Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

SINAV konusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Arkadaş burda da mı ders? Bende lise son sınıf öğrencisiyim. Foruma en çok kafa dağıtmak için giriyodum. Dersten sonra meditasyon gibi geliyo burası =)
    Bence 9 da çok fazla kasma. Ama ygs yi tamamen hallet. Ve konuları belli bi sıraya göre çalış. Birini tam halletmeden diğerine geçme.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    valla bende sabah 6:45 de kalkıyorum eve 5:20 gbı gelıyorum 8 ders goruyoruz bızde en ıyısı cok calısmak degıl verımlı calısmak galıba

Bide deneme sınavı sonuçları geldi
    ygs1:180
    ygs2:180
    ygs3:210
    ygs4:220
    ygs5:215
    ygs6:216

sonuçları tam hatırlamıyorum ama bu civardalar.Sonucum kötü dimi ?

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    ben 9. sınıfı bitirdim 10.sınıfta sayısala gittim sonra matematik geometri fizik kimya ve tarih 1 gelince 11.sınıfta sözele geçtim. Bizimki düz lise sadece matemetiği sorumluluk sınavında düzeltince geriye kalan 4 dersten ortalamayla geçtim bizde ortalama 2.5 olunca geçiyorsun. Bazı hocalar lise 2 daha kolay diyorlar inanma her sene daha zorlaşıyor. anadolu liselerinde bildiğim kadarıyla sadece sayısal bölüm var yada şimdi değişmişte olabilir.

Motosikleti
    Yorumlarınız için sağolun arkadaşlar

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı Panter38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birader tam adami burda su an 12 . siniftayim sana benim yaptigim ve senin yapmaman gereken seyleri siralayim
    +9 da iken sakin ders calisma (bu arada notkarin benimkinden biraz dusukmus )
    +sinifi gec yeter
    +daha sinava cok var hele bi 11 12 olalim diye dusun arkadas ortami ilkokuldan arkadaslarinla gez dolas gunde 1 saat ödev yap gerisini yat uyu
    +10.sinifa gecince hafif hafif duman kokusunu hissedersin hafiften debriyaji birak ders konusunda biraz citayi yukselt
    +11 e gelince dershaneye kaydol ama dershaneye girgir amacli git yoklama kagitlarini carp son dersler kac dershaneden
    +dershaneyi sirf okuldaki yazililardan yuksek almak icin kullan
    11.sinif bitince yazin sakin ders calisma gez dolas o kadr ugrastin tatili hak ettin
    + ha bu arada 11. sinifta kuyruktaki hararet gostergesi yukselir iyice
    12 ye gecince biraz calis denemelerde sirf ilkokuldan ogrendigin bilgilerle devam et ve surekli mt de takil

saka bi yana

bana karsi komsumuzun oglu (bogazicinde isletme okuyan ve simdi belesten hollanda UKRAYNA almanya ya felan gidiyo aklindan gecenlerin hepsine ulasan ) demisti 9da gunluk 3 saat calis 9sinif bitince hic bir eksigin kalmasin diye 10.sinifta da aynisini yap hic zorlanmazsin demisti ben yapmadim baskalarina oneriyorum emin ol cok hakliymis kusura bakma cok uzun ve sacma yazdim kolay gelsin asiri kasma unutma debriyaji hemen birakirsan istop eder ama gaz vermesende istop eder dengeyi iyi kur kolay gelsin
    Sonuna kadar katiliyorum bende ayni boyle yaptim sinava 2 ay kaldi tirmaliyorumhala

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende sabah 6:45 de kalkıyorum eve 5:20 gbı gelıyorum 8 ders goruyoruz bızde en ıyısı cok calısmak degıl verımlı calısmak galıba

Bide deneme sınavı sonuçları geldi
    ygs1:180
    ygs2:180
    ygs3:210
    ygs4:220
    ygs5:215
    ygs6:216

sonuçları tam hatırlamıyorum ama bu civardalar.Sonucum kötü dimi ?
    Nereyi hedeflediginibilmiyorum ama bu puanlarla pek bisey yapamazsin 40 50 net arasi yaptin yanilmiyorsam. Yapicagin tek sey yilmadan calismak ben hala evde ders calisamiyorum ama dersanede full calisiyorum ordan kurtariyorum. Sene basinda ilk girdigim ygsde 41 net yaptim suan 70 e kadar ciktim bakalim 2 ay sonra sinavda ne yapicaz hayirlisi

Motosikleti
    Alıntı leventgocukl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonuna kadar katiliyorum bende ayni boyle yaptim sinava 2 ay kaldi tirmaliyorumhala

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:34 ----------

Nereyi hedeflediginibilmiyorum ama bu puanlarla pek bisey yapamazsin 40 50 net arasi yaptin yanilmiyorsam. Yapicagin tek sey yilmadan calismak ben hala evde ders calisamiyorum ama dersanede full calisiyorum ordan kurtariyorum. Sene basinda ilk girdigim ygsde 41 net yaptim suan 70 e kadar ciktim bakalim 2 ay sonra sinavda ne yapicaz hayirlisi
    hocam şuan 9. Sınıfım evet netlerim kötü 10. Sınıfta netlerimi daha iyi yapıcağım.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Arkadaşlar bende 2 yıllık üniversite okuyorum kafama dank etti bu sene giricem össye ama pek umudum yok neden diye sorucaksanız matematik bilgim 0 a yakın bazı şeyleri görsem hatırlarım belki acaba kitapdan çalışsammı yoksa mezun olup dershaneyemi yazılsam 2 yıllık okula gittim pişmanım siz siz olun 2 yıllık okumayın...

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende 2 yıllık üniversite okuyorum kafama dank etti bu sene giricem össye ama pek umudum yok neden diye sorucaksanız matematik bilgim 0 a yakın bazı şeyleri görsem hatırlarım belki acaba kitapdan çalışsammı yoksa mezun olup dershaneyemi yazılsam 2 yıllık okula gittim pişmanım siz siz olun 2 yıllık okumayın...
    Dersane sart ozellikle maatematik icin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)