Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Operatör Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki de alınıyor üç te.

Kızım üç senelik Vodafone hattını taşıdı bir ay oldu şimdilik onun hattını kullanıyoruz hanım ile ben. 250 dakika+5000 sms+500mb 19 TL ye almış bende ilaveten 10 TL 250 dakika aldım ona. Bide benim numarayı taşımayı becerseler iyi olacak. Çoook az konuştuğum Turkcell hatlarıma toplam 95 TL fatura geldi yahu. Üstelik tarife saniyedeyim.
    Teşekkürler abi. Bende geçmeyi düşündüm şimdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bimcell hangi altyapıyı kullanıyor? Avea mı ?

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    evet avea yı kullanıyor
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    piyasanın en iyisi vodafone. hem ön ödemeli hemde faturalı hatlarda en ekonomik. avea kullanıyorum, 500mb internet paketi aldım, c lisansı 3g şebeke olduğu için interneti sınırlı ve yavaş, pc ye bağlıyorum, 3g yi açıyorum, her 2-3 dk. da bağlantıyı koparıyor; indirme yapmaya önlem olarak. ve telefon her yerde çekmiyor. ama vodafone kapsama olarak turkcell i solladı galiba. ayda 50 lira fatura geliyor, neyden geliyor bilmiyorum, süper fikir tarifesi aylık 9 tl demişlerdi. 100 dk 4 tl, ben 200 dk kullanıyorum, 100 mb internet başka bişey yok. avea çok pahalı, vodafone kontörlü bu piyasanın en iyisi.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasanın en iyisi vodafone. hem ön ödemeli hemde faturalı hatlarda en ekonomik. avea kullanıyorum, 500mb internet paketi aldım, c lisansı 3g şebeke olduğu için interneti sınırlı ve yavaş, pc ye bağlıyorum, 3g yi açıyorum, her 2-3 dk. da bağlantıyı koparıyor; indirme yapmaya önlem olarak. ve telefon her yerde çekmiyor. ama vodafone kapsama olarak turkcell i solladı galiba. ayda 50 lira fatura geliyor, neyden geliyor bilmiyorum, süper fikir tarifesi aylık 9 tl demişlerdi. 100 dk 4 tl, ben 200 dk kullanıyorum, 100 mb internet başka bişey yok. avea çok pahalı, vodafone kontörlü bu piyasanın en iyisi.
    Vodafone hesabını bilen tarifeler iyiydi fakat zam yapmışlar. Eski fiyat içinse 12 ay taahhüt istiyorlar.
    Vodafone faturalı hatlarda iyi ama ön ödemeli hangi iyi tarifesi varmış? Söyleyin bizde aydınlanalım.

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    her yöne 10 dk sı 50 kr. Yani standart tarife. 10 lira yüklesen bile.

Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı Mikuni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her yöne 10 dk sı 50 kr. Yani standart tarife. 10 lira yüklesen bile.
    Bu tarifeler çok sıradan, üstelik bütün operatörlerde var. Liseli genç tarifesi bu. Sevgilisini arayacak saatlerce ucuza konuşacak.
    Yetişkin biri günde ortalama 15-20 arama yapıyorsa, bunların yarısından çoğu bir dakikanın altında. Bu sebepten hiçte ekonomik değil.

ısparta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2006
    ben de hanımın tel i bim cell e taşıdım kafam rahat etti

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    vodafone kamu tarifesindenim kamu personeli olmama ma rağmen ve memnunum dakikaları bitiremiyorum. ama mesaj sıkıntısı var onuda whastsapla gideriyorum
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Sevdikleriniz için Bimcell'i önermenizi tavsiye ediyorum. PTTCELL'den daha avantajlı.Cep telefonu kullanmaya başladığımdan bu yana sinirimi bozmayan tek operatör.
    Yıllardır yerlisi yabancısı parayı hep akıttık,akıtıyoruz adamlara.Benim cebime kim hizmet ediyorsa param ona.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)