Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Polis ters yöne girdi: 1 ölü (motosiklet sürücüsü) - Polis yandaşlarına atfen!

Motovento
    REKLAM ALANI
    e_trkuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Görevi toplumun asayişini sağlamak ve kuralları uygulamak olan ve bunun için devlettten maaş alan bir polisin kurallara uymaması yüzünden birisinin ölümüne sebep olmasına açıklama yapmaya gerek yok.

Çiftçi uymaz, kurye uymaz, o uymaz bu uymaz ama arkadaş polissin sen. Bomboş yolda u dönüşü yaptım diye 50 tl ceza yedim ben. Herboka ceza yazarlar kendileri hiçbir kurala uymaz. O memurun çok mu önemli bir işi varmışda ters yöne girmiş. Yunuslar bile apaçi gibi motor sürüyo, adamın dünya umrunda değil, memleket babasının malı sanki.
    scorpions_59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polisleri kıskanıyorsunuz. hepinizde kuyruk acısı var.sanki hepiniz bütün trafik kuralına harfien uyuyorsunuz.polşislerde sizlerin amcası dayısı kardeşi babası.yani aynı toplumdan uzaydan gelmedi. polis düşmanı olmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

kaskınızı takın.gözümüz üstünüzde
    öncelikle cinayete kurban giden motosiklet sürücüsüne Allah rahmet eylesin. Yakınlarına Allah sabır versin, işleri zor, inşallah katil cezasını çeker.

Şimdi. 2 satır yazdığın yazının başıyla sonunu bile takip edemiyorsun. polisleri kıskanıyormuşuz, hepimizde kuyruk acısı varmış diyorsun ondan sonra kalkmışsın polisler de sizlerin amcası dayısı kardeşi babası, polis düşmanı olmayın diyorsun. Hele sonunu tam sana yakışan şekilde bağlamışsın, kasmımızı takacakmışız gözünüz üstümüzdeymiş. Biz kaskımızı takıyoruz eldivenimizi giyiyoruz da sen polis olarak trafik kurallarına uyup örnek olacak devlet memurusun neden ters yöne girip yolunda giden motosikletliyi ezip öldürüyorsun. Daha neyi savunuyorsun be adam ölmüş!
    DALGIC_800 ve scorpions_59 bunu beğendiler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.
    Polis olan ya da polisleri savunan arkadaşlar haklısınız, zira neden tüm toplum polisleri sevmez düşündünüz mü hiç? Yani sizin dilinizle soracak olursak, kuyruk acımız nedir?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eruyanik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin neden bahsettiğimi anlamaman doğal.. senin genel problemin bu..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

sizin anlayamadığınız bu bahsettiğiniz tüm sorunların, sadece bir mesleğe özel olmadığı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

güzel yazmışsın kardeşim.. daha nasıl izah edilir bilemiyorum..
    adam kendi aracıyla ters yöne girip adam öldürüyor yüzünde en ufak bir üzüntü yok dahada artislik yapıyor sen daha bana onu savunup laf sokmaya çalışıyorsun galiba polissin eğer polissen ve teşkilatta senin gibiler varsa böyle şeyler olması normal
    Mengu16, rs_guven, ero__ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Olen surucuye Allah`tan rahmet yakinlarina sabir diliyorum.Arkadaslar polis hatali o kuskusuz ama birkac kotu polis yuzunden genelleme yapmak ta dogru degil.Her meslekte curuk elmalar vardir.
    RIDE or DIE

eruyanik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Comet
    polis değilim, polislere özel sempatim yok, polis hayranı da değilim.. hatta polis akrabam dahi yok.. benim derdim, bir kişinin yaptığı hatayı bir kuruma, bir ırka, bir inanışa yükleyen, birilerine öfkelenmekle rahatlayan ve birilerine fırsat buldukça öfkelenmekle mutlu olanlara yöneliktir..

bu konuda söylemek istediklerim bu kadar, hani bunun ötesinde söyleyebileceğim de bir şey kalmadı.. bundan sonra yazılacaklara cevap vermeyecek olmamı mazur görürsünüz diye umuyorum..

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    kimse isteyerek kaza yapmaz ve kimsenin de durup dururken bilerek isteyerek birini öldüreceğini hiç sanmam...
    kazayı yapanın bir polis olması da tesadüften başka birşey değil...
    konuyu açan arkadaş ''polis yandaşlarına atfen '' demişsin bu yazı da ''sana atfen'' hayır da Allah'tan şer de kaza ve kader Allah'tan
    kimse başına gelecek şeyleri seçip kaderini tayin edemiyor malesef
    kazada hayatını kaybedene Allah rahmet eylesin ,yaralı kurtulan vatandaşa da Allah acil şifalar versin
    eruyanik ve cakturkc bunu beğendiler.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Bir polisin hata yapma toleransı da yoktur hata yapma hakkı da.

Peki neden?

Çünkü polislik mesleğin varlık temeli, mülk'ün yani devletin adına hata ve müsamahaya meydan vermemek, kanun ve nizamı ihdas eylemektir nokta.

Kontrol kalemi nedir bilir misiniz?

Muraakabe kalemi de dereler eskiler.

Çalışmaması yani görevini yerine getirmemesi hayata maal olur.

Çin malı motosikletleri sevmiyoruz ama çin malı kontrol kalemlerini seviyoruz diyebilir miyiz?

Doktorun dahi hata yapmaya hakkı yok ta polisin olabilir mi?

Hoşgörülebilir mi?

Devletin sevk ve idaresinden sorumlu olanların ve dahi siyasilerin, officeboy olarak gördükleri polis memurlarına kolkanat germekten, şımartmaktan, azarlamaktan,

kabahat ve kusurlarını örtpas etmekten kısacası dengesiz idareden vazgeçmeleri şart bunu bilir bunu söylerim.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı OGUZHANKY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polislerin minibüsçülerden hiçbir farkı yok. Hatta daha tehlikeliler. Yolda istedikleri hareketi yapma, hiçbir kurala uymama yetkileri varmış gibi gidiyorlar. Nasıl olsa ceza yemiyorlar, birini ezseler bile göstermelik bi soruşturmayla sıyrılıyorlar, arabada zaten devletin arabası isteğin kadar sürt, vur... Zaten o yüzden sürekli haberlerde polis arabası kaza yaptı haberini görürsünüz. Ondan sonra polise dil uzatıncada herzamanki gibi "hepsi bir mi kardeşim, bir tanesinin hatası yüzünden hepsini suçlamayın. Zaten polise dil uzatanların kesin polisten bi çekinceleri bi kanunsuz işleri vardır, anarşistlerdir" diyorlar. Her defasında aynı kalıp. Geçin artık onu. %90 ı böyle kardeşim işte.
    Oğuzhan kardeşime katılıyorum. Hoş burası bir mahkeme olmadığı gibi bizlerin yargılama gücü de yok. Dolayısıyla yazdıklarımız ancak buraları okuyanlara fikir verebiliyor. Başka açıdan bakalım, bir an için bu kazanın olmadığını düşünelim ve konumuz bugün yitip giden can değil trafik akışına ters yönde seyr eden polis aracı olsaydı. Hiç yadırgamazdık değil mi? Peki soruyorum bugün polis araçları, kolluk gücü olmalarından aldıkları güçle bugün ters yöne girmediler mi? Malesef olan arkasında gözü yaşlı sevenlerini bırakarak giden rahmetliye oldu. Bir daha olmasın temennisinde bulunamıyorum çünkü sebep olanlar dolmuş, taksi, polis, otobüs ne olursa olsun özünde cahil toplum var.
    ukiran35 bunu beğendi.
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Olacaktı ki o motosikletli bir milletvekilinin oğlu, amcası yeğeni... Geçtiğimiz zamanlardaki bir haberdeki gibi öttüreceklerdi. ( Böyle başa böyle tarak)
    Yapılan yanlış, bunu bir polisin yapması iki katı yanlış.. olan gariban vatandaşa oldu yine.. Herkesin tepkisi de bunadır.

Gözümüz üstünüzde diyen arkadaş.. Bizim de kameralarla kanıtlarla gözümüz sizin üstünüzde.. Yanlış yapmayın ! İşinizi doğru yapın.. (Sizin yaptığınız yanlışın sonuçları daha ölümcül oluyor)

Allah rahmet eğlesin, pisi pisine öldü adam. Geride kalanlarına Allah sabır versin.. Bizim başımıza gelmez umarım..
    DALGIC_800 bunu beğendi.

Bu nasıl bir başlık dedim ama içeriğide bir enteresan. Polis yandaşlarına atfen ne demektir? Böyle provakatörlük görülmemiştir. Burada kazaya sebebiyet veren insanın polis olmasından yola çıkıp emniyet teşkilatını hedef gösteren insan art niyetlidir. Kaldı ki kazaya karışan araçta resmi araç değil anladığım kadarıyla. Ne polisim ne de polis akrabam var böyle iğrenç bir konu başlığı görünce dayanamadım. Bir de herkes neden polisten nefret ediyor falan yazılmış sizleri bilmem ama benim tanıdığım kimse polislerden nefret etmiyor. Sizin çevrenizde bir sorun var sanırım.
    speed_dream ve Okan Sinan Ocan bunu beğendiler.

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun.
    Ben de polislere karşı ön yargılıyım. Çünkü hayatımda düzgün bir polis görmedim.
    Sonra düşündüm, herhalde o teşkilatta bir problem var. Yoksa o kadar sorunlu adamı bir araya nasıl toplayacaklar.
    Ben hayatım boyunca da polisleri sevmeyeceğim. İşini iyi yapan %0.01 dışında. Onlara saygım sonsuz. Başımın üstünde yerleri var.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Polisim diye tersten, kesekten gideyim dersen işte bu olur...
    İşallah biryerleri tersten gösterirler sana da...
    Yazık yahu..
    Çoluğu çocuğu ne yapacak ölen adamın?...
    Suçu günahı ne

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Alıntı whitetrash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir başlık dedim ama içeriğide bir enteresan. Polis yandaşlarına atfen ne demektir? Böyle provakatörlük görülmemiştir. Burada kazaya sebebiyet veren insanın polis olmasından yola çıkıp emniyet teşkilatını hedef gösteren insan art niyetlidir. Kaldı ki kazaya karışan araçta resmi araç değil anladığım kadarıyla. Ne polisim ne de polis akrabam var böyle iğrenç bir konu başlığı görünce dayanamadım. Bir de herkes neden polisten nefret ediyor falan yazılmış sizleri bilmem ama benim tanıdığım kimse polislerden nefret etmiyor. Sizin çevrenizde bir sorun var sanırım.
    Hocam orası neresiyse oraya gelelim...
    Orda yaşayalım...
    < iLk@yy >, COQ, İHTİYAR ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polisleri kıskanıyorsunuz. hepinizde kuyruk acısı var.sanki hepiniz bütün trafik kuralına harfien uyuyorsunuz.polşislerde sizlerin amcası dayısı kardeşi babası.yani aynı toplumdan uzaydan gelmedi. polis düşmanı olmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

kaskınızı takın.gözümüz üstünüzde
    Hiç bir kuyruk acım yok. Polisi de kıskanacak değilim çok şükür. Mesleğim elimde 1 tane bile trafik cezam yok 1 tane bile suça karışmadım. Ama denyo, hırto polis gördüm mü de vergimden ekmek yiyen bu ve bunun gibi tiplerin sonuna kadar ensesindeyim. Gözüm üzerinde!

Alıntı eruyanik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin neden bahsettiğimi anlamaman doğal.. senin genel problemin bu..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:26 ----------

sizin anlayamadığınız bu bahsettiğiniz tüm sorunların, sadece bir mesleğe özel olmadığı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:29 ----------

güzel yazmışsın kardeşim.. daha nasıl izah edilir bilemiyorum..

Biz anlamayız zaten halk olarak değil mi? Bizler sade vatandaşız. At gözlüğü var hepimizde. Komik duruma düşürmeyin kendinizi yazdıklarınızla...

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam kendi aracıyla ters yöne girip adam öldürüyor yüzünde en ufak bir üzüntü yok dahada artislik yapıyor sen daha bana onu savunup laf sokmaya çalışıyorsun galiba polissin eğer polissen ve teşkilatta senin gibiler varsa böyle şeyler olması normal
    Üzüntü yok değil de bana alkollüymüş gibi geldi. Zira mal mal bakıyordu kameraya. İtiraz dahi etmedi bebe. Hoş tabi yaptığı hıyarlığı fark edip şoka da girmiştir belki.

Alıntı whitetrash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdım görüldü var mı ötesi? Polisi at gözlüğü ile savunanlar olduğu için yazdım. İşini doğru yapmayan polisler olduğu için yazdım. Kazaya karışan araç resmi araç demedi ki kimse? Kazayı yapan daha doğrusu insanları biçen polis. Polis aracıyla kaza yaptı yazmadık dikkatli okuyun. Ben tüm polislerden de nefret ediyorum demedim ayrıca. Kimse de demiyor. Böyle işgüzar, eline aldığında sazı çalabileceğini zanneden tiplere yakarışımız. Böylelerini yakaladıkça resmi ne yol varsa başvurdum ve başvuracağım. Pek yakında da bir kamera takacağım aracıma. Video ile tespit edince artık kaçacak yerleri kalmayacak!!!

Daha dün gece polis aracının hiç bir arka ışığı yanmadığı için kaza tehlikesi atlattım. Bana polisi savunmayın!

POLİS YANDAŞLARINDAN EN AZINDAN ÖLEN ADAM İÇİN ALLAH RAHMET EYLESİN DENMESİNİ BEKLERDİM AMA KİMİN NE MAL OLDUĞU BELLİ.

Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse isteyerek kaza yapmaz ve kimsenin de durup dururken bilerek isteyerek birini öldüreceğini hiç sanmam...
    kazayı yapanın bir polis olması da tesadüften başka birşey değil...
    konuyu açan arkadaş ''polis yandaşlarına atfen '' demişsin bu yazı da ''sana atfen'' hayır da Allah'tan şer de kaza ve kader Allah'tan
    kimse başına gelecek şeyleri seçip kaderini tayin edemiyor malesef
    kazada hayatını kaybedene Allah rahmet eylesin ,yaralı kurtulan vatandaşa da Allah acil şifalar versin
    Siz şimdi buna kaza mı diyorsunuz? İstanbul gibi bir yerde ters şeride girmek! Amaç belli ... İŞGÜZARLIK... Sonuç belli SUÇSUZ BİR VATANDAŞIN VEFATI, BİNLERCE TL HASAR, İŞ GÜCÜ KAYBI, MİLLİ SERVET KAYBI... DAHA SAYAYIM MI?
    Mengu16, Shiria, DALGIC_800 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    hayal dünyasında yaşayan arkadaşlar var forumda. demek silahlı bıçaklı kavga çıktı polis hızla olay yerine gidiyor öyle mi? yahu hiç mi polis tanıdığın yok? öyle durumlarda polis yavaş yavaş arka caddelerden dolanarak gider ki olay bittikten sonra varmış olsunlar diye. ayrıca benzer bir olayda haplanıp sahilde insanlara saldıran 2 bıçaklı saldırganı hiç alakamız olmadığı halde abimle etkisiz hale getirdik,belki 10 kişi polisi aradı gözümüzün önünde ve polis aracı 200 metre ilerde duruyordu gelmedi.. sonra mı ne oldu? bizi ekip otosuna bindirip önce karakola sonrada hastaneye götürdüler. hastaneye giderken arabada makara muhabbet vardı ve hiç bir kırmızı ışıkta durmadılar sireni öttürüp öttürüp son hız kırmızıda geçtiler. bu arada yanlış anlamayın hastanelik bi durumumuz yok yasal prosedür için gittik alkol testi vs yaptılar.

Yani düdüklü tencere gibi bilmeden ötüp durmayın,orada adam ölmüş bir hıyar polis yüzünden,hepimiz günlük hayatımızda ne hıyar polisler görüyoruz tabi ki hepsi bir değil ama %90 ı aynı. Es kaza motorcu adam rahmetlinin oğlu eşi vs girer de bu yorumlarınızı okursa ne hisseder bi düşünün.
    Karadeniz - Giresun.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Daha iki gün önce sarhos polis memurunun öldüren kazasini okuduk.

http://www.dostmedya.com/haberoku473...-yapti-1-kisi-
    ero__ ve haojin2005 bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Şu konuya bile polis savunucuları polis muhalefetcileri geliyor ya gerçekten iğreniyorum.Allah rahmet eylesin.Poliste bi sizin polisiniz zaten ya...Yeri gelir överiz , yeri gelir söveriz kimseyi bağlamaz ama gerçekten tüm keyfimi kaçırıyor bu polis fedaileri.Neyse.
    ero__ bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha iki gün önce sarhos polis memurunun öldüren kazasini okuduk.

http://www.dostmedya.com/haberoku473...-yapti-1-kisi-
    Aman hocam olur böyle şeyler, tüm polisler aynı mı? 100.000 tanesinden 97.000 taneciği sadece aynı. Hepsine yormamak lazım...

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Öncelikle Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin ..

Gözümüz üstünüzde diyen arkadaş hangi gözünüz üstümüzde daha bir araca veya yaya'ya vurup kaçanları mobesadan görebiliyosunuz ama plakasını bile okuyamıyorsunuz bu tavrın çok yanlış .. Eğer görevde olsaydı sirenlerini açarsın belliki görevdede değil öküzlükten başka birşey değil bu bildiğin maganda,trafik canavarı aklına ne gelirse .. sırf polis oldugu için söylemiyorum bu ters yöne giren cahil hakimde olabilirdi normal vatandaş'ta olabilirdi.. ama bu bir tesadüf kesinlikle değil sen ters yöne gir masum birini öldür 2 tane araba parçala tamamen tesadüf ... bu kadar kolay mı ya insan canına kıymak ...
    ero__, haojin2005 ve scorpions_59 bunu beğendiler.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Şu forumda şu yazılar dönüyor ya yazıklar olsun. Adamlar alenen tüm polislere giydirmiş, karşı çıkanları yalaka, fedai ilan etmiş. birileride burada moderatörüm diye duruyor. Motosiklet forumuna mı geldik, pkk forumuna mı belli değil. Burada birileri çıkıp emniyet teşkilatını savunmak zorunda kalıyorsa bu kişileri eleştirmek yerine dönüp yazdıklarınıza bakın ki neden münferit bir olayda bütün bir teşkilat savunulmak zorunda hissediliyor.

Egsozu patlak mobiletle gezenleri ya da şehirçinde 200 ile giden racingcileri görüp tüm motosiklet kullanılarını yaftalayanlar bile sizden çok daha masumdur.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)