Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Gececiler !

Motovento
    REKLAM ALANI
    reverse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Arkadaşlar saat 04:30 suları.
    Ben gece 12'de yattım, uyku tutmadı. Dön, dön baktım olacak gibi değil kalktım gitti. Şu saate kadar bir damla uyuyamadım.
    Sabah işe gitmek için 05:50'de kalkmam gerekiyordu zaten.

Peki siz? Neden uyumuyorsunuz? Bu saatte forumda işiniz ne?
    Evet o 25 kişi; dökülün bakalım?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben yokum içlerinde yazmam.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Farketmez. Gecenin bu saatinde buradasın. Yazacan.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Seni neden uyku tutmadı reverse önce sen başlasaydın, öyle zaten kalkacaktım falan filan tatmin olmadık bu cevaptan

Ben bi yandan çalışıp, kahve sigara molalarında forumu kurcalıyorum yalnız hissetmemek adına Bazende böyle başlıklar muhabbetler dönünce pefff değmeyin keyfime
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Valla çok bariz bir sebebi yok uykumun kaçmasının aslında.
    Kafada günlük düşünceler. İş-güç falan filan.
    Acaba uykum kaçtı da kafam yastıkta bunları mı düşündüm yoksa bunları düşündüğümden mi uyku tutmadı bilmiyorum ama.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı reverse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farketmez. Gecenin bu saatinde buradasın. Yazacan.
    yazmam. Sırdır. Söylemem.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Saatler yine gece yarısına yaklaşıyor.
    Canım sıkkın...
    Kaskım çalındı. Cevahir AVM'nin otoparkında oldu olay. Güvenliğe danıştık. Kaskı çene bağıyla arka çanta demirinin uzantısına alelade bağladığım için hatalı olan benim, önlemimi almadım.
    Herneyse güvenlik sağolsun ilgilendi, kamera kayıt odasına girdik. Kayıtları inceledik ve kaskı çalan şerefsizleri gördük.
    Beyaz bir scooter, iki kişi. Sürücü benim kaskı kafasına geçirdi (işallah kafasındayken parçalanır) ve çıkıp gittiler. Çıkış görüntülerinde plaka teşhis edilemedi. Saat de geç olduğundan, yarın o motorun giriş görüntüleri bulunacak ve plaka tespit edilecek. Sonra bana haber verilecek ben de karakola şikayette bulunacağım (evet gerçekten bunu yapacağım).
    Kaskım 200 papellik çene açılır beyaz LS2 kasktı.
    Şimdi hiç hesapta yokken bir de kask masrafı çıktı başımıza. Nasıl iştir arkadaş. Çalış kazan, kıt kanaat bir şeyler al, ay sonunu getireme, kansızın teki kendi malı gibi alıp götürsün.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Haydaa olaya bak yok yere :/ Geçmişolsun reverse. Insallah plaka mevzusu çözülür, kask bulunurmu bilinmez tabi ama bi hırsız daha cezasını bulur en azından.

Dedemizin döneminde evin kapısını kilitlemek ayıp sayılırdı, bugün kaskını tuvalete bile götürmek zorundasın, götürmezsen suç sende muamelesi görüyorsun, sorsan gelişiyoruz derler
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Aynen öyle. Zaten kask geri elir diye bir ümidim yok. Ha, olur da bulunursa filan, o pislik herifin kafasına geçirdiği kaskı bir daha kullanmam.
    Benim derdim, belki bir ihtimal cezasını bulması.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Ben de anlamam insanlar kasklarını motorun üzerine neye güvenerek boştan bırakırlar, burası bi isviçre veya lüksemburg değil türkiye. 1 lira için adam öldüren manyaklar var. Biz üşenmeyip elimizde taşıyoruz çalınmasın diye kaskı, siz de taşıyın çalındı çalınmadı derdiniz olmasın.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Mengu kesinlikle haklısın. Kız arkadaşım elinde taşımak istemediğinden bıraktırdı birkaç kez. Sonra da alışkanlık oldu. Ben bir kilit ayarlamak niyetindeydim ama hep erteledim.
    Olay başımıza gelince akıllandık tabi ama iş işten geçti.

çantaya koymuyor musunuz? kasklar sığıyor çantalara ben öyle yapıyorum sorun olmuyo. gerçi çantanız yok herhalde bence edinin hemen bi tane. Büyük rahatlık.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma F
    Çanta var. Kappa 35lt.'lik model. Ama içinde bellik, dizlikler, eldivenler, balaklava vs. mevcut. Yani kasklara yer yok. Zaten olsa olsa tek bir kask alabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

Hepinize iyi geceler, gececiler. Artık uyuma vakti geldi sanırım. Yaklaşık 40 saattir ayaktayım.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de anlamam insanlar kasklarını motorun üzerine neye güvenerek boştan bırakırlar, burası bi isviçre veya lüksemburg değil türkiye. 1 lira için adam öldüren manyaklar var. Biz üşenmeyip elimizde taşıyoruz çalınmasın diye kaskı, siz de taşıyın çalındı çalınmadı derdiniz olmasın.
    mengü bunun yaşadığın ülke ile alakası yok yaşadığın il e göre değişir sen bi akdeniz ege sahillerine in inan arabadan çok motosiklet var hiçbiri kilitli değil kasklar üzerinde duruyor hatta hatta kontak anahtarı üzerinde duran var
    motosiklet park yerleri var
    kadınlar kızlar motorla geziyor
    ama istanbula bakıyorsun ne motosiklet park ı var nede motorla gezen bayan veya kız neden şeyini sallasan magandaya çarpıyor
    tıpkı ankara antep sakarya gibi
    ben egeye gittim kaskı bile kilitliyordum millet bana uzaylı muamelesi yapıyordu bu yüzden hiç kask kitleyen adam görmemişler ki onlar da haklı yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Yarın işiniz gücünüz yok mu? Uyuyun hadi, uyumak isteyeni de uyutmuyonuz
    Kask için geçmiş olsun. Nasıl insanlar var anlamak mümkün değil. Bu arada Mengü haklı, burası Türkiye herşeyden önce önlem.
    Inşallah cezasını bulur ama nerde...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Yarın iş falan yok uzun zamandır çalışıyorum biraz tatil yapıyım uzun süre oldu geceleri geç yatmayalı biraz keyfini sürelim 2 saattir sürekli aynı siteleri tıklamaktan gına geldi ama olsun
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

fast_driver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstrom
    Saat 01:55 ve formda 84 Kayıtlı Ve 634 Misafir Üye Bulunmaktadır.
    RE150(2000km),CBF150(2400km),WOLF250(8000km) V-STROM DL650

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydaa olaya bak yok yere :/ Geçmişolsun reverse. Insallah plaka mevzusu çözülür, kask bulunurmu bilinmez tabi ama bi hırsız daha cezasını bulur en azından.

Cezasını bulmakmı karakola gidince sizden önce çıkar şerefsizler iki gün önce bir hırsız yakaladık bizim burada (Kütahya tren garı) şerefsiz hem tuvaletçinin parasını yürütüyor,hemde büfeden teneke kola aşırıyor kamera kayıtlarındada açık seçik görülüyor karakolda ifadesi alındıktan sonra savcı serbest bırakıyor neymiş cezaevlerinde yer yokmuş
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hala söylemem sırdır

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    İşe gidecekler kalksın artık yataklarından da gececiler gitsin evlerine artık
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)