Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Operatör Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba;
    AVEA'da 1000 dakika tarifesinde olduğum halde faturam 50 liranın altına düşmüyordu. BİMCELL'in piyasaya çıkmasıyla kontörlü tarifeye geçtim ve aylık 10 lira yetiyor.Bunda bütün GSM operatörlerinin "Dakika" adı altında saniyeleri düşük göstermelerinin ama aralarında BİMCELL'in hem saniyeyi uzatmasının hem de "6 saniye" uygulamasının etkisi çok fazla.
    Sırasıyla Turkcell,Telsim ve AVEA'nın en avantajlı paketlerini kullanmış biri olarak yazıyorum.

Not: Reklam amaçlı yazmadım,forum üyesi bir kişinin bile işine yaraması beni mutlu eder.

Selamlar.
    cesur509 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Avea'da 1000 dakika yetmiyor ama Bimcell'de 100 dk yetiyor. Avea kullanmıyorum ama Avea'nın ücretlendirme periyodu yine 6 saniye olan 100 dakikalık paketi 5 TL.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    avea kullanıorum 30tl kontur yüklüom ve 150dk heryöne veriyo sonra 20tl ye250dk heryöne 250sms 250mb internet yapıyorum bana 10tl kalıyo telsiz ücreti düşüyo 8,60tl kalıo 400dk yetio 1 ay bimcell heryerde çekmez falan bide birini ararız adam dalga geçer bimcel die bilmiom yani
    Motosiklet mucidi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    avea kullanıorum 30tl kontur yüklüom ve 150dk heryöne veriyo sonra 20tl ye250dk heryöne 250sms 250mb internet yapıyorum bana 10tl kalıyo telsiz ücreti düşüyo 8,60tl kalıo 400dk yetio 1 ay bimcell heryerde çekmez falan bide birini ararız adam dalga geçer bimcel die bilmiom yani
    Altyapı AVEA.

Superonline ttnet ilişkisi gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avea'da 1000 dakika yetmiyor ama Bimcell'de 100 dk yetiyor. Avea kullanmıyorum ama Avea'nın ücretlendirme periyodu yine 6 saniye olan 100 dakikalık paketi 5 TL.
    250 dk BİMCELL 10 tl. Saniye uygulaması gerçekten farkettiriyor. Her operatöre sabit tarife.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    bende baktim simdi bimcell e cok mantikli gercekten adamlar en azindan birsuru cart curtla kafa karistirmiyor tek tarife diyor. internet siteside cok basitmis tek tarife. digerlerine giriyorum arada bul devamli kafa karistirmalar. aslinda gecilebilir bimcell e. sanirim baska operatorlerin altyapisini kullaniyorlar. onun icin digerleri ne kara cekersu buda o kadar ceker sanirim

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Telefonu muhabbet için değilde sadece iletişim için kullanan insanlar bimcell i incelesinler gerçekten çok mantıklı.

Ben avea kullanıyorum memnunum, tarifemde çok güzel ama alıma açık değil kapalı.

500 dk her yöne
    1000 sms her yöne
    sınırsız internet

30 tl ödüyordum, geçenlerde taahhüt istediler verdim 23 tl ye mi ne düştü fiyat.

Bu arada 100 sms in 998 tanesini kullanmıyorum.
    500 dk nında 200 250 si ni kullanmıyorum.
    İnterneti sömürüyorum ama
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Vodafone 20 tl ye her yöne 10 dakkası 50 kuruş 1 ay için geçerli

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Fena reklam kokan hareketler bunlar.. Varoluşuna bile gıcık oldugum BIM grubuna para kazandırmak garip gerçekten.. Ama serbest piyasa, serbest ekonomi.. Tarifeleri bu kadar ucuz sa kullanan arkadaşlara hayırlı olsun diyelim..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Bimcell, bende gecicem. Arastirdim, kafama cok yatti

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    bende uzun zamandan beri araştırıyordum 8 yıllık Turkcell kullanıcısıydım ama istediğim paket yoktu vodafone a geçtim 750 dakikda 5000 sms face twit ücretsiz 35 lira
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefonu muhabbet için değilde sadece iletişim için kullanan insanlar bimcell i incelesinler gerçekten çok mantıklı.

Ben avea kullanıyorum memnunum, tarifemde çok güzel ama alıma açık değil kapalı.

500 dk her yöne
    1000 sms her yöne
    sınırsız internet

30 tl ödüyordum, geçenlerde taahhüt istediler verdim 23 tl ye mi ne düştü fiyat.

Bu arada 100 sms in 998 tanesini kullanmıyorum.
    500 dk nında 200 250 si ni kullanmıyorum.
    İnterneti sömürüyorum ama
    avea
    500 dakika her yöne 2000 sms her yöne sınırsız internet
    telefon samsung galaxy w işim gereği görüştüğüm ve normalde süremi yiyecek herkeste akıllı telefon var
    tango ve whatsapp programı ile internet üzeri bedava görüşüyoruz
    dakikalarımı da hanım sömürüyor
    dreamkiller bunu beğendi.
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    12 tlye heryone 3000 sms 300 mb net yetıyor bana aveada 12 tl

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    17 senelik Turkcell müşterisiyim, toplam 4 faturalı hattım var bunlardan en yenisi 2003 tarihli.
    Bu hattımı Bimcell e taşımaya karar verdim 17 ocak perşembe günü Bim mağazasından başvurdum,
    24 Ocak olup hala işlem gerçekleşmeyince marketen evrakların ulaşmadığını öğrendim ve yeni bir sim daha verip yeni başvuru formu doldurdular.
    Dün 31 Ocak tarihi itibariyle hala geçiş olmayınca 444 4 551 i arayıp isyan dileklerimi ve markete gidip kibarca öfke sundum.
    Başka bir bim marketten 3. sim i aldım bakalım 3 hafta sonra alooo diyebilecek miyim.

İnanın karne sözü bisikleti alınmamış çocuk gibi hissediyorum kendimi.

Var mı aranızda bana yardımcı olacak Bim ci?

Yoksa PTTCELL çıktı ona gideceğim haberiniz olsun!!!!!!!!!!!!!
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fena reklam kokan hareketler bunlar.. Varoluşuna bile gıcık oldugum BIM grubuna para kazandırmak garip gerçekten.. Ama serbest piyasa, serbest ekonomi.. Tarifeleri bu kadar ucuz sa kullanan arkadaşlara hayırlı olsun diyelim..
    BİM grubuna para kazandırmanın nesi garip?
    para kazandırmakda öncelik vereceğimiz gruplar mı var?
    nedir mesele?
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 senelik Turkcell müşterisiyim, toplam 4 faturalı hattım var bunlardan en yenisi 2003 tarihli.
    Bu hattımı Bimcell e taşımaya karar verdim 17 ocak perşembe günü Bim mağazasından başvurdum,
    24 Ocak olup hala işlem gerçekleşmeyince marketen evrakların ulaşmadığını öğrendim ve yeni bir sim daha verip yeni başvuru formu doldurdular.
    Dün 31 Ocak tarihi itibariyle hala geçiş olmayınca 444 4 551 i arayıp isyan dileklerimi ve markete gidip kibarca öfke sundum.
    Başka bir bim marketten 3. sim i aldım bakalım 3 hafta sonra alooo diyebilecek miyim.

İnanın karne sözü bisikleti alınmamış çocuk gibi hissediyorum kendimi.

Var mı aranızda bana yardımcı olacak Bim ci?

Yoksa PTTCELL çıktı ona gideceğim haberiniz olsun!!!!!!!!!!!!!
    PTT celli ben kullanıyorum abi TTnet mobil (başı 501 le başlayan hatlar) her yöne 200 dk 10.75 TL gayette memnunum
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Bimcell'in 250 dakikalık paketi aylık mı?
    Sitesine de girdim de göremedim.

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    la bir halttan haberimiz yok , ne PTTCell'i duydum ne de BİMcell'i , yaşasın ŞirketCell

BİM'e de girerim hani ama aldığım şeyler fix, MADO'da da satılan şu küçük tavukgöğsü, kazan dibi gibi tatlılar ( üretici birebir aynı) , kuruyemiş ( bombastik) ve soda
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bimcell'in 250 dakikalık paketi aylık mı?
    Sitesine de girdim de göremedim.
    Dahası, bu paket ayda iki sefer alınabiliyor mu?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    bende gecicem avea sıktı artık bende 2004 den beri avea lıyım. bim cell daha iyi. bence en kötü deneriz.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dahası, bu paket ayda iki sefer alınabiliyor mu?
    İki de alınıyor üç te.

Kızım üç senelik Vodafone hattını taşıdı bir ay oldu şimdilik onun hattını kullanıyoruz hanım ile ben. 250 dakika+5000 sms+500mb 19 TL ye almış bende ilaveten 10 TL 250 dakika aldım ona. Bide benim numarayı taşımayı becerseler iyi olacak. Çoook az konuştuğum Turkcell hatlarıma toplam 95 TL fatura geldi yahu. Üstelik tarife saniyedeyim.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)