Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yılbaşında Napıyosunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    içki içmeyin haramdır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf 150
    Yamur,kar yağmassa motosikletimle boğaza karşı giricem yeni yıla.12-den sonrada belki arkadaşlara kaçarım

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Carrefour Prestij Yıl başı Paketini satmış bulunuyorum arkadaşlar 159 Tl ye aldım Hiç bir yerde Kalmamış Bi Akrabaya 190 tl ye bırakdım
    Bugunde Gittim Metro Premium Yılbaşı Sepeti Aldım Normalde oda 179 tl idi Bana Mı özel nedir 169 Tl ye kestiler Çok Mutluyum
    İçinde Metrodan alsan bile 288 Tl Başka yerden 300 ve üzeri Tl lik Yiyecek ve İçecek Mevcut , Bunuda 220 tl verene vercem
    Olmadı Yılbaşından sonra her gün Farklı bir kafa yaşarız
    Not:Allahın adamları içine 3 Tane Şarap koyacağınızıa 1 tanesinin Yerine Votka Kataydınız Şarapla Aynı fiyat zaten Şaraplar 30tl ,40 tl arası fiyatları

Sado

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Abi millet eğlenio gezio tozuyo valla çok dokundu Biz gene P-T-T yapcaz herhalde
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    yılbaşlarında hayatta dışarı çıkmam sadece yılbaşlarında değil hiç bir özel günde veya kutlamada çıkmam
    (29 ekimi karıştırmayın o başka bir macera konusu)
    türkiyede özellikle içkili kutlama yapılacaksa ölüme en yakın olduğunuz andır
    hele hele bizimkiler ağzıyla değil de ..... la içtiği için sizi öldürecek veya yaralayacak hamleyi kimin yapacağını tahmin bile edemezsiniz
    htmetin bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yılbaşlarında hayatta dışarı çıkmam sadece yılbaşlarında değil hiç bir özel günde veya kutlamada çıkmam
    (29 ekimi karıştırmayın o başka bir macera konusu)
    türkiyede özellikle içkili kutlama yapılacaksa ölüme en yakın olduğunuz andır
    hele hele bizimkiler ağzıyla değil de ..... la içtiği için sizi öldürecek veya yaralayacak hamleyi kimin yapacağını tahmin bile edemezsiniz
    Çok Doğru bir tesbit Bizim Milletimiz Ağzı İle değil G... ile içiyor
    Ya içeceksin Tadında Bırakacaksın Ya İçeceksin Sağlam Kalacaksın (Misal ben) ,Yada İçmeyeceksin hemşerim
    Hani derler ya İçelim Güzelleşelim Bu her insan için aynı olmuyor Bazıları İçince sapıtıyor,Garson Olmam sayesinde En Elit insanıda göçrdüm ,En Hanzoyuda İçinde ikiside Hayvanlaşıyor
    Hani derler ya Hızlı gitmek Önemli değil O hızda durabilmen önemli diye
    Bende diyorum Ki Çok içmek Önemli Değil Tadında Bırakabilmek Önemli
    otopsici bunu beğendi.
    Sado

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    ruslarla pişti oynayacağım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ferhat pişti 4 üncü lazım mı?
    ferhatkars bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Cat 428c :D
    Oval çarşı bosnada kroluk yapacam veya Alaaddin de olabilir
    Pşşştt Unutma ! Sen Bu Yazıyı Okurken Birileri 299 + da Adrenalin Patlaması Yaşıyor

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı GONYALI1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oval çarşı bosnada kroluk yapacam veya Alaaddin de olabilir

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    heyooooooo
    yeni yıl girdiiiiiii

speed_dream bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2 tane çeyrek bilet aldım inşallah bi motosiklet parası çıkar

daparadoks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Jet 14
    Ben yat istimasindan sonra uyumayi planliyorum

Ekleme: gecen sene yat istimasindan once uyumustum

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferhat pişti 4 üncü lazım mı?
    sen çalışıyorsun abi... 2 ye tek ben oynayacagım... haklarından gelirim merak etme...
    geçen ay pişti öğrettiğim beni yenmişti ama acemi şansı işte...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Niyetin manaya katkısının çok önemli olduğu bir dine mensubum çok şükür.Doğru bulduğum açıklama,paylaşmak istedim...

Hatipoğlu'na yılbaşı kutlamak caiz mi sorusu
    İlahiyat profesörü Nihat Hatipoğlu, Habertürk ekranlarında yılbaşı kutlamalarına ilişkin soruları yanıtladı.

YILBAŞI KUTLAMAK CAİZ Mİ?
    Her yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşında da gelen "Yılbaşı kutlamak caiz mi?" sorusu Hatipoğlu'na yine soruldu.

Nihat Hatipoğlu, Hz. İsa'nın doğumunun müslümanlarca da kutlanabileceğini ancak bu kutlamaların içki içerek kutlanmasının yanlış olduğunu vurguladı.

"HZ. İSA'NIN DOĞUMU VİSKİ İLE KUTLANMAZ"
    Nihat Hatipoğlu şöyle konuştu;

"Eğer Hz İsa'nın doğum gününü kutlayacaksak, o buna değer. Ancak bunu içki içerek kutlamamalıyız. Sınırı aşan bir görüntü ile Hz. İsa karşılanmamalı. Biz peygamberimizin doğumunu nasıl kutluyorsak, Hz. İsa için dua ederek, Kur'an okuyarak onu anabiliriz. Hazreti İsa'yı, kendisinin bile kabul edemeyeceği şekilde karşılamak doğru değil.

BİZİM KÜLTÜRÜMÜZDE NOEL BABA YOK
    Bizim kültürümüzde Noel Baba yoktur. Bizim kültürümüzde Nasreddin Hoca var, Karacaoğlan var vs. Gençlerimize öğretilme anlamında bunlar örnek verilmelidir. Batı bir geleneğini bize servis ediyor. Bir sistem içerisinde, Noel Baba ile, çam ağacı ile bize servis ediyor. Peygamberimiz de onlardan olmamasına rağmen bir kavme benzemeye çalışan insanları uyarıyor."
    speed_dream ve MetinK. bunu beğendiler.

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Saat tam 00:00 da değişmez adres cnbce victoria screets
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niyetin manaya katkısının çok önemli olduğu bir dine mensubum çok şükür.Doğru bulduğum açıklama,paylaşmak istedim...

Hatipoğlu'na yılbaşı kutlamak caiz mi sorusu
    İlahiyat profesörü Nihat Hatipoğlu, Habertürk ekranlarında yılbaşı kutlamalarına ilişkin soruları yanıtladı.

YILBAŞI KUTLAMAK CAİZ Mİ?
    Her yılbaşında olduğu gibi bu yılbaşında da gelen "Yılbaşı kutlamak caiz mi?" sorusu Hatipoğlu'na yine soruldu.

Nihat Hatipoğlu, Hz. İsa'nın doğumunun müslümanlarca da kutlanabileceğini ancak bu kutlamaların içki içerek kutlanmasının yanlış olduğunu vurguladı.

"HZ. İSA'NIN DOĞUMU VİSKİ İLE KUTLANMAZ"
    Nihat Hatipoğlu şöyle konuştu;

"Eğer Hz İsa'nın doğum gününü kutlayacaksak, o buna değer. Ancak bunu içki içerek kutlamamalıyız. Sınırı aşan bir görüntü ile Hz. İsa karşılanmamalı. Biz peygamberimizin doğumunu nasıl kutluyorsak, Hz. İsa için dua ederek, Kur'an okuyarak onu anabiliriz. Hazreti İsa'yı, kendisinin bile kabul edemeyeceği şekilde karşılamak doğru değil.

BİZİM KÜLTÜRÜMÜZDE NOEL BABA YOK
    Bizim kültürümüzde Noel Baba yoktur. Bizim kültürümüzde Nasreddin Hoca var, Karacaoğlan var vs. Gençlerimize öğretilme anlamında bunlar örnek verilmelidir. Batı bir geleneğini bize servis ediyor. Bir sistem içerisinde, Noel Baba ile, çam ağacı ile bize servis ediyor. Peygamberimiz de onlardan olmamasına rağmen bir kavme benzemeye çalışan insanları uyarıyor."
    Elhamdülillah ibretlik paylaşım İçki içmeyelim kafa keselim ??müslüman?? araplar gibi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elhamdülillah ibretlik paylaşım İçki içmeyelim kafa keselim ??müslüman?? araplar gibi.
    Din kişilerin değil kişiler dinin mensubudur.İnsanın algı mekanizması çok önemlidir; siz dinimizin doğruların yaşamınıza aksettirdiğiniz sürece değil araplar komşunuz bile sizi sarsamaz.
    MetinK. bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    malum emir kuluyuz çalışacaz mecbur

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:03 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

islam dininin böyle birşey emretmediğini sen de biliyorsun
    Shiria bunu beğendi.
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Yeni yıl kutlayan bizlere Hristiyan alemi g..tü ile gülüyordur.. Evinizde oturun sakin sakin ertesi gün tatil zaten. O gün bişeyler yaparsınız. Hem Sahte içki olayları falan çok fazla içecekseniz de yine evinizde için alın büyük bir marketten Alkolünüzü evde tüketin ..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)