Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Notebook Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Beyler konu uzadı kabul ediyorum.
    Masaüstü projesi iptal,yakın zamanda şehir değiştirme sözkonusu olduğu için.

Notebook almam gerekiyor.
    Deneyimimden dolayı Toshiba'nın yakınından geçmem.Casper markasını hiç tavsiye etmiyorlar.HP kronik sorunlu.

Tavsiyesi olan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Aylardır ne bilgisayarmış he, gören de ev alıp 5 senelik krediye giriyorsun sanır ki onlar bile bu kadar dallandırıp budaklandırmaz. ben paldır küldür sormadan etmeden gittim Vatan bilgisayardan 1500'e packard bell bilgisayar aldım gayet de memnunum. Kredi kartına da 10 taksit yaptılar. Şehir değiştirme işi nedir, hayırdır?
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aylardır ne bilgisayarmış he, gören de ev alıp 5 senelik krediye giriyorsun sanır ki onlar bile bu kadar dallandırıp budaklandırmaz. ben paldır küldür sormadan etmeden gittim Vatan bilgisayardan 1500'e packard bell bilgisayar aldım gayet de memnunum. Kredi kartına da 10 taksit yaptılar. Şehir değiştirme işi nedir, hayırdır?
    Aylardır mı? Aga insaf yahu geçen ay sordum masaüstü sorusunu.Atama dönemi geldi,ocakta nasip olursa gitmek var.
    Gözünü karartma işini Toshiba için yapmıştım ama tank aldığımızı sonra anladık.En son teknolojiydi aldığımda ama Satellite serisinin ilk dönemleriydi ve sonrasında sürekli şikayetler okudum.

Aslında şöyle bir model var,özellikleri ve fiyatı aklıma yatıyor ama marka Casper : http://www.hepsiburada.com/liste/cas...fview%3dlister

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Ben Packard Bell ciddi anlamda tavsiye ederim. İnanılmaz sessiz bir bilgisayar, fiyat-performans oranı gayet iyi. Görüntü olarak da gayet şık. Pek şikayet almayan bir marka. Casper'dan uzak durmanda fayda var, sonuçta toplama bir bilgisayar, eleştiriler gayet kötü. Bir de kapak, tuş, fan gibi çevresel donanımlarının pek sağlam ve kaliteli olmayacağını düşünüyorum; Datron vardı bende, çizik içinde kapağı. Casper da o kalitededir gördüğüm kadarıyla. Al Packard bell bak keyfine.

Atamalar konusunda da hadi hayırlısı bakalım, gönlünce olur umarım.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Packard Bell ciddi anlamda tavsiye ederim. İnanılmaz sessiz bir bilgisayar, fiyat-performans oranı gayet iyi. Görüntü olarak da gayet şık. Pek şikayet almayan bir marka. Casper'dan uzak durmanda fayda var, sonuçta toplama bir bilgisayar, eleştiriler gayet kötü. Bir de kapak, tuş, fan gibi çevresel donanımlarının pek sağlam ve kaliteli olmayacağını düşünüyorum; Datron vardı bende, çizik içinde kapağı. Casper da o kalitededir gördüğüm kadarıyla. Al Packard bell bak keyfine.

Atamalar konusunda da hadi hayırlısı bakalım, gönlünce olur umarım.
    Araştırmaya başlıyorum.Tavsiye edeceğin model linki varsa takipteyim.Teşekkürler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    windows surface..ama pro versiyonunu bekmeni öneririm...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

Dell amerika da çok tutulan bir marka...asus da çok kaliteli

bunun yanında lenova da IBM in bir ürünü...bakabilirsin...toshiba genelde herkes memnun ama sen neden yanından geçmiyosun bilmiyorum...

al burda dolu dolu var...kafan daha çok karışısın son sayfadan başla okumaya

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t...ara+tavsiyeler

pctechnic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 XA'13 Red
    Toshibadan şaşma derdim ama sen mesajından anladığım kadar anti Toshibacısın O yüzden sana Samsung ya da Asus öneririm. Limit aralığı da söylersen tam modelini de verebilirim. Bir dip bot ;
    En uygun notebooklar Vatan Bilgisayar'da ben bilgisayarcı olduğum halde çoğu modeli bayii fiyatından bile daha da uygun. özellikle hafta sonları yapılan %25 indirimleri kaçırma
    Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, en kötü zamanda ters gider!
    Edward A. Murphy, jr.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı pctechnic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Toshibadan şaşma derdim ama sen mesajından anladığım kadar anti Toshibacısın O yüzden sana Samsung ya da Asus öneririm. Limit aralığı da söylersen tam modelini de verebilirim. Bir dip bot ;
    En uygun notebooklar Vatan Bilgisayar'da ben bilgisayarcı olduğum halde çoğu modeli bayii fiyatından bile daha da uygun. özellikle hafta sonları yapılan %25 indirimleri kaçırma
    Üstad inanır mısın bilmem ama herkesin üçüncü yada dördüncü tavsiyesi muhakkak Asus oluyor.Ortak noktaları bu. Packard Bell ve Lenovo incelemesindeyim. Hadi bana Toshiba konusunda ikna edici cümleler yaz.Ben bataryasının daha ilk zamanlardaki hayal kırıklığından dolayı,Vista'dan dolayı,DVD okumada olur olmaz zamanda teklemesinden dolayı sıkıntılar yaşadım.

Motosikleti
    tracer 900
    önceki mesajda windows surface demişim de microsoft surface olacak o yanlış yazmışım...onları da araştırabilirsin ama asus a kimse laf edemez...

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hp nin ne kronik sorunu var 3. hp mi aldım bir sorun görmedim 3.sünü 2 gün önce aldım pavilion g6 8 gb ram 2 gb ekran kat i5 işlemci windows 8

pctechnic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 XA'13 Red
    Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstad inanır mısın bilmem ama herkesin üçüncü yada dördüncü tavsiyesi muhakkak Asus oluyor.Ortak noktaları bu. Packard Bell ve Lenovo incelemesindeyim. Hadi bana Toshiba konusunda ikna edici cümleler yaz.Ben bataryasının daha ilk zamanlardaki hayal kırıklığından dolayı,Vista'dan dolayı,DVD okumada olur olmaz zamanda teklemesinden dolayı sıkıntılar yaşadım.
    Sorun batarya ise senden kaynaklanmış olabilir. Çoğu kişi bataryayı devamlı prizde takılı kullanır veya şarjı bitmeden şarja takılır. Bu bataryanın ömrünü kısaltır. DVD okumasına gelince kullandığın DVD kalitesinde sıkıntı olabailir. Ben bugüne kadar kullandığım ve sattığım Toshibalardan herhangi bir sıkıntı gelmedi. Eğer ön yargın yoksa Toshibadan şaşma

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hp nin ne kronik sorunu var 3. hp mi aldım bir sorun görmedim 3.sünü 2 gün önce aldım pavilion g6 8 gb ram 2 gb ekran kat i5 işlemci windows 8
    HP kronik sorunları olduğu doğrudur ben bugüne kadar 3 tane makinayı çöpe attım. He o pavillionserileri yok mu ahh ahh
    Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, en kötü zamanda ters gider!
    Edward A. Murphy, jr.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Bikaç marka deneme fırsatım oldu. Markadan çok modele önem vermen daha doğru olur. Yeni bi model değilde, var olan modelin eksiklerinin giderilerek geliştirilmiş son kasalarını tercih etmeni tavsiye ederim.

Sürekli parçaların limitlerini zorlayacak şekilde kullanırım!!! ASUS ( anakart geçmişinden olsa gerek) şimdiye kadar öldüremediğim tek laptopumdu. Güncel işlerimde teknik olarak yetersiz kalmaya başlayınca arkadaşıma verdim halen kullanıyor.

Diğerlerinin hepsi (toshiba,mac,dell ve şuan kullandığım sony) teknik ve yazılımsal anlamda çok nazlı aletler, zoru görünce kendini korumaya alan laptoplar sağlam adı altında satılıyor deli oluyorum

ASUS tan duman çıkartıyordum yinede işimi yarım bırakmıyordu. Doğru dürüst bi modelini bulabilirsen tavsiye ederim. Üstelik fiyat performansıda çok üstün bi marka diğerlerine oranla.

Zorlayacak şekilde kullanmam, yeterki ürün malzeme olarak (vurdu kırdıya gelsin) sağlam olsun diyorsan, o konuda da ben çok naziğimdir bu yüzden bişey diyemiycem

Kararını verdiğinde, Vatan %30 / %35 indirimlerini yakalarsan tadından yenmez Şimdiden hayırlı olsun
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Alıntı pctechnic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorun batarya ise senden kaynaklanmış olabilir. Çoğu kişi bataryayı devamlı prizde takılı kullanır veya şarjı bitmeden şarja takılır. Bu bataryanın ömrünü kısaltır. DVD okumasına gelince kullandığın DVD kalitesinde sıkıntı olabailir. Ben bugüne kadar kullandığım ve sattığım Toshibalardan herhangi bir sıkıntı gelmedi. Eğer ön yargın yoksa Toshibadan şaşma

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

HP kronik sorunları olduğu doğrudur ben bugüne kadar 3 tane makinayı çöpe attım. He o pavillionserileri yok mu ahh ahh
    bir örnek verebilirmisiniz mesela benimde 3. makine diğer iki makineyi tanıdıklara verdim 3. yü aldım bir kronik sorun görmedim

Motosikleti
    tracer 900
    hp kışın kombi yerine ısıtıcı olarak kullanılıyo

Bir notebook'dan beklentin ne? Nasıl bir kullanıcısın? Performans mı istiyorsun? Uzun pil ömrü mü? Ne için kullanacaksın? Ses ve Grafik senin için çok önemli? Kısacası beklentilerini yaz ona göre bir cihaz önereyim

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 saattir açık bilgisayar ben bir ısınma görmüyorum ısıtmak için daha ne kadar çalışması lazım?

5 saattir açık bilgisayar ben bir ısınma görmüyorum ısıtmak için daha ne kadar çalışması lazım?
    HP kronik olan ısınma problemini hala çözebilmiş değil. Tartışmaya girmek istemiyorum ama eski bir HP kullanıcısı olarak hiç kimseye önermiyorum.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hp Pavillion serisinde eğer İntel değilde AMD işlemcili serisini kullandıysanız doğrudur ısıtıcı niyetine kullanılır..HP nin tyek kronik sıkıntısı AMD işlemcili modelleridir..onun dışında İntel işlemcili olanları her türlü tutulur..
    ReiZzZ bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı saturn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir notebook'dan beklentin ne? Nasıl bir kullanıcısın? Performans mı istiyorsun? Uzun pil ömrü mü? Ne için kullanacaksın? Ses ve Grafik senin için çok önemli? Kısacası beklentilerini yaz ona göre bir cihaz önereyim
    Masaüstü için yazmıştım yine belirteyim; akıcı olsun istiyorum.Ben mesleğim gereği de ilgim gereği de bilgisayarla teknik yönden ilgili değilim,ağır programlara işim olmaz.Ortalama kullanıcıların bildiği photoshop,autocad gibi programları da kullanmıyorum.En fazla office programları.

Birçok blog sayfam var ve bunlarla ilgili sayfaları hızlı takip etmem gerekiyor.Birçok sayfa açtığımda,örneğin on sayfa arka arkaya açtığımda nazlanan cihaz istemiyorum.
    Bilgisayarda yeri geldiğinde kamera kullanmam gerekiyor,hatta önümüzdeki aylarda hangout uygulamasını sistematik uygulamam gerekiyor,tek video görüntüsü için bile kasan Toshiba'm var.

Oyun alışkanlığım yok ama arada bir olduğunda savaş oyunlarından canımın istediği son sürümleri yüklediğimde canım sıkılsın istemem.Ama bunun oran birkaç ayda bir olacak şekilde.

Şu anda i7,8gb veya 16 gb,ayrıca 2.5 ghz öncelikle tuttuğum özellikler.Elbette batarya ömrü önemli hatta çok önemli.Performansı önemsediğimi de anlamışsınızdır.

Şimdiden teşekkürler.

Alıntı saturn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HP kronik olan ısınma problemini hala çözebilmiş değil. Tartışmaya girmek istemiyorum ama eski bir HP kullanıcısı olarak hiç kimseye önermiyorum.
    tartışacak bir durum yok zaten bilgisayar elimde hayal gücüyle yorum yapmıyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)