memurlar hiç farketmez,herşey birazda kişinin insafına bağlı aslında..insaf işidir biraz
    kişiliğine bağlı,her kişi aynı değildir..
    belki bana kızcaksınız bu yazıdan dolayı,merak etmeyin ben o polisi veya polisleri asla savunmam,savunamamda..
    Allahından bulurlar bir şekilde merak etmeyin..herkes hak ettiği yerde bulsun kendini..

Halen anlamakta güçlük çekiyorum, nasıl oluyor da polislerin bu kabahati işlemesi göz ardı edebiliyorsunuz? İnsanın aklına polis akrabalığı / memurluğu terimlerinden başka birşey gelmiyor ne yazık ki.

Bana kalırsa da asılsın. İbret-i alem için. Belki aklı başında olmayan polislerin biraz aklı başına gelir.

Orada kaza yapıp ölmeyenlerden biri olsam ola ki o kazanın şokunu atlatmayayım. Zira o polisi bir daha sağ gören olmazdı orada!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hala düz mantık düşünenler var....
    İmam o..sursa cemaat ne yapar ?.. Diye bakalım...

Meslek gurubuna göre insanları yargılamak bizim ülkemize mahsus...
    Mesela bir şarkıcı (tanınmış bir popçu )aynı suçu işlese gene aynı tepkiler gelecek...
    Topluma örnek teşkil edecek ve göz önünde olan insanların bence biraz daha dikkatli olmaları lazım....
    Polislerde bunlardan biri...
    Doğruları korumak adına görev yapan birinin yanlış bir olay sonucu felakete yol açması mazur görülemez...
    Çeşitli olaylardan zaten tepki alan polislerimiz daha dikkatli olma zorundalar bence....
    Bu olayda sade vatandaş olarak ele alırsak zaten suçlu...
    Ortada yitirilen bir can var... Pisi pisine... Hiç yoktan....
    Olayın oluş sebebini bilmiyoruz... Belki polislikten kalma bir alışkanlık, belki umursamazlık, belki alkol....
    Ama dedim ya...
    Gözönündeki kişiler olmak sorumluluk ister...
    Hele ki 200-300 bin polisin zan altında kalacağını bile bile kanuna nizama aykırı hareket etmek , ki görevi kanunun işleyişini sağlamak,
    E haliyle kendisi bozunca tepki alması normal....
    Nasıl taksiciler ,dolmuşçular ,halkotobüsleri, gözümüzde birer apaçi....
    Onlarında içlerinde iyileri yokmu?..
    Mutlaka vardır...
    İşte bunları ayıklamak başta onların görevi....
    Polislerimizin de kaybettikleri itibarlarını kendileri kazanmalıdır..
    İtibar verilmez... Alınır...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Katılıyorum sonuna kadar,benimde yazdığım gibi Allahindan bulsun.yazdığım yazıda anlatmaya çalıştığım sadece herkesin bir olmadığı..ve böyle insanların heryerde olabilcegini anlatmaya çalıştım..o polis memuru kötu diye hepsi kotu degil.%90 kötu olsa bile,%10 iyidir mesela..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)