Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ps 3 Versiyon güncelleme ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shiria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında ...Honda :)
    arkadaşlar bir sorum olcaktı ps3 ile ilgili.. yurtdısından ps3 almıştım,yaklaşık 1.5 sene oluyor,
    sorunsuz çalışıyor herşey güzel..internetede bağlamıştım,versiyon güncellensın mı sorusu çıkmıştı,
    bende evet tıklamıştım..aslında kırdırmayı düşünüyordum,fakat guncelleme yaptıgım için yapamayız dedıler kırdırmayı,
    yeni versiyon güncellenmesi gerekliymiş..wr2 aldım,yeni oyun..geçenlerde taktım oyunu yıne karsıma versiyon güncellemesı dedi,
    şuanki versiyonu 3.66, 3.70e güncellensinmi diye soruyor.güncellersem eğer 3.70ile kırdırma yapabilirmiyim,
    veya şuanki versiyonla kırdırabilirmiyim?tavsiyeniz nedir?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

pardon oyun wrc2 düzeltme yapıyorum.versiyonların oyunlarlada ilgisi varmıdır aceba ?
    şimdiden teşekkürler..
    [Hotel|Oscar|November|Delta|Alpha] [Charlie|Bravo|Romeo]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4.30 CFW olduğuna göre sıkıntı yok demektir.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    4.30 CFW?

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    4.30 cwf önceden 3.55 cwf olanlara yapılabiliyor.

Senin 3.66 dan önceki versiyonun kaçtı?

Makinanın data code una bakman lazım, anakart müsade ediyorsa downgrade edilip versiyon düşürülür sonrada cwf yüklenebilir.

Benim oğlanın makina 3.55 cwf, 4.30 yükliyeceğim yeni oyunlar için ama stabil olsun diye bekliyordum.

İyi hatırlattın bende bir bakayım son sürüme.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    data code makinanın altında yazan data code mu? 1A yazıyor..

yoksa bu içinde mi yazıyor.. bu farklı birşey mi?

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Evet o, downgrade yapılabilir o zaman. 50 - 60 tl para verirsin yaparlar, en son cwf yide yüklerler mis gibi her oyunu oynarsın.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    buarada ilk versiyonu 3.55di diye hatırlıyorum..umarım olur.. aldığımdan beri pek fazla oyun oynayamadım,
    daha henüz tadını çıkartamadım (: yardımınız için teşekkür ederim..

Motosikleti
    Honda NC 750X
    İstanbul bakırköy de ve bahçelievler de bu işi yapan iki güvenilir firma var, zaten internette olaya hakimler hemen bulursun.

Motosikleti
    bende onu sorcaktım aslında size,internette bu işi yapan bir çok insan var,güvenilirmi bilmiyorum,
    çekiniyorum açıkçası,istanbulda olsam daha avantajlı olurdu heralde neyse ben burdakileri en
    iyisi araştırayım..teşekkürler

Motosikleti
    Honda NC 750X
    Kargoyla gönderirsin bence sorun olmaz, internette araştır benim bildiğim iki güvenilir firma var. Sorun yaşamazsın sanırım.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    http://www.ps3project.com

Hocam ben bu kırma işlemleri ilk çıktığı zaman yabancı siteleri okudum yukarıdaki link verilen site türkçe. Bu site o zaman çok yeniydi, ama herşeyi anlatıyordu.Muhtemel şimdi de upgrade/downgrade herşeyi anlatıyordur.O zamanlar kırma işlemi yeniydi ve herkes 150 tl gibi rakamlar istiyordu bende istenen 150 TL ye fitil oldum... Ve Sonra yukarıdaki linki takip ederek evde kendim 3.55 CFW ve multiman yükleyerek Ps3 kırma işleminigerçekleştirdim.. Hala sorunsuz kullanıyorum.

Ama o gün bugün güncelleme yapmamıştım zira hala bir ton oyun var oynanmayı bekleyen crysis2 türkçe gibi...Ama 4.30 CF falan çıkmış ben bir araştırayım şu durumu....
    Shiria bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)